Hediye Önerileri

KIŞ GELİNLERİNE ÇİÇEK ÖNERİLERİ

İstediği kadar şatafatlı bir düğün olsun; ya da istediği kadar sade bir kır düğünü… Hiç fark etmez. Her düğünde çiçektir baş aksesuar. Su altında bile evlenseniz gelinin elinde çiçek olur yine.

g1
Düğün günü gelinin en yakın arkadaşıdır çiçek. Hem masalarda masa süsü, hem gelinin saçında aksesuar, hem de gelinin elinde gelin çiçeği… Gelinle damadın yürüdüğü yollara da serpilir çiçekler. Geçtikleri yolda bir çardak varsa onun üzeri de çiçeklerle süslenir. Nikah masasından bahsetmeye bile gerek yok. Çiçeklerin binlerce çeşidi olduğu gibi gelin çiçeklerinin de binlerce çeşidi var tabii ki.

g2
Artık düğünler sadece yaz aylarında ya da baharda yapılmıyor. Kışın bile yer bulunmuyor mekanlarda düğün rezervasyonları için.

g3
Kış geliniyseniz eğer, işinizi kolaylaştırmak adına, hem saçınıza hem elinize hem de dekorasyonunuza hitap eden birkaç çiçek önerisi:

g4
– Sadece beyaz, ille de beyaz diyenlerdenseniz klasik bir beyaz gül ya da beyaz lale demeti alabilirsiniz elinize. Buketinizdeki çiçeklerden birini duvağınızda ya da saçınızda kullanabilirsiniz. Damadın yaka cebi de bir başka seçenek.

g5

Beyaz ağırlıklı konseptin içinde çiçeklerin parlamasını ve dikkat çekmesini istiyorsanız bir farklılık deneyip rengarenk çiçekler de kullanabilirsiniz. İster beyaz ister renkli çiçek seçin, çiçekçinizle ya da düğün organizatörünüzle önceden konuşup istediğiniz çiçeklerin elinde olup olmadığından emin olun.
Kışın da rahatlıkla bulabileceğiniz ve gelin çiçeği yapabileceğiniz çiçekler; güller, antoryum, orkide, lilyum, papatyagillerden gerbera ya da nerin çiçeği.

g6g8g7
Gelinliğiniz kabarıksa bol çiçekli buketler, dar etekli ise daha az çiçekli buketler tercih etmeniz öneriliyor. Ama her iki durumda da çiçeklerin dekorasyona ve düğün konseptinize de uyumlu olmasına dikkat edin.

g9
– Gerçek çiçekler kullandığınız için çiçeklerinizin taze kalması için makyaj odanızda ya da bekleme odanızda su dolu bir vazonun bulunduğundan da emin olun.

g10 g11
– Eğer daha özellikli, anlamlı el emeğinizin geçtiği bir buket istiyorsanız gelin buketinizi kendiniz de yapabilirsiniz. Düğün konseptinize uygunsa tabii. Bu konsept yurtdışında oldukça yayın bu aralar. Gelin buketinizi nasıl yapacağınızı buradan adım adım izleyebilirsiniz.

ÇiçekSepeti

2006 yılında kurulan Ciceksepeti.com, Türkiye dışında 4 farklı ülkede faaliyet gösteren, 145 franchise noktasına sahip, 450+ çalışanı olan, bir Türk firmasıdır. Online çiçek & hediye sektöründeki liderliğini ve tecrübesini, pazaryeri modeliyle birleştiren Ciceksepeti.com, bugün ulaştığı noktada 20 bin kategoride 9 milyondan fazla ürün listelemektedir. Türkiye'nin en büyük çiçek sitesinde şimdi aradığınız tüm ürünler Var Var!

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir