Kültür & Sanat

En İyi Online Çiçekçi Siteleri

Sevdiklerimizi mutlu etmek istediğimiz her anda tercih ettiğimiz hediyeler çiçeklerdir. İnsanoğlunun ve ikili ilişkilerin olduğu her yerde, çiçekler en büyük kurtarımızdır.

Söz konusu çiçek göndermek olduğunda akla ilk gelen kanal online çiçek siparişi siteleridir. Bunun bir çok sebebi vardır. Çeşitli ürün yelpazesi ve değişen fiyat skalaları ile satış yapmaları bunun temel sebeplerindendir.

Online çiçek mağazalarında çiçek seçerken tüm aranjmanların fotoğraflarına bakarak karar verebilirsiniz. İstenirse aynı gün isterseniz de ilerleyen bir tarih ve saat dilimi içerisinde çiçeğinizin gönderilmesini planlayabilirsiniz. Bunlara ek olarak size en uygun ödeme yöntemini kullanarak çiçeğinizin ödemesini yapabilirsiniz.

Sevdiklerinizi mutlu etmek istediğiniz her an çiçek siparişi verebileceğiniz en iyi online çiçekçiler ise şu şekilde sıralanabilir:

1 – Ciceksepeti.com

Ülkemizde online çiçekçi sektörünün en önemli markası olan ÇiçekSepeti, 2000 yılından bu yana hizmet vermektedir. Her gün Türkiye’nin dört bir yanına çiçek siparişi gönderen ÇiçekSepeti, geniş dağıtım ağı ve her bütçeye uygun ürünleri ile online çiçek gönderme siteleri arasında en çok tercih edilendir.

Ücretsiz çiçek teslimatı yapan ve aynı gün teslimatlı çiçek gönderebileceğiniz ÇiçekSepeti’nden aynı zamanda kek ve kurabiye buketleri, çikolatalar ile yüzlerce çeşit hediye de gönderebilirsiniz.

2 – 444Cicek.com

Türkiye’nin her yerinden, herhangi bir yerine gönderilmesi için 7 gün 24 saat sipariş oluşturabileceğiniz ve siparişlerinizin dilediğiniz gün ve saat aralığı içerisinde teslim edilmesini sağlayabileceğiniz bir diğer online çiçekçi sitesi de 444Çiçek’tir.

Rengarenk kesme çiçekler ile hazırlanan buketlerinin yanı sıra en sevilen saksı çiçeklerinin de yer aldığı 444Cicek.com’dan aynı zamanda siparişinizi verdikten sonra, çiçeğiniz teslim edilene kadar geçen süreçten haberdar edilirsiniz.

3 – Cicek.com

Aynı gün teslimatlı çiçek siparişi verebileceğiniz bir diğer site de Cicek.com’dur. En kaliteli çiçeklerin zevk sahibi çiçekçilerin tasarımları ile bir araya geldiği aranjmanları bulabileceğiniz Cicek.com’dan siparişinizi verirken çiçeğinize dilediğiniz mesajı ekleyebilir, dilerseniz bu mesajlar için hazır şablonları kullanabilirsiniz.

Cicek.com’dan dilediğiniz çiçeği seçebilir ve verdiğiniz çiçek siparişlerinizi kredi kartı dışında EFT, Havale veya banka kartı ile ödeyebilirsiniz.

4 – Ciceksepetim.com

Türkiye’nin en yeni online çiçekçi sitesi olan ÇiçekSepetim, Tüm Türkiye’ye çiçek dağıtım hizmeti olan ve aynı gün teslimatı çiçek siparişi verebileceğiniz bir başka sipariş sitesidir.

ÇiçekSepetim sayesinde sevdiklerinizin doğum günlerini kutlayabilir, yıldönümlerinize daha fazla romantizm katabilir ve çiçek göndermeniz gereken her an dakikalar içerisinde siparişinizi tamamlayabilirsiniz.

5 – Lolaflora.com

Peki çiçek göndermek istediğiniz kişiler Türkiye sınırlarını aşıyorsa ne olacak? Bu durumda ise devreye Lolaflora.com giriyor.

ÇiçekSepeti’nin yurt dışı uzantısı olan LolaFlora ile İspanya, Meksika, İtalya, Portekiz, Brezilya, Rusya, Ukrayna ve Malezya’daki sevdiklerinize çiçek gönderebilirsiniz.

    

ÇiçekSepeti

2006 yılında kurulan Ciceksepeti.com, Türkiye dışında 4 farklı ülkede faaliyet gösteren, 145 franchise noktasına sahip, 450+ çalışanı olan, bir Türk firmasıdır. Online çiçek & hediye sektöründeki liderliğini ve tecrübesini, pazaryeri modeliyle birleştiren Ciceksepeti.com, bugün ulaştığı noktada 20 bin kategoride 9 milyondan fazla ürün listelemektedir. Türkiye'nin en büyük çiçek sitesinde şimdi aradığınız tüm ürünler Var Var!

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir