Hediye Önerileri

Mesleklere Özel Hediye Seçimi (Hediye Önerileri)

Sevdiklerinizi onların hemen hemen her gün yaptığı işlere özgü küçük sürprizlerle mutlu etmek ister misiniz? Hem de onların mesleklerine özel olarak tasarlanan hediyelerle

Bu yazımızda sevdiklerinize farklı hediye alternatifleri aradığınızda değerlendirebileceğiniz, mesleklere özel olarak hazırlanmış hediyeleri derledik. Avukat, öğretmen, eczacı, doktor ve diğer birçok mesleği icra edenlere; kişiye özel olarak hazırlanan bu hediyelerle her gün sizi hatırlatacak bir sürpriz yapabilirsiniz.

Hediye almayı düşündüğünüz kişinin zevkleri hakkında çok bilgi sahibi değilseniz ya da hediye seçmekte kararsız kaldıysanız, mesleğine yönelik bir hediye alarak, onu tanıdığınız bir yerden yakalayabilir; sevebileceği bir hediye seçebilirsiniz.

  • Öğretmenlere Özel Hediyeler

Birtanecik öğretmenlerimize veya öğretmen olan sevdiklerimize alabileceğimiz hediyeler saymakla bitmez. Neyse ki öğretmenlere özel hazırlanan onlarca hediye seçeneği yer alıyor. Biz size 3 adet hediye seçeneği sunacağız şimdi.

Öğretmenlere Özel Minyatür Bahçeler

minyatür bahçe
Ürüne gitmek için tıklayın

Ona ait miyatür bir bahçe gönderebilirsiniz mesela. Sularken mutluluk duyacağı, masasının üzerinde her gördüğünse sizi hatırlayacağı ve canlı bir sürpriz yapmış olursunuz.

Öğretmenlere Özel Kupalar

öğretmen kupası
Ürüne gitmek için tıklayın

Öğretmenlere özel hazırlanan kupa bardaklar ile öğretmenler odasının en havalı bardağı sizin hediyeniz olabilir. Üstelik üzerinde adı ve soyadı yer alacağı için kendisine özel bir bardak olacak ve başkalarıyla paylaşmak zorunda kalmayacak.

Öğretmene Özel Şeker Kavanozu

şeker kavanozu
Ürüne gitmek için tıklayın

En şeker öğretmene en şeker sürpriz! İçerisinde nostaljik şekerlemeler bulunan bu kavanozun üzerinde de öğretmen yakınınızın adı ve soyadı yer alıyor.

En özel öğretmenler günü hediyeleri ve fikirleri için ilgili yazımıza buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

  • Doktorlara Özel Hediyeler

En önemli meslek gruplarından biri de doktorlardır. Onlara sağlığımızı, sevdiklerimizi emanet ederiz. Doktor yakınlarınıza veya teşekkür etmek istediğiniz doktorunuza özel bir hediye seçmek istediğinizde ise elbette Çiçek Sepeti hizmetinizde!

Işıklı Doktor Kalemi

doktor kalemi
Ürüne gitmek için tıklayın

Işıklı doktor kalemi adından da anlaşılacağı gibi hem kalem hem de bir ışık kaynağı. Üzerine isim kazınan bu kalem, doktor yakınlarınız için oldukça işlevsel ve zarif bir hediye.

Şovaleli Masa Taşı

masaüstü taşı
Ürüne gitmek için tıklayın

Doktorunuzun masasını olduğundan çok daha havalı ve kişisel gösterecek şık bir aksesuar.

Doktorlara Özel Duvar Saatleri

duvar saati
Ürüne gitmek için tıklayın

Doktorlara özel simgelerle tasarlanan duvar saatleri de doktor yakınlarınızın odalarında oldukça ilgi çekici duracaktır.

  • Diş Hekimlerine Özel Hediyeler

Diş hekimi sevdiklerinize hediye edebileceğiniz 3 hediye seçeneği derledik. Bakalım size “evet tam da bu olmalı” dedirten hediyeyi bulabilmiş miyiz.

Masa İsimliği

dişçiye hediye
Ürüne gitmek için tıklayın

Diş hekimleri yoğunluktan masalarına pek oturamazlar. Ama yine de o masanın kime ait olduğu bilinmeli değil mi?

Diş Hekimlerine Özel Matara

dişçi hediyesi
Ürüne gitmek için tıklayın

Ne sıcak bir çay içebilir bir diş hekimi ne de suyunu soğuk soğuk yavaşça yudumlayabilir. Bu sebeple her an yanında bulunacak bir matara ile ona tatlı bir jest yapabilirsiniz.

Kupa Bardaklar

diş hekimine hediye
Ürüne gitmek için tıklayın

Kupa bardaklar da oldukça sık tercih edilen hediyelerdendir. Ayrıca kupa bardakların çoğunlukla kalemlik olarak kullanıldığını biliyor muydunuz? Size önerdiğimiz hediye seçeneğinde ise kupa bardağın yanında bir de diş hekimi objeli anahtarlık yer alıyor.

  • Hemşirelere Özel Hediyeler

Hemşire yakınlarınıza alacağınız hediyeler de hiç az değil. Hemşire yakınlarınızın doğum günlerinde, yeni işlerinde veya Hemşireler Günü’nde seveceği bir hediye göndererek kalplerini kazanabilirsiniz.

Hemşire Temalı Yastık

hemşire yastığı
Ürüne gitmek için tıklayın

Uzun nöbetlerde kısacık dinlenme molalarında başlarını koyacakları yumuşak bir alan arayan hemşirelere verilebilecek en işlevsel hediye belki de mini bir yastıktır. Ne dersiniz?

hemşire kupa
Ürüne gitmek için tıklayın

En güzel hemşireye de en güzel hemşire olduğunu ilan eden bir kupa bardak yakışır elbette :)

  • Avukatlara Özel Hediyeler

O kalın kitapları yutup Hukuk Fakültesinden mezun olmak bile bir hediyeyi hak ediyor aslında. :) Şaka bir yana hukukçu yakınlarınıza bir hediye almak istiyorsanız sizin için de seçenekler oldukça bol.

Mesleğe Özel Oscar Heykelciği

yılın en iyi avukatı
Ürüne gitmek için tıklayın

Sizin gözünüzde yılın en iyisi olan sevdiklerinizi kişiye özel mesleklere göre oscar ile onurlandırabilirsiniz.. Tüm dünyadaki en prestijli ödül olarak kabul edilen Oscar, yılın en iyi doktoru, yılın en iyi avukatı, yılın en iyi müdürü ya da seçeceğiniz başka bir mesleğe göre şekillenebilir.

Çikolata, Kalem ve Kartvizitlik Seti

avukat çikolata
Ürüne gitmek için tıklayın

Tatlı yiyelim tatlı konuşalım diyenlerdenseniz bu hediye tam size göre. İçerisinde çikolatalar, isim ve soyisim yazılabilen kartvizitlik ve kalem yer alıyor. Anlayacağınız he işlevsel, hem kalıcı hem de lezzetli bir hediye seçeneği.

avukat tshirt
Ürüne gitmek için tıklayın

Süper avukatların tişörtü de Çiçek Sepeti’nde yerini aldığına göre artık avukat yakınlarınız için hangi hediyeyi alacağınıza karar vermek çok da zor olmasa gerek :)

  • Mühendislere Özel Hediyeler

Mesleklere Yönelik Biblolar

mühendis biblosu
Ürüne gitmek için tıklayın

Kadın ve erkek mühendislere özel ayrı ayrı tasarlanan biblolar ile müğhendis yakınlarınıza şık bir sürpriz yapabilirsiniz.

Mühendislere Özel Kupa Bardaklar

mühendis kupası
Ürüne gitmek için tıklayın

“Açılın! Ben bir mühendisim! Ve artık şu çayımı sıcak içmek istiyorum!” Uykuya hasret kalan mühendislere sert bir kahve içmeleri için hediye edilebilecek oldukça işlevsel bir hediye.

  • Bankacılara Özel Hediyeler

Bankacılar için hediye seçmek hiç de kolay değildir. O yüzden size kaçamak bir hediye önereceğiz; kupa bardak!

bankacılara hediye
Ürüne gitmek için tıklayın.
  • Polise Özel Hediyeler

Polislere hediye seçmek biraz daha zordur. Bir polise mesleki ne hediye edebilirsiniz ki? Bizim önerimiz kupa bardaklar olacak. Böylece polis yakınlarınıza işte de kullanabilecekleri ve saklayabilecekleri bir hediye vermiş olursunuz.

polis kupa
Ürüne gitmek için tıklayın
  • İnsan Kaynakları Uzmanlarına Hediyeler

İnsan Kaynakları branşı aslında göründüğünden çok daha streslidir. Güzel tarafları olduğu kadar üzücü yanları vardır mesleklerinin. Özellikle işe çok ihtiyacı olan birini geri çevirirken ya da bir elemanı işten çıkarmak durumundayken oldukça sıkıntılı anlar yaşayabilirler. İK’cı yakınlarınıza esprili bir kupa bardak hediye edebilirsiniz.

ik uzmanı kupa
Ürüne gitmek için tıklayın

Birbirinden özel mesleklere göre hediyeler, Çiçek Sepeti Hediye’de sevdiklerinizin özel günlerinde yüzlerini güldürmek için sipariş vermenizi bekliyor.

 

 

ÇiçekSepeti

2006 yılında kurulan Ciceksepeti.com, Türkiye dışında 4 farklı ülkede faaliyet gösteren, 145 franchise noktasına sahip, 450+ çalışanı olan, bir Türk firmasıdır. Online çiçek & hediye sektöründeki liderliğini ve tecrübesini, pazaryeri modeliyle birleştiren Ciceksepeti.com, bugün ulaştığı noktada 20 bin kategoride 9 milyondan fazla ürün listelemektedir. Türkiye'nin en büyük çiçek sitesinde şimdi aradığınız tüm ürünler Var Var!

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir