Hediye Önerileri

Yeni Trend: Solmayan Güller – Ne Kadar Süre Dayanıyor?

Güller, aşkın en güzel ifade ediliş biçimidir. Her rengi her manası ayrı güzel, aşk dolu sevgi dolu çiçeklerdir. Birine gül vermek, ona kalbinizi en temiz hali ile sunmaktır.

animated-red-roseAncak gül en nihayetinde bir canlıdır ve günler sonrasında solar gider. Bu hali de güzeldir ki gülün; yıllar yılı eski mektupların, en sevilen kitapların arasında kurumaya bırakılmıştır. En sevdiğinden geldiyse gül, özenle kurup vazosunda saklarsın ta ki tüm yapraklarını dökene kadar. 

Peki uzun süre solmayacak bir gül almak veya hediye etmek istemez miydiniz? 

Evet yanlış duymadınız, solmayan güller artık bir hayal değil. Sevdiklerinizin doğum günlerinde, evlilik yıldönümünde, sevgililer gününde ve özel kılmak istediğiniz her günde bu muhteşem güller ile mutlu olmasını sağlayabilirsiniz. 

 

solmayan-cicekler-1

Solmayan gerçek güller için tıklayın!

 

Ne kadar süre solmadan kalabiliyor?

Solmayan güller size sunulan özel cam kutusunda 2 sene muhteşem görünümünü koruyabiliyor. Bu süre zarfı içerisinde suyla temas etmemesi gerekiyor. Direk güneş ışığı almayan bir yerde muhafaza edildiği takdirde renginde bir solma meydana gelmesi söz konusu değil :)

Nasıl satın alabilirim?

Infinite Rose tasarım tescilli bir ürün olmakla birlikte ÇiçekSepeti’nin birbirinden özel tasarımlar yapan butik çiçekçilerinden Beauty And The Flower‘ın mağazasında satışa sunulmaktadır.

Zemine dikey olarak cam kutuda tasarlanan, iç yüzeyinde ve arkasında ayna kullanılmıştır. Zarafeti, şıklığı ve aşkı aynı kutuda barındıran solmayan güller İstanbul içi gönderimlerinizde hizmetinizde.

 

solmayan-cicekler2Solmayan gerçek güller için tıklayın!ÇiçekSepeti

2006 yılında kurulan Ciceksepeti.com, Türkiye dışında 4 farklı ülkede faaliyet gösteren, 145 franchise noktasına sahip, 450+ çalışanı olan, bir Türk firmasıdır. Online çiçek & hediye sektöründeki liderliğini ve tecrübesini, pazaryeri modeliyle birleştiren Ciceksepeti.com, bugün ulaştığı noktada 20 bin kategoride 9 milyondan fazla ürün listelemektedir. Türkiye'nin en büyük çiçek sitesinde şimdi aradığınız tüm ürünler Var Var!

İlgili Makaleler

Bir Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir