Hediye ÖnerileriDoğum Günü Hediyeleri

Mart Ayında Doğanlara Özel Doğum Günü Hediyeleri

Sadık, dürüst ve güvenilir karakterleri ile bilinen mart doğumlular için hediye seçmek incelik ister. Nedendir bilinmez ama mart ayında doğan kişiler genellikle hafızaları kuvvetli kişiler olurlarmış. Bu da demek oluyor ki seçtiğiniz doğum günü hediyesi asla unutulmayacak.

Bu düşünce biraz üzerinizde baskı yaratmış olabilir ama merak etmeyin. Mart ayında doğan sevdikleriniz için satın alabileceğiniz hediye önerilerini sizler için hazırladık.

Kişiye Özel Gökyüzü Yıldız Haritalı Tablo

Özel olduklarını hissetmek isteyen mart doğumlular, sezgileri kuvvetli ve astroloji ile ilgilenen kişilerdir. Onlara doğum tarihlerinin yıldız haritasının bulunduğu bir tablo/poster hediye edebilirsiniz.

Aynı zamanda mart ayında doğan bu kişiler çok orijinal karakterlere sahiplerdir. Farklı espri anlayışları ve herkesten farklı bir bakış açıları vardır. Onlar için ilginç hediyeler de tercih edilebilir.

Kişiye Özel Beyaz Defter Kalem Kupa Set

Koç veya Balık burcu olan bu kişiler aynı anda birden fazla duyguyu bir arada yaşayabilen, zıt durumlardan hoşlanabilen kişilerdir. İçlerindeki dizginlenemez heyecanı zapt etmeyi bilen, mantığı ön plana koymaktan çekinmeyen ancak hiçbir şekilde de duygularından vazgeçmeyen kişilerdir.

Yeri geldiğinde ciddi, yeri geldiğinde havai davranmayı bilen bu kişiler, hayatı planlayarak yaşamayı da ihmal etmezler. Onlara hem kendilerine özel hazırlanan hem kullanışlı hem de favori renklerine sahip bir defter, bardak, kalem seti hediye edebilirsiniz.

Akıllı Bileklik Saat

Mart ayında doğan kişiler spora yatkın olurlar ve aynı zamanda teknolojiden hoşlanırlar. Bu sebeple mart ayında doğan kadınlar veya erkekler için hediye seçerken çağın gerekliliklerine uyan hediyeleri tercih edebilirsiniz. Akıllı bileklikler ve saatler bu kişiler için tercih edilebilecek orijinal hediye seçenekler arasında yer alır.

Teknolojiyi yakından takip eden bu kişiler için çeşitli elektronik ürünleri de hediye olarak seçebilirsiniz.

Kişiye Özel Takı Standı

Mart ayında doğanlar, detaylara önem verirler. Onlar için hayatlarının her alanında detaylar önemlidir. Bu zevkleri takı ve aksesuar seçimlerine de yansır. Öte yandan dağılmaya ve dağıtmaya çok müsait bir yapıları vardır. Bu sebeple derleyip toparlayan hediyeler her zaman güzel alternatifler arasında yer alır.

Takı ve aksesuarlarını bir arada saklayıp sergileyebileceği bu kullanışlı hediyeyi aynı zamanda ona özel olarak da hazırlatabilirsiniz. Dilediğiniz bir mesaj veya isim soyisim ile hazırlanan ahşap takı standı hem kullanışlı hem de oldukça dekoratif bir hediye olacaktır.

Retro Müzik Kutusu

Teknoloji meraklısı ve çağı takip eden kişiler olduğunu söylediğimiz mart insanlarının bir yanları ise nostaljiktir. Geçmişi unutmadıkları gibi eski zamanlara da yoğun bir ilgi duyarlar.

Günlük hayatlarında sık kullandıkları telefon, kulaklık gibi gereçlerde teknolojiyi takip etseler de müzik kutuları, gramofonlar ve eski radyolar gibi eşyalar da onların nostaljik yanlarını destekleyen hediye alternatifleri arasında yer alır.

Küçük Prens Kar Küresi & Kar Tanesi Kolye

Şıklıklarına hayli düşkün olan bu kişilerin hem duygusal yanlarını hem de zerafetlerini destekleyecek bir hediye seti tercih edebilirsiniz. Ilık mevsimlerin insanları olarak doğan bu kişilerin içlerindeki kış sevgisini yansıtan kar tanesi kolye ve kar küresi ile hazırlanan bu hediye seti ile onları çok mutlu edebilirsiniz.

Mart ayında doğan sevdiklerinizi mutlu edecek en özel hediyelere ÇiçekSepeti‘nden ulaşıp hemen sipariş verebilir, ayrıca Kadınlar Günü’nde sevdiklerinize kendi ellerinizle yapabileceğiniz hediyeler için yazımıza göz atabilirsiniz!

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir