Yılbaşı

YENİ YILINIZ ÇİÇEK GİBİ GEÇSİN

Yeni yıl demek, yeni umutlar demek. Her yılın sonu insana biraz hüzün veriyor gibi olsa da bilinmeyen ve yeni olan her şeyin insanı heyecanlandırdığı bir gerçek. Biz de bu heyecana kapılıyoruz ve yeni yıldan yenilikler bekliyoruz, adı üzerinde “yeni!”

image (12)

Yeni aşk, yeni iş, yeni ev, hangisine ihtiyacınız var bilmiyoruz ama bizim size bu yeni dönem için bir takım önerilerimiz var. Aşkınıza yeni bir heyecan katmak istiyorsanız, evinizi yepyeni bir havaya sokmak istiyorsanız, iş yerinizde bir yenilik arıyorsanız, tek bir hamlede hepsini tamamlayabilirsiniz. Nasıl mı olacak? Tabi ki bir çiçekle!

image (13)

Yeni bir çiçek, aşkınızı hareketlendirecektir. Yeni yılın ilk öpücüğünü almanızı, ilk gülücüğe sebep olmanızı, ilk teşekkür kucaklamasına şahit olmanızı sağlayacaktır. Bu da yepyeni bir heyecan demektir, aşkınız için de yepyeni bir umut J Bir de tabi bütün yıl içinizde tuttuğunuz aşklar vardır hani, bir türlü söylemeye cesaret edemediğiniz durumlar. İşte böyle anlar için, yeni yıla aşık olduğunuz kişinin aşkıyla girmek istiyorsanız biraz cesaret, bir buket de çiçek gerek.

image (14)

Evinizde bir yenilik peşindeyseniz, yeni yıla özel yeni bir çiçek alın masanızın üzerine. O size baktıkça siz güzelleşin, siz güzelleştikçe o etrafa hoş kokularını yaysın. Unutmayın, hayatınızı yenilemenin yolu odanızı yenilemekten başlar :)

Hayatınızdaki yeniliklerin yüzünüzü güldürdüğü, tüm beklentilerinizin en güzel biçimde gerçekleştiği, eskilerin çöpe yenilerin başköşeye konulduğu mükemmel ötesi bir yıl geçirmeniz dileğiyle! 2012 hepimiz için mutluluk dolu olsun!

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir