Mükemmel Bir Yılbaşı Ağacı İçin İhtiyacınız Olan Ürünler


2
2 points

Yılın en renkli zamanları geldi! Sokaklar, evler, caddeler, mağazalar… Her yer kırmızı ve yeşil renklerin ahengi içerisinde süslenmiş, her yer yeni yıl ruhuna bürünmüş! Bu ortama güzellik katanlardan biri de şüphesiz rengarenk görüntüleri ile büyüleyen yılbaşı ağacı süslemeleridir. Biz de yeni yıl ruhunu evlerinize taşıyabilmeniz, evinizi yeni yıla hazırlayabilmeniz için tercih edebileceğiniz, mükemmel bir yılbaşı ağacı için ihtiyacınız olan ürünleri bir araya getirdik!

Yeni yıl ağacı kurulumuna başladınız mı yoksa son dakikacılardan mısınız? Evi yeni yıla uygun şekilde yeniden dekore etmek, büyük bir yeni yıl ağacı hazırlamak, güzel bir yılbaşı sofrası kurmak sizin keyifli bir etkinlikse, hazırlıklara hemen başlamanızı öneririz. Yeni yıl ağacı evde mükemmel bir dekor, harika bir fotoğraf arka planı, neşe veren bir görünüm oluşturabilir. Peki neden yeni yıl ağacı süslemeliyiz diyorsanız Yılbaşı Ağacı Süslemek Ne Anlama Gelir? yazımıza göz atmanızı öneririz!

Yeni yılın en keyifli anlarından biri olan yılbaşı ağacı hazırlama, çocuk yetişkin herkesin sevdiği bir etkinliktir. Ağaç Süsleme Seti çeşitleri, farklı ve renkli led ışıklar, çeşitli figürler ile siz de çam ağacınızı dilediğiniz gibi süsleyebilirsiniz. Tüm bu ürünlere ve çok daha fazlasına ÇiçekSepeti üzerinden kolayca ulaşabilir, evinizi yeni yıla hazırlayabilirsiniz. Ayrıca telefonunuza indireceğiniz mobil uygulama ile sayesinde ve tabii ki bildirimleri açarak çeşitli fırsatlardan, sürpriz hediyelerden haberdar olabilirsiniz. Şimdi gelin, yeni yıl ağacı hazırlamak için tercih edebileceğiniz ürünleri ayrıntılı şekilde inceleyelim!

Yeni Yıl Ağacı Süsleri

1-) Gür Dallı Çam Ağacı

Yılbaşı ağacı
Yılbaşı Ağacı

Tabii ki ilk ihtiyacınız olan, dolgun dalları olan, güzel görünümlü, yeşil bir Çam Ağacı! Evinizdeki alanlara uygun olarak farklı boyutlardaki ağaçları tercih edebilir, onu mükemmel süsler ile daha da güzelleştirebilirsiniz. Süsleyeceğiniz ağacın iyi olması, daha sonra üzerine ekleyeceğiniz ürünlerin de güzel durması için oldukça önemlidir. Gür, dolgun dalları olan bir ağaç, en iyi tercih olacaktır!

2-) Renkli Yılbaşı Çam Ağacı Süsü

Yılbaşı Çam Ağacı Süsü Kırmızı Set 36'lı
Renkli Çam Ağacı Süsü

Ağacı seçtikten sonra sıra geldi Renkli Yılbaşı Çam Ağacı Süsü çeşitlerine! Kırmızı renk; yılbaşının en baskın, en çok tercih edilen ve sık sık gördüğümüz renklerinden biridir. Dolayısıyla bir çam ağacını hazırlarken kırmızı süsler olmazsa olmazlar arasında yer alır. Hepsi birbirinden şık ve havalı olan kırmızı yılbaşı topları ya da göz alıcı Noel Baba Süs çeşitleri gibi ürünleri yeni yıl ağacınız için tercih edebilirsiniz. Ağacın üzerine karışık olarak bu süsleri yerleştirebilir, kırmızı süsleri sarı ve beyaz gibi farklı süslerle de destekleyebilirsiniz.

3-) Işık

9MT 100 Adet Prinç Led Renkli Yılbaşı Ağacı Süsü
Yeni Yıl Led Lamba

Bir yeni yıl çam ağacının olmazsa olmazlarından biri de tabii ki Led Işık çeşididir! Tüm ağacınızı saran, evde rengarenk bir görünüm oluşturan ve yeni yılı ruhunu evinize taşıyan ışıklar ile oldukça güzel bir görüntü oluşturabilirsiniz. 8 farklı yanma özelliği olan Led Işık ile çeşitli aydınlatma yöntemleriyle evinizi aydınlatabilirsiniz!

4-) Parlak Yeni Yıl Ağacı Süsleri

Parlak süs
Renkli Yeni Yıl Ağacı Süsü

Parlak Yeni Yıl Ağacı Süsleri de yine yeni yıl ağacınızın görünümünü güzelleştirecek, eve ışıltı katacak süslerde biridir. Farklı renklerdeki parlak süsleri birleştirerek, ağacınızı çeşitli şekillerde süsleyebilirsiniz. Parlak yeni yıl ağacı süslerini ağacın ayaklarına dolayarak hem ağacın ayaklarının kötü görünmemesini sağlayabilir hem de farklı bir dekorasyon oluşturabilirsiniz!

5-) Yeni Yıl Ağacı Kurdelesi

Yılbaşı ağacı
Yılbaşı Ağacı Kurdelesi

Genelde duvar ya da kapı süsü olarak kullanılan Kurdele çeşitleri, yeni yıl ağacını süslemek için de tercih edilebilecek şık ürünlerden biridir. Sarı, kırmızı ya da gri olarak tercih edebileceğiniz ve çeşitli boyutlara sahip olan kurdeleler ile ağacınızı renklendirebilirsiniz!

6-) Tepe Süsü

Yılbaşı Ağacı Tepe Süsü Simli Yıldız - 807671
Yılbaşı Ağacı Tepe Süsü

Yılbaşı ağacı olur da Tepe süsü olmaz mı hiç! Yeni yıl ağacınızı çeşitli süslerle dilediğini gibi hazırladıktan sonra ağacın en tepesine ekleyeceğiniz bir tepe süsü ile ağacınızı tamamlayabilirsiniz. Yıldız, ağaç, çiçek ya da kalp şeklindeki çeşitli tepe süsleri ile ağacınıza son dokunuşu yaparak yeni yıla mükemmel bir ağaç ile giriş yapabilirsiniz.

7-) Süsleme Zinciri

Yılbaşı ağacı
Yılbaşı Ağacı Süsleme Zinciri

Süsleme Zinciri de çeşitli parlak süsler ve ağaç süsleme topları gibi ağacınıza renk katacak dekoratif ögeler arasında yer alır. Üzerinde farklı süsleme ürünleri de bulunan zincir çeşitleri, ağacınızın etrafını sararken içinizde de muhteşem bir yeni yıl hissi oluşmasına da yardımcı olacaktır.

8- ) Ahşap Yılbaşı Süsleri

Yılbaşı ağacı
Kişiye Özel Ahşap Yılbaşı Süsleri

Yuvarlak süsler, Noel baba temalı süsler, parlak ipler derken sırada Ahşap Yılbaşı Süsleri var! Çam ağacınızda doğal bir görüntü oluşmasını sağlarken aynı zamanda ağacınıza şıklık da katacak olan ahşap yılbaşı süsleri aynı zamanda kişiye özel olmalarıyla da ön plana çıkıyor. Üzerine dilediğiniz yazıyı yazdırabileceğiniz ya da görseli bastırabileceğiniz ahşap yılbaşı süsleri ağacınızda farklı bir dekor olacaktır. Yeni yıl ağacınızı eşsiz ve tamamen size özel bir hale getirmek istiyorsanız siz de bu göz alıcı ürünü kendiniz ya da sevdikleriniz için tercih edebilirsiniz!

9-) Hediye Kesesi

Yilbaşi Çorap Keçe Çam Ağaci
Yılbaşı Hediyeleri İçin Yılbaşı Kesesi

Ağacınızı güzelce süslediniz, tüm dekorasyon ürünlerini üzerine astınız ve mükemmel ağacı hazırladınız. Peki ya hediyeler? İşte onlar için de hem sevimli hem de yeni yıl ruhunu yansıtan bir ürün olarak Hediye Kesesi tercih edebilirsiniz. Hem keçe çorabın içerisine hem de yeni yıl ağacınızın etrafına çeşitli hediyeleri yerleştirerek sevdiklerinizi mutlu edebilir, onları şaşırtabilir ve yeni bir yılı karşılarken daha mutlu olmalarını sağlayabilirsiniz!

10-) Kar Spreyi

Kar Spreyi
Kar Spreyi

Ve mükemmel bir yeni yıl ağacı için ihtiyacınız olan son ürün: Kar Spreyi! Kar; yeni yılı yeni yıl yapan, insanın içinde bir umut oluşmasını sağlayan, bembeyaz görüntüsü ile huzur yayan bir mevsim olayıdır. Evinizin içerisinde oluşturduğunuz, yeni yıl ruhuna uygun bir çam ağacı da en iyi şekilde bir kar ile tamamlanır. Beyaz dalları ile adeta rüya gibi olan bir yeni yıl ağacı oluşturarak mükemmel çam ağacına ulaşabilirsiniz!

Tüm bu ürünlere ve çok daha fazlasına evinizden çıkmadan, ÇiçekSepeti üzerinden kolayca ulaşabilir, yeni bir yıla keyifle girebilirsiniz. Birbirinden özel ve göz alıcı yeni yıl ürünleri için Yılbaşı kategorisine göz atmayı unutmayın! Hem sevdikleriniz hem kendiniz için çeşitli yeni yıl hediyeleri, dekorasyon ürünleri ve birbirinden güzel lezzetler ÇiçekSepeti’nde VarVar! Herkese şimdiden iyi yıllar dileriz!

İlginizi çekebilecek diğer içeriklerimiz:


0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Aybuke

1998 yılında dünyaya gelen Aybüke Dizman, ilköğretim ve lise eğitimini Kocaeli'de tamamladı. Ardından üniversite eğitimini Marmara Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı bölümünde başarıyla gerçekleştirdi. Çeşitli ajanslarda ve dergilerde sosyal medya, içerik üretimi, editörlük gibi pozisyonlarda çalıştıktan sonra 2020 itibarıyla ÇiçekSepeti'nde Copywriter olarak çalışmaya başladı. Şu an hala ÇiçekSepeti bünyesinde Ev&Yaşam, Yapı&Market, Süpermarket, Hediye ve benzeri alanlarda içerik üretimi yapmaya devam ediyor.