TrendHediye Önerileri

İlk Kez Misafirliğe Giderken Alınabilecek Ev Hediyesi Önerileri

Misafirliğe giderken eli boş gitmek olmaz derer, peki ilk kez misafirliğe gideceğiz sevdiklerinize alabileceğiniz ev hediyeleri nelerdir? Çeşitli ev hediyelerini blog yazımızda keşfedebilirsiniz!

İster arkadaşınız olsun, ister kardeşiniz ya da sadece bir tanıdığınız… Misafirliğe giderken eli boş gitmek olmaz. Yeni ev alanlara, yeni evlenenlere, yeni çocuk sahibi olanlara ziyarete giderken küçük ev hediyeleri alabilirsiniz. Ev hediyeleri alırken onların ihtiyacı olduğunu bildiğiniz bir ürünü seçebilirsiniz. Ayrıca onu mutlu edeceğinden emin olduğunuz ürünlere de şans verebilirsiniz. Şimdi gelin, detaylı bir şekilde ilk kez misafirliğe giderken alabileceğiniz ev hediyelerine bakalım!

Ev Hediyeleri

Dekoratif Hediyelikler

İlk seçeneğiniz, dekoratif hediyelikler. Ev hediyesi olarak tercih edebileceğiniz en popüler ürünlerden, bu kategoride yer alıyor. Oldukça farklı seçenekleri içinde barındıran dekoratif hediyeleri, sevdikleriniz için tercih edebilirsiniz. Mesela onun hoşuna gideceğinden emin olduğunuz bir tabloyu, hep beğendiği bir bibloyu ya da bir duvar saatini seçebilirsiniz.

Yeni evlilere hediyeler
Hem Sade Hem İşlevsel Ev Hediyeleri Dekoratif Sanatsal 3’lü MDF Baskılı Tablo

Dekoratif hediyelikleri, sevdiklerinizin tarzına göre seçebilirsiniz. Dekorasyona artısı olan bu ürünleri inceleyerek sevdikleriniz için tercih edebilirsiniz:

 • Mumluk,
 • Yapay bitkiler,
 • Biblolar,
 • Masa saatleri,
 • Tablolar.

Çiçekler

Her zaman olduğu gibi ev ziyaretine giderken de çiçekler, en güzel hediyelerdendir. Eğer ev ziyaretine gideceğiniz dostlarınız çiçekleri seviyorsa kapılarını en güzel çiçeklerle çalabilirsiniz. Çiçekler arasında seçim şansınız oldukça geniştir. Onun en sevdiği gülleri, gerberaları, papatyaları, lilyumları tercih edebilirsiniz. Ayrıca sadece kesme çiçekleri değil; saksıda çiçekleri, kutuda çiçekleri, kuru çiçekleri de tercih edebilirsiniz.

Sevdiklerinize ev hediyeleri
Sevdikleriniz için Ev Hediyeleri, Paşabahçe Vazoda Beyaz Papatya Aranjmanı

Sevdikleriniz için tercih edebileceğiniz en yaygın çiçekler şunlar:

Bu seçenekler arasından sevdiklerinizi en mutlu edecek olan ile ev ziyaretine gidebilirsiniz. Çiçeklerin anlamlarına göre de onları satın alabilirsiniz. Hangi çiçeğin ne anlama geldiğini merak ediyorsanız yazımıza göz atabilirsiniz!

Çikolata Aranjmanları

Yeni bir ev ziyaretine giderken tatlı götürmek de adettendir. Sevdiklerinize tatlı bir ziyaret yaparken lezzetli Bonnyfood seçeneklerini tercih edebilirsiniz. Tatlı yiyelim tatlı konuşalım diyenler için çikolatalı lezzetler ideal diyebiliriz.

Ev hediyeleri
Tatlı Severler için Lotus Bisküvili Kutlama Kasesi

Ev ziyaretine gideceğiniz dostunuz tatlıları, çikolataları seviyorsa sizin için doğru hediye seçeneğini bulduk: Bonnyfood lezzetleri! Sevdikleriniz için özenle hazırlanan, özel şekilde paketlenen bu lezzet aranjmanları ile onlara hoş bir sürpriz yapabilirsiniz.

 • Kutuda Bonnyfood çikolataları,
 • Kekli aranjmanlar,
 • Kişiye özel lezzet aranjmanları.

Küçük Ev Aletleri

Yeni bir ev kurarken pek çok ihtiyaç olur. Küçük ev aletleri de bu ihtiyaçların başındadır. Güne kahve ile başlayan sevdikleriniz için kahve makinelerini; hızlıca kahvaltı yapmak isteyenler için tost makinelerini; su arıtıcılarını tercih edebilirsiniz. Küçük ev aletleri arasında en popüler olanı, kahve makinesidir. Türk kahvesi makinesi, filtre kahve makinesi, kapsül kahve makinesi… Çeşitli kahve makinelerini tercih edebilirsiniz. Ayrıca sevdiklerinizin, bildiğiniz eksikleri varsa onlar arasından da seçim yapabilirsiniz.

Mesela tost makinesi, hoparlör gibi seçenekleri de inceleyebilirsiniz. Burada temel olarak sevdiklerinizin ihtiyacı olduğuna emin olduğunuz ürünleri tercih edebilirsiniz. Böylece aynı üründe iki tane almış olmak gibi durumlarla karşılaşmazsınız. Ayrıca herhangi bir şey alırken ürünün renginin ve tasarımının da sevdikleriniz için uygun olmasına dikkat edebilirsiniz.

Sevdikleriniz için tercih edebileceğiniz popüler küçük ev aletleri şunlardır:

 • Ekmek kızartma makinesi,
 • Blender,
 • Su ısıtıcı,
 • Airfryer,
 • Krep makinesi,
 • Saç şekillendirici,
 • Kahve makinesi,
 • Yeni nesil pikap,
 • Şipşak fotoğraf makinesi.

Ev Tekstil Ürünleri

Özellikle yeni evlenenleri ziyarete gidiyorsanız daha temel ürünleri hediye olarak tercih edebilirsiniz. Havlular, nevresim takımları, küçük kilimler, fincan takımları, örtüler… Evin temel ihtiyaçlarını ev hediyesi olarak tercih edebilirsiniz.

Mutfakta vakit geçirmeyi sevenler için mutfak tekstili ürünleri, ihtiyacı olanlar için salon tekstili ürünleri ya da ev girişi için çeşitli ürünleri tercih edebilirsiniz. Yine dekoratif yastıklar, mutfak önlüğü, havlular gibi çeşitli ürünlere şans verebilirsiniz. Evini yeni düzenlemiş ve ayrıca hala daha düzenlemeye devam eden sevdikleriniz için bu ürünleri tercih edebilirsiniz:

Sanat ve Hobi Ürünleri

İlk kez ev ziyaretine gidenler için tüm hediyeler ev ile ilgili olmak zorunda değil. Sevdikleriniz için ayrıca sanat ve hobi ürünlerini de tercih edebilirsiniz. Mesela şık bir daktilo, hoş bir dolma kalem, bir müzik aleti… Sevdiklerinize verdiğiniz değeri göstermek için onların hobilerine yönelik hediyeleri tercih edebilirsiniz. Ayrıca bu tarz hediyeler evin dekorasyonuna da katkıda bulunacağı için iki hediye birden vermiş olursunuz.

3D lambalar, çalışma masası ürünleri, kalemlikler, notluklar, dekoratif defterler… Sevdikleriniz için tercih edebileceğiniz çeşitli ürünler vardır. Ayrıca şunlara da göz atabilirsiniz:

 • Resim seti,
 • Yağlı boya resim için başlangıç seti,
 • Hediye ansiklopediler,
 • Ahşap kitap mührü seti,
 • Hobi kitapları.

Çiçeksepeti‘nde sevdikleriniz için tercih edebileceğiniz çok çeşitli ev hediyelerini keşfedebilirsiniz. Ayrıca bu ürünleri tıkla sevdiklerinize gönderebilirsiniz!

Ayrıca ilginizi çekecek diğer yazılarımız:

Aybüke

1998 yılında dünyaya gelen Aybüke, ilköğretim ve lise eğitimini Kocaeli'de tamamladı. Ardından üniversite eğitimini Marmara Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı bölümünde başarıyla gerçekleştirdi. Çeşitli ajanslarda ve dergilerde sosyal medya uzmanlığı, içerik üretimi, editörlük gibi işlerde çalıştı. 2020 itibarıyla ÇiçekSepeti'nde Copywriter olarak çalışmaya başladı. Şu an hala ÇiçekSepeti bünyesinde Ev&Yaşam, Yapı&Market, Süpermarket, Hediye, Hobi ve benzeri alanlarda içerik üretimi yapmaya devam ediyor.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir