Hediye Önerileri

ZERAFETİNİZE NAZAR DEĞMESİN

Bir kadının zarafeti, ince bileklerinin narin kıvrımlarında saklıdır. Bu bilekleri en güzel gösteren ise, özen ve incelikle tasarlanmış zevkli bilekliklerdir. Hem sizin narin bilekleriniz, hem de bu zarif bileklikler bir araya gelince ortaya büyüleyici bir görüntü çıkar, işte bu güzelliğe nazar değmesin diye, hem de şıklığınıza biraz hareket katmak adına zarif bileklik tasarımlarını huzurlarınıza getiriyoruz. İşte nazar boncuklu zarif bileklik tasarımları:

Pırlanta Kar Tanesi Bileklik

image

İşte zarif bileklerinizi zevkle tamamlayacak ve sizi ışıltısıyla göz dolduran bir yıldıza çevirecek hoş bir bileklik. Kar tanesi figürünün gizemi, bileklerinizde kendini bulacak.

Pırlanta Sol Anahtarı Bileklik

image

Müzikten kopamayan sevdiklerinize, onların enerjisi ve neşesine layık güzel bir hediye. Bu bileklik bileğinizi kapladığında, zarif notaların çizgiler üzerindeki dansını hissedeceksiniz.

Pırlanta Kalp Bileklik

image

İşte aşkınızı anlatmanın en tatlı ve zarif yolu! Size ve aşkınıza nazar değmesin diye, sevdiğiniz bileklere bu kalpli nazar boncuklu bilekliği hediye edebilir, aşkınızı garantileyebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir