Kadınları Mutlu Etmenin Püf Noktaları


12
12 points

Kadınları mutlu etmek sanıldığı kadar zor değildir. Kadınları mutlu etmenin yolu çoğunuzun sandığı gibi pahalı hediyeler almaktan geçmez. Kadınlar sevgiden ve ilgiden beslenir. Bunun farkında olan her erkekte gerek aldığı hediyelerle gerekse davranışlarıyla bir kadını nasıl mutlu etmesi gerektiğini çok iyi bilir. Bu yazımız kadınları mutlu etmek zor, kadınları anlayamıyoruz, kadınlar memnuniyetsiz diyenler için kadınları mutlu etmenin püf noktaları neler, onlardan bahsettik!

Bir kadını mutlu etmek demek sizinde mutluluğunuz demektir. Çünkü bir kadın mutluysa karşısındakini kendisinden dahada mutlu biri haline getirebilir. Kadına verdiğiniz değer, ilgi, güven, sadakat hepsi böyledir. Size fazlasını yaşatır. Bir kadını nasıl mutlu edersiniz? Bir kadın hangi hediyelerden mutlu olur? Bir kadına nasıl davranılması gerekir? Kadınları güldürmenin yolları nelerdir? Tüm bu soruların cevabını bu yazımızda bulabilirsiniz. Mutsuz insanların olduğu bir dünya başarısızlık getirir. Ve bizler bunu asla istemiyoruz.

Kadınları Mutlu Etmenin Püf Noktaları

1- Pozitif Enerjiyle Yaklaşmak 

Kadınları mutlu etmenin püf noktaları

Kadınları mutlu etmenin yolu gerçekten bu iki kelime kadar basit. Aslında bu tabir biraz yanlış olabilir çünkü bu her insan için geçerli bir şeydir. Karşınızdaki insan ne kadar pozitif enerji ile doluysa o kadar mutluluk yayar çevresindekilere. Her olaya iyi yönüyle bakmak olmazları oldurur. Karşı taraftaki insana inanç verir. Bir kadın inanmak ister, karşısındakinden bir olay ve durum karşısında çözüm bulmasını ister, huzur ister, biriyle gülmek ister, yanında her şeyi unutup iki saniye önce yaşadığı sıkıntılara rağmen onunla bambaşka mutluluklar yaşamak ister, yani iyi enerji ister bunların hepsi bundan geçer.

2- İlgi Göstermek

Kadınları nasıl mutlu edebiliriz

Klasik gözükebilir fakat erkeklerin çok büyüttüğü bir şeydir ilgi. İlginin altında yatan şey önemsenmektir. Bir kadın tabii ki önemsenmek ister. Bu ona kendini önemli hissettirir. Birinin onu düşünmesi ona her zaman iyi gelir. Bu tabii ki yanlış anlaşılıyor. Her dakika mesaj atmak, aramak, sürekli hediye almak, sürekli dediklerini yapmak kadınların tek istediği sanılıyor. İstenilen şey bu değil. Örnek vermek gerekirse, gününün nasıl geçtiğini sormak, onun hakkındaki olaylarla ilgilenmek, canı sıkkınsa nedenini sorgulamak ve sorunu çözmeye çalışmak, hastaysa iyileşmesi adına bir şeyler yapmak, ona zaman ayırmak, özlem varsa arada ve iki tarafın da durumu buna müsaitse ona sürpriz yaparak aniden yanına gidip onu görmek bu sadece 10 dakika bile olsa. Aslında baktığınız zaman ekstra bir durum yok siz eğer birisini önemsiyorsanız bunların hepsi size sıradan gelir çünkü hepsini yapıyorsunuz demektir.

3- Özgürlük Tanımak

Kadınları mutlu etmek

Bir kadının mutlu olabilmesi için kendine ait özgür bir alanı olması şarttır. Kendini birinin esiri gibi hissetmek hem mutsuz ettiği gibi öz güvensiz de hissettirir. Bunlarda hayatında başarısızlık getirir. Ve sonuç mutsuz bir kadındır.

4- Empati Kurmak

Kadınları mutlu etmenin yolları

Bu yine herkes için geçerli olan bir durumdur. Empati öyledir ki, tüm yaşanılan şeylerin akışını değiştirebilir. Ani verilen kararlar, söylenen sözler, sergilenen davranışlar bazen karşı tarafı incitebilir. İncitmek aza indirgenmiş bir tabir bile olabilir. Eğer bir şeyi yaparken 2 saniyeliğine de olsa kendinizi o kişinin yerine koyup düşünürseniz her şey eskisinden daha güzel olabilir. Kadınların incinmelerinin altında yatan en büyük sebep genellikle kimsenin kendilerini onların yerine koyup düşünmemeleri ve ona göre davranmamalarıdır. Yani bir kadını mutlu etmek, bir şeyi yapmadan önce empati kurmaktan geçer.

5- Güven Ve Sadakat Duymak

Kadınlar nasıl mutlu edilir

Bunu söylememize bile gerek yok fakat es geçmek hiç olmazdı. Çok kısa ve öz… Bir kadının karşılıklı bir şekilde duyulan sonsuz güven ve sadakatin karşısında mutsuzluğu söz konusu dahi olamaz. Bu kadar netiz bu konuda.

6- Romantik Olmak

Kadınları mutlu etmenin püf noktaları

Romantizm anlayışı kişiden kişiye göre değişir. Kimi kadın çiçek sever, kimi mumlar eşliğinde bir yemek, kimi birlikte keyifli vakit geçirmek ister, kimine de sadece söylenen güzel sözler yeter… Bunların hepsi en sonunda bir ortak payda da buluşur ve her kadın kesinlikle mutlu olur.

7- İltifat Etmek

Kadınları mutlu etmenin yolları

Kadınlar nasıl mutlu olur? sorusunun tartışmasız bir numaralı cevaplarından biridir. Kadınlar, erkekler için değil hemcinsleri için süslenirler ama gidip erkeklerin iltifatlarını ciddiye alırlar… İlginç ama gerçek buda onlara kendilerini iyi hissettirir. İltifat almak öz güveni arttırır. Kadınlara iltifat edin, mutlu olsunlar. Kural bu kadar basit.

8- Danışmak

Kadınlar nasıl mutlu edilir

Bir kadın her hangi bir konu hakkında fikri sorulduğu zaman otomatik olarak karşı taraf benim düşüncelerimi önemsiyor, ben kesinlikle onun için değerliyim psikolojisine girer. Fikrinin sorulduğu şey gerçekten fark etmez, bu bazen alacağınız bir şey hakkında olabilir bazen de birine nasıl davranmanız gerektiği hakkında ya da bir ikilem durumunda olabilir. Olayın ana maddesi bir kadının fikrine başvurulma durumu ardından onun kendine önem verildiğini hissetme hali ve sonuç… Tabii ki mutlu bir kadın.

9- Sürpriz Yapmak

Kadınları mutlu etmek

Tartışmasız her kadın sürprizlerle mutlu olur. Önemli olan doğru zamanda ve doğru şekilde o sürprizi yapabilmektedir. Bu sürpriz bazen güzel sözler yazılı bir not kağıdını bir kitabın arasında bulması, sevdiği çiçeklerden yapılmış bir buketin ona gönderilmesi, ellerinizle hazırladığınız bir fincan kahve, hazırladığınız bir yemek masası, çok istediği bir elbiseyi haberi olmadan ona almak, iyi düşünülmüş iki kişilik bir plan, kişiye özel tasarlanmış hediyeler, ona okuduğunuz bir şiir, armağan ettiğiniz bir şarkı ve buna benzer her türlü incelik bir kadını mutlu etmekle kalmaz havalara bile uçurabilir.

10- Adil Davranmak

Kadınları mutlu etmenin yolları

Bir kadın eşitliğin olduğu ortamda en büyük mutluluğu yaşar. Maalesef, kadınlar hak ettikleri değeri görmüyorlar. Ve sonrasında kadınların memnuniyetsiz olduğunu iddia ediyorlar. Eğer derdiniz bir kadını mutlu etmekse adil davranın. Yaptıklarını küçümsemeye kalkmak yerine başarısıyla gurur duyduğunuzu dile getirin.

Hatanızda özür dilemeyi bilin. Bir kadını ezmeye kalkmak yerine onu göklere çıkartın, övün. Bir kadının yeri geldiğinde bir erkekten daha fazla başarı elde edebileceğini kabul edin ve yersiz ego yapmayın. Bir kadını kısıtlamaya kalkmayın. Kadına değer verin ve sonra bakın onlara mutsuzluk görebilecek misiniz?

Kadınları mutlu etmekten bahsettik ve artık kadınları nasıl mutlu edebileceğinizi biliyorsunuz. Kadınların katlanamadığı davranışlar hakkındaki yazımızı da buradan okuyarak neler yapmamalısınız onları da öğrenip işinizi iyice sağlama alın deriz.


2 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Zaten bir erkek eşine böyle güzel davranmalı.karşılık beklemeden eşinle ilgilenki bilene zaten onun Mutlu huzurlu olması seni mululuğundur aslında bizleride pozitif enerji yayan o güzel baştacı kadınlarımızdır?

  2. Bence bütün bunları yapıp mutsuz olanlarda var benim düşüncem tamamen kişinin karakter meselesidir

Şevval