EN SICAK HEDİYELER BU MEVSİMDE ALINIR


Artık kış kapıyı çalıyor, bulutlar güneşin etrafını kaplamaya başladı. Biz dört gözle son bir umut pastırma sıcaklarını bekleyeduralım, kışa hazırlık yapanlar kışlıkları bazalardan, sandıklardan çıkarmaya başladı bile. Yaklaşan kışı karşılarken sevdiklerinizin yüzünü güldürecek, içini ısıtacak hediyeler vermek istiyorsanız, önce onları gerçekten ısıtmanız gerekecek, onları düşünüyorsanız üşümelerini istemezsiniz değil mi? Siz üzülmeyin, biz sizin yerinize araştırdık, alınabilecekleri de sıraladık. İşte sevdiklerinizin bu kışı sıcacık karşılamasını sağlayabileceğiniz en gerekli hediyeler:

Tüylü kar kulaklığı

image (14)

Soğuk kış günleri için alınacak en sıcak hediyelerden biri kesinlikle tüylerle kaplanmış bir kar kulaklığı. Özellikle rüzgarlı havalarda en çok üşüyen, ortamın derecesini en çok hisseden kulaklar. Sevdiklerinize bu kışı rahat geçirmelerini sağlayacak bir kar kulaklığı hediye etmeniz, tüm kış kulaklarınızın sevgiyle çınlamasını sağlayacaktır.

Pisili eldiven

image (15)

Bir kere kesinlikle çok şirin, hakkını vermek lazım. Bu tatlı pisiciklerin kafalarını düğmeyle iliklediğiniz zaman bileklik, açtığınız zamansa tatlı birer eldiven oluyorlar. Soğuktan morarmış ve işlevini kaybetmeye başlamış ellerle kışı geçirmesini istemediğiniz sevdiklerinize böyle tatlı bir eldiven hediye etmeniz, sevgi dolu ellerle sıkı sıkı sarmalanmanızı sağlayacaktır.

İnekli Panduflar

image (16)

Kışın yorgun argın eve gelen sevdiklerinizin soğuktan büzüşmüş ayaklarını karşılayacak bu tatlı panduflar, insanda ne yorgunluk bırakır ne de stres! Günün ağırlığıyla kendini koltuğa bırakan, ayaklarını da sıcacık pandufların içinde kendine getiren bu hediye ile sevdiklerinizin ayakları sizin yollarınıza düşecek.

Perfect Petzzz Golden Retriever

perfect-petzzz-golden-retriever-hf175-1-3

Sevdiklerinizle yeterince ilgilenemiyorsanız, ona tatlı bir köpek alıp yerinize ilgilenmesini sağlayabilirsiniz. Belki gerçeğini almak çok akıl kârı olmayabilir, ama gerçeğinin tıpkısının aynısı bu tatlı terrier ile ona sıradan oyuncak ayılardan çok daha fazlasını hediye etmiş olursunuz. Zira bu tatlı terrier, tıpkı gerçeği gibi nefes alıp veren, kuyruk sallayan, isimlikli tasmasıyla sadece size ait olan bir hediye olacak.

Evet, bu kışın hem kalbinizi hem bedeninizi sıcak tutacak hediyeleri böyle. Siz de soğuğa karşı şimdiden önlem almak istiyorsanız, bu hediyeleri bir yerlere not edin.


Yorumlar: 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş

Şifreyi Sıfırla

Back to
Giriş