Eşe Anneler Günü Hediyesi Ne Alınır?


0

Bu yıl her zaman olduğundan farklı bir Anneler Günü yaklaşıyor. Koronavirüs hastalığı (COVID-19) nedeniyle evlerimizden çıkmamaya özen gösterdiğimiz bu döneme iyi yönden bakmak gerekirse hediye seçeneklerini düşünmek için oldukça vakit var. Vakit var fakat “Karıma anneler günü hediyesi olarak ne alsam?” hala bilmiyorum diyorsanız doğru yerdesiniz.

Anneler Günü için henüz ne hediye alacağınıza karar vermemiş olmanız oldukça yüksek ihtimal. Fakat tarih yaklaşıyor ve evden çıkmanın oldukça sakıncalı olduğu bu dönemde karmaşa içinde kalmamak adına hediye seçimini son güne bırakmamanız en doğru seçim olacaktır. Hayat arkadaşınız olan eşinize Anneler Günü için sevgisine layık olacak ve gerçekten beğenisini kazanacak “O” hediyeyi almanıza yardımcı olacak öneriler ile karşınızdayız.

Farklı fikirler edinmek adına daha önce yayınladığımız  Anneler Günü’nü Unutulmaz Kılacak HediyelerAnneler Günü İçin Hangi Çiçek Alınır? yazılarını okuyabilir; Anneler Günü Şarkıları listemizden bir şarkı seçerek güzel bir sürpriz yapmak adına kendiniz seslendirebilirsiniz.

Mavi Taşlı Asansörlü Gümüş Bileklik

Gümüş Bileklik, stilinizi yansıtır.

Bu zarif gümüş bileklik, mavinin gümüşle olan doğal uyumundan ilham aldı. Asansörlü tasarımı ve motiflerin ortasında yer alan mavi taşları sayesinde eşinizin bileğinin tüm yıl boyunca güzelleşmesini sağlayacak. 

Anneler Günü Hediyesi Kahve Seti

Anneler Günü Hediyesi Kahve Seti, kahve sevenlerin tercihi.

Kahve tutkunu eşiniz için muhteşem bir önerimiz var. Süper Mom nakışlı dolgulu yastık, ahşap desenli kahve fincanı tablası, 2 adet cam kahve fincanı, 1 adet porselen lokumluk, 2 adet tek içimlik kahve paketi ve Godiva marka çikolatanın bulunduğu bu özel set, sizin için eşinizin ne kadar değerli olduğunu hissettirecek…

Mini Orkide Sırt Sırta Bir Ömür

Orkide, bulunduğu yeri güzelleştirir.

Orkidelerin belki de en asili mor orkideler, özel olarak tasarlanmış saksısında sizi ve eşinizi temsil eden iki figürle birlikte muhteşem bir görüntü oluşturuyor. Zarafetin, şıklığın ve sadakatin simgesi olan Orkide çiçeği “Eşe Anneler Günü hediyesi ne alınır?” sorusunun en güzel cevabı olabilir.

Retro Pikap

Retro Pikap, müzik dinleme zevkini bir üst seviyeye taşır.

Müziği sevmeyen yoktur. En değerliniz olan eşinize Anneler Günü özelinde retro tarzıyla hem bulunduğu ortamın havasını değiştirecek hem de müzik ziyafetiyle kulaklarının pasını silecek bir pikap almak güzel bir seçim olacaktır. Pikap aldınız madem ilk plak hediyesi de sizden olmalı değil mi?

Eğer evinizde bir pikap varsa ona bir plak hediye etmenizde hoş bir seçenek olabilir. Birbirinden değerli sanatçıların plaklarını ÇiçekSepeti‘nden hemen sipariş edebilirsiniz.

Aile Fotoğraflı Kişiye Özel Masaüstü Saat

Masaüstü Saat ile aileniz hep yanınızda.

Sizin için eşiniz, eşiniz içinse ailesi vazgeçilmezdir. Birlikte geçirdiğiniz her an özeldir ve aslında her hediye bir teşekkürdür. Özellikle bu tarz kişiselleştirilmiş olan hediyeler eşinizin kendisini daha özel hissetmesini sağlayacaktır.

Seni Beklerken – Hamilelik Ajandası

Hamilelik Ajandası, bebeğinizi beklerken en iyi yardımcınız olacak.

“Hamile olan eşime ilk anneler günü hediyesi olarak ne alsam?” diye düşünüyorsanız, işte cevabı! Yeni anne adaylarına özel olarak hazırlanan bu ajanda ile bebeğiniz dünyaya gelmek için hazırlanırken siz de bu süreçte hem duygularınızı ve hem de yaşadıklarınızı yazabilirsiniz. İlerleyen yaşlarında çocuklarınız için unutulmaz olacak bu günlük, yeni anne adaylarının hamilelik sürecindeki en büyük yardımcılarından biri olacak.

Fotoğraf Makinesi

Fotoğraf Makinesi, anılarınızı ölümsüzleştirir.

Bazı anların içinde bulunmak kadar o anları sonradan yad etmekte güzeldir. Bu Anneler Günü’nde eşinize fotoğraf makinesi hediye ederek birlikte geçirdiğiniz o güzel anları ölümsüz kılabilirsiniz.

Rustik Çikolata Konsolu

Rustik Çikolata Konsolu, tadı damakta kalan lezzetler sunar.

Tatlı mı tatlı hayat arkadaşınız eşinize özel olarak hazırlanan bir hediye! Rustik Çikolata Konsolu’nun her çekmecesinden adeta lezzet fışkırıyor. Belçika’nın ünlü kuvertür markası olan Callebaut Chohcolate ürünlerinin bulunduğu bu özel tasarım konsolu daha sonrasında takı veya başka eşyalar için değerlendirebilirsiniz.

Kişiye Özel Yapay Teraryum Senin Bahçen

Bulunduğu ortama güzellik katacak olan bu teraryum, eşinizin ev ya da ofisindeki masası için harika bir seçim olabilir. Orta boy cam fanus içerisinde; yapay çiçekler, maket malzemeleri, kuru yosun, su efekti için jel kullanılarak özel olarak tasarlanmıştır.

Bu Anneler Günü için özel hediye denilince akla gelen ilk adres olan Çiçekspeti‘ni ziyaret edebilir, birbirinden farklı ve kişiselleştirilmiş hediye seçenekleri ile eşinizi mutlu edebilirsiniz.


0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Umit