YILBAŞI HEDİYELERİNİZ HAZIR MI?


Yeni yıla az kaldı; geri sayım başladı. E herkesi bir hediye telaşı aldı tabii. Hediye almak da vermek de güzeldir; çift yönlü bir şekilde herkesi mutlu eder. İnceliğin de tanımıdır ayrıca.

Yılbaşı dönemleri de en güzel ve en eğlenceli hediye dönemlerinden biridir çünkü herkes – ama herkes – bir hediye arar. Bazıları buna yeni yıl coşkusu da der hatta. Her sene olduğu gibi yine geldi yeni yıl. Peki bu yılbaşında arkadaşlarınızı, sevgilinizi, eşinizi, ailenizi nasıl bir hediye ile gülümsetebilir, nasıl şaşırtabilirsiniz?Ahşap El Yapımı Tekne Mumluk

Çiçek her zaman iyi bir seçenektir.

Evet, doğru tahmin ettiniz. Çiçek göndermek iyi bir seçenek. Ama bu sefer çiçeği tek başına göndermek yerine yanına çikolata ya da renkli mumlar gibi küçük sürprizler de ekleyebilirsiniz. Biz buna ‘Işık saçan hediyeler’ diyoruz.

 

Nazar boncuklu mumlardan tutun da kalp desenli, papatya kabartmalı ya da kırmızı renkli top mumlara ve hatta buhardanlıklara kadar birçok minik hediye seçeneği var ciceksepeti.com’da.

Bir de tarçın kabuklarıyla tasarlanmış mumlarımız… Mis kokulu çiçeklerinizin yanında ortama başka hoş kokular da vermesi için… Badem şekerleri ve Kahve Dünyası’nın lezzetli çikolatalarını da unutmayalım. Siz en iyisi hediye ararken ciceksepeti.com’u es geçmeyin, bir bakın.


Yorumlar: 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş

Şifreyi Sıfırla

Back to
Giriş