Hediye Önerileri

YENİ YILDA YEDİĞİNİZ İÇTİĞİNİZ AYRI GİTMESİN!

Siz de bütün bir yıl çifte kumrular gibi gezen çiftlerden miydiniz yoksa böyle gezmenin özlemini çeken yalnızlardan mı? Bu sene hepimiz için farklı olacak, bu sene hepimizin yılı olacak biliyoruz, hepimiz 2012’ye bir sürü anlam yükledik. Kimi hayatında olmasını beklediği ama gerçekleşmeyen değişimleri 2012’den bekliyor, kimi ise bu sene geç de olsa yüzüne gülen talihin 2012’de de katlanarak devam etmesini bekliyor. Düşündüğümüz gibi olur mu bilmem, ben bugün yazımın içeriğini tüm yılı aralarından su sızmayan çiftlere ithaf edeceğim.

Kişiye Özel Yıldönümü Şarap Kadehi

image (9)

Her aşkın kişiye özel olduğu bir gerçek ama sadece sizin aşkınıza özel bir takım nesnelerin de aşkınızı hareketlendirdiği ve sizin için çok daha özel bir hale getirdiğini yadsıyamayız. İşte bu şarap bardakları da romantik anlarınızın en kişisel şahidi. Hem üzerinde sizin isimleriniz var, hem de adı üzerinde şarap kadehi, yani işlevsel olarak romantik. Bu yılbaşında sevgilinizle baş başa romantik bir plan yaptıysanız eğer bu hediyeyi kesinlikle kaçırmamalısınız.

Çiftlere Özel Aşk Kupası – Sihirli Kupa

image (10)

Bu tatlı kupa da birbirlerini hala ilk günkü gibi yoğun bir heyecanla sevenler için. Aynı filmi izleyen, aynı oyunu oynayan, aynı yemeği seven, birbirlerinden hiçbir şekilde ayrılamayan çifte kumrular, bu kupayla birbirlerine daha da çok bağlanacaklar. Bu çiftlerimizin 2012’de birbirlerine olan bağlarının iyice sağlamlaşmasını diliyor, bu kupayı da bu tatlı çiftlere hediye ediyoruz.

Sihirli Kupa – Çiftlere Özel Aşk Kupası

image (11)

İşte en az bir fincan kahve kadar tutkulu ve yoğun olan aşıkların aşk kupası. Aşkları her dem taze, yoğun ve sonsuza dek sürme garantili olan aşıklara özel bu yeni yıl hediyesi ile siz de aşkınızı garanti altına alabilir, ruh eşinizi bir ömür mutlu etmenin tadını çıkarabilirsiniz. En azından aşkınıza özel tasarlanmış bu sihirli kupa ile ölümsüzleşebilirsiniz.

Henüz bu denli yoğun aşklar yaşama olanağı bulamadıysanız 2012 sizin yılınız olacak, şayet aşkınızı buldunuz ve mutluluktan uçuyorsanız da, bu sene aşkınız ikiye katlanacak. Benim yeni yıl tahminlerim bunlar, 2012 sizin yılınız olsun!

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir