AŞK DOLU KAVANOZLAR


Siz sanıyor musunuz ki, kavanozlar yalnızca bal reçel saklamak içindir; size öyle kavanozlar sunuyoruz ki, içinde baldan reçelden tatlı bir şey var: sizin sevginiz! İster bir yıl boyunca her gün sizden güzel bir cümle okusun, ister onu sevmeniz için 100 farklı neden gösterin. Gelin bu her şeyden tatlı ve romantik aşk kavanozlarını yakından inceleyelim:

Her güne 1 mesaj kavanozu

kisiye-ozel-yildonumu-365-mesajli-bonbon-seker-kavanozu-hf5779-1-1

Bu kavanozda yılın her günü sevginizi ilan edebilmeniz için bir mesaj var. Her biri aşk dolu, her biri romantik birbirinden güzel ve anlamlı tam 365 mesaj, tek kavanozda sevgiliniz için bir araya geldi. Bu hediye ile yılın en romantik prensi siz seçilebilirsiniz.

Seni Seviyorum Çünkü

seni-seviyorum-cunku-mesajli-hediye-kutusu-hf3210-1-1

Onu seviyorsunuz, peki size sorsa, onu sevmeniz için 100 sebep sunabilir misiniz? Siz durun, bu romantik kavanoz onu sevmeniz için size tam 100 sebep söylesin! Üzerinde “Seni Seviyorum Çünkü” yazan kalpli küçük kırmızı kartlarla dolu bu kavanozla sevgiliniz tarihin en romantik hediyesini alacak!

100 Dilde Seni Seviyorum

100-dilde-seni-seviyorum-kupa-hf3627-1-5

Ona olan sevginizi her dilde haykırın! Tam 100 farklı dilde sevginizi anlatmak, ona uzun yıllar aklından çıkmayacak bir sürpriz yapmak istiyorsanız, buram buram romantizm kokan bu aşk kupası ile onun kalbini kazanmanız kaçınılmaz!

Bu güzel hediyelerin hepsi ve  daha fazlası CicekSepeti.com’ da sizleri bekliyor. Acele edin, yılın en romantik ve en eğlenceli hediyelerini siz kapın!


Yorumlar: 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş

Şifreyi Sıfırla

Back to
Giriş