Moda & Güzellik

Yükselen Trend Kovboy Botları Nasıl Kullanılır?

Botlar ve çizmeler kış aylarının vazgeçilmezi ve soğuktan korunmak için en büyük kalkan olmakla beraber kişiye ve kıyafetlere kattığı cool hava da göz ardı edilemez. Özellikle son birkaç yıldır trend haline kovboy botları, her markanın koleksiyonuna eklediği bir parça oldu artık…

Kovboy Botu
Kovboy Botu

Avrupa ve Amerika’nın sokak modasında uzun zamandır zaten var olan ve hem erkekler hem de kadınlar tarafından tercih edilen kovboy botlar, ülkemizde de trend haline geldi. Ünlüler arasında da çok moda olan kovboy çizmeleri, trendy, seksi, çekici ve cool ve görünmenin en cazip yollarından biri.

Kısa, çizme tarzında uzun, topuklu gibi birden fazla çeşidi olan kovboy botlarını, birkaç farklı tarzda kullanabilirsiniz. Kısa ve uzun kovboy botlarını skinny jeans, tayt ve elbiseler ile rahatlıkla kombinleyebilirsiniz.

Kovboy Botları
Kovboy Botları

Skinny jeans dışında boru paça ya da normal paça bir kotla kombinlemek istiyorsanız, kotun paçalarını kıvırarak da kullanmanız mümkün.

Kovboy Botları Kullanma Şekilleri
Kovboy Botları Kullanma Şekilleri

Kovboy bot, kış mevsiminden ziyade, yaz için yaratılmış diyebiliriz. Yazın bot giymeyi sevenlerdenseniz, kot şort ve eteklerle kombinlemenizi tavsiye ederiz. Kesinlikle farklı ve trendy görüneceksiniz.

Kovboy Botlarının Kot Şort Kombinleri
Kovboy Botlarının Kot Şort Kombinleri

Ben topukludan vazgeçmem diyorsanız, merak etmeyin tasarımcılar sizi de düşünmüş! Topuklu kovboy botları ile spor-şık bir görünüm elde edebilirsiniz. Topuklu kovboy botlarını, bileğin biraz üstünde biten kısa ve dar pantolonlarla kombinlemeniz mümkün.

Topuklu Kovboy Bot
Topuklu Kovboy Bot

Yaz trendlerine dair küçük de bir haberimiz var: Moda dünyasından aldığımız haberlere göre bu yaz botlar çok moda olacak. Markalar kovboy bot modelleri ile ilkbahar-yaz koleksiyonlarını oluşturmaya başladılar bile. Siz de bu modanın gerisinde kalmak istemiyorsanız şimdiden botlarınızı hazır tutun.

ÇiçekSepeti

2006 yılında kurulan Ciceksepeti.com, Türkiye dışında 4 farklı ülkede faaliyet gösteren, 145 franchise noktasına sahip, 450+ çalışanı olan, bir Türk firmasıdır. Online çiçek & hediye sektöründeki liderliğini ve tecrübesini, pazaryeri modeliyle birleştiren Ciceksepeti.com, bugün ulaştığı noktada 20 bin kategoride 9 milyondan fazla ürün listelemektedir. Türkiye'nin en büyük çiçek sitesinde şimdi aradığınız tüm ürünler Var Var!

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir