Moda & GüzellikKozmetik Ürünler

Balık Burçları Hangi Parfümü Seçmeli?

Duygusallığın burcu balık, sanatseverlerin burcu olarak bilinir. Sanata aşık, duygusal, hatta sulu göz denilen balıkları memnun etmek de yakın çevresi için bir o kadar zordur.

Balıkların sanatçı ruhlarını doyuracak en güzel hediyelerden biri de yalnız maddesel değil ruha da hitap eden bir hediye olan parfümler… Balık Burcu Parfümü nedir diye sorarsanız balık kadınları ve erkekleri için farklı alternarifler sıralayacağız…

Balık Burçlarına Parfüm
Balık Burçlarına Parfüm

Balık Burcu Kadınına Hediye

Balık burcu kadını teniyle bütünleşen doğal ve fresh kokuları sever. Ihlamur, kamelya, lilyum, siklamen, helyotrop, ananas, gelincik, nergis, misk ve sedir notaları balık kadınlarının parfümleri içinde olmazsa olmazlardır. Cadaques by Salvador Dali, Issey Miyake Pleats Please, CH Marine by Caroline Herrera ve Estee Lauder Pleasures Intense balık kadınlarının seveceği parfümler…

Balık Erkeklerine Parfüm

Romantik balık erkeklerini hem daha çekici kılacak hem de onların ruhlarını doyuracak parfümü bulmak düşündüğünüz kadar zor değil. Bergamot, mandalina, biberiye, yasemin, söğüt, nilüfer, fulya, zambak balık erkeklerinin ince zevkine hitap eden notalar. Balık erkeklerine uygun parfümler ise Bvlgari Aqva Pour Homme, Versace Blue Jeans , Jean Paul Gaultier Le Male  ve Calvin Klein Free .

Balık Burcu Parfümü
Balık Burcu Parfümü

Burca göre parfümler, doğru seçimlerle sizi riskli hediyelerden uzaklaştırır. Alışkanlıklarına bağlı, meraklı ancak yeni keşiflere temkinli yaklaşan balıkları mutlu etmenin yolu balık burcu parfümleri ile bulunuyor. Siz de hediyenizi burca göre parfüm seçerek belirleyin, balık burcu kokusu ile yani onun beğenisini kazanacak risksiz hediyenizle teşekkürleri kabul edin!

ÇiçekSepeti

2006 yılında kurulan Ciceksepeti.com, Türkiye dışında 4 farklı ülkede faaliyet gösteren, 145 franchise noktasına sahip, 450+ çalışanı olan, bir Türk firmasıdır. Online çiçek & hediye sektöründeki liderliğini ve tecrübesini, pazaryeri modeliyle birleştiren Ciceksepeti.com, bugün ulaştığı noktada 20 bin kategoride 9 milyondan fazla ürün listelemektedir. Türkiye'nin en büyük çiçek sitesinde şimdi aradığınız tüm ürünler Var Var!

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir