Hediye ÖnerileriBurçlara Göre Hediyeler

İyi Ki Doğdun İkizler Burcu! İkizler Burçları İçin Hediye Önerileri

İkizler burcu, 21 Mayıs ile 21 Haziran arasında doğanların burcudur. İkizler burcu insanları uyumlu, mantıklı ve yeniliklere açık özellikleriyle ön plana çıkar. Sizin de yakın zamanda İkizler burcu sevdiklerinizden birinin doğum günü olabilir. Hala ne hediye alacağınıza karar vermediyseniz merak etmeyin! Neşeli, mutlu, uyumlu ve mantıklı İkizler burcu hediye önerileri, yazımızda sizi bekliyor!

İkizler burcu, hava elementi grubunun burçlarından biridir. İkizler burcu insanlar birden fazla işi aynı anda kolayca yaparlar. Hızlı bir şekilde adapte olurlar. Böylece her türlü işin üstesinden gelebilirler. Karakterleri biraz değişkendir. Bu yüzden zaman zaman ne yapacaklarını anlamak zor bir hal alır. Kimi zaman çok mutluyken bir anda karamsar, mutsuz bir havaya bürünebilirler. Ama yine de genel olarak tutumlu bir burçtur. Ayrıca ikizler burcu insanları pratik, çekici ve akıllıdır. İkizler burçlarının diğer özellikleri şöyledir:

 • Sembolü: İkizler
 • Elementi: Hava
 • Niteliği: Değişken
 • Yönetici gezegeni: Merkür
 • Renk: Sarı, Turuncu
 • Gün: Çarşamba
 • Çiçekler: Lale, Karanfil
 • Uğurlu sayılar: 5, 9
 • Uğurlu taşları: Akik
 • Olumlu özellikleri: Etkileyici, özgün, iş bilen, alımlı, akıllı, maceracı
 • Olumsuz özellikleri: Vesveseli, dengesiz, iki yüzlü, yargılayıcı, depresif
 • En sevdiği şeyler: Müzik, kitaplar, dergiler, sohbet etmek, kısa gezintiler
 • Nefret ettiği şeyler: Yalnız olmak, sınırlandırılmak, tekrar ve rutin, dar görüşlü insanlar, geleneksel moda, sessizlik

Şimdi gelin, özelliklerini iyice öğrendiğimiz İkizler burçları için hediye olarak seçebileceğiniz ürünleri inceleyelim. Birbirinden güzel ve etkileyici ürünler ÇiçekSepeti‘nin geniş ürün yelpazesinde sizi bekliyor!

İkizler Burcu Kadını için Hediye Önerileri

Hediye seçimine geçmeden önce ikizler kadınını biraz daha yakından tanıyalım. İkizler burcu kadınının en sevdiği şeylerden biri hayal kurmaktır. Ayrıca çok enerjiktir ve bu yönüyle ön plana çıkar. Zaman zaman biraz tez canlıdır. Ama aynı anda pek çok işle uğraşabilir. İkili ilişkilerde ise fedakardır. Çok iyi bir arkadaş ve partnerdir. Onun için hediye seçimi yaparken bunları göz önünde bulundurmak gerekir.

1-) Kişiye Özel Defter&Kalem Seti

İkizler burcu hediye önerileri
İkizler Burcu Hediye Önerileri, Kişiye Özel Defter&Kalem Seti

İkizler burcu kadını için ilk hediye önerimiz ona kendini özel hissettirecek şık bir Kişiye Özel Defter&Kalem Seti! Kişiye özel hediyeler, insanların kendilerini biricik hissetmelerini sağlar. Defterin üzerine, sevdiğiniz insanın ismini yazdırarak defteri özelleştirebilirsiniz. İkizler burcu kadınının duygusal tarafına hitap edecek olan bu ürün ile siz de sevdiklerinizi çok mutlu edebilirsiniz. Ayrıca çeşitli defter&kalem setleri arasından da onun için en güzelini seçebilirsiniz!

2-) Seveceği Bir Kitap

İkizler burcu hediye önerileri
İkizler Burcu için Alınacak Hediyeler, Kitaplar

Okumayı, her gün yeni dünyalar keşfetmeyi seven ikizler burçları için kitaplar da en güzel hediyelerdendir. Aslında bu hediye hem erkekler hem de kadınlar için seçebileceğiniz güzel hediyelerdendir. Okumayı çok seven, kitaplar içli dışlı olan ikizler burçları için onun seveceği bir kitabı satın alabilirsiniz. Kitap kategorisinde romandan yemek kitabına, dünya klasiklerinden tarih kitaplarına pek çok farklı türde kitapları online olarak inceleyip satın alabilirsiniz!

3-) Şık Bir Çiçek Buketi

İkizler burcu hediye önerileri
İkizler Burçlarını Mutlu Edecek Çeşitli Hediyeler, Kar Beyaz Gül ve Lilyum

Çiçekler tabii ki doğum günlerinde de çok mutlu eden hediyelerdir. Her özel günde ilk tercih edilen hediyelerden biri olan çiçekler, doğum günleri için de en güzel seçeneklerdendir. Özellikle çiçekleri seven bir ikizler burcu için hediye arıyorsanız saksı çiçekleri, buket çiçekler, kutuda çiçekler gibi pek çok çiçek çeşidini tercih edebilirsiniz. İkizler burcu kadını için çiçek seçerken onu etkilemeniz gerekir. Bu yüzden güller, tasarım çiçekler, Viabonte‘nin premium çiçekleri ve göz alıcı lilyumlar gibi çiçekleri tercih edebilirsiniz.

4-) İkizler Burcu Gümüş Kolye

İkizler Burcu Gümüş Kolye
İkizler Burcunun Yüzünü Gülümsetecek En Güzel Hediyeler, İkizler Burcu Gümüş Kolye

Takılar pek çok kişi için en etkileyici hediyelerdendir. İkizler burcu kadını da aksesuarları çok sever! Küpeler, kolyeler, saatler… Bir İkizler burcu kadınını mutlu etmek için bu özel ürünleri tercih edebilirsiniz. İkizler Burcu Gümüş Kolye hem şık hem de değerli bir hediye olmasının yanı sıra oldukça anlamlıdır da. Ona özel, göz alıcı ve kullanışlı olan bu kolye ile ona, her zaman yanında taşıyabileceği bir sembol hediye edebilirsiniz! Ayrıca takı kategorisinde çok daha fazla, birbirinden güzel takıları da inceleyebilirsiniz!

5-) Kullanışlı Bir Çanta

Bayan 2 Bölmeli Mıknatıs Kapaklı Zarf Omuz Çanta
İkizler Burcu Kadını için Hediyeler, İki Bölmeli Omuz Çanta

Ve tabii ki kadınların çok sevdiği hediyelerden biri de çantalardır. İkizler burcu kadınları da kullanışlı çantaları, valizleri, seyahat çantalarını çok sever. Çünkü o, kullanışlı tüm hediyeleri çok sever! Onun tarzına uygun, severek kullanacağı ve her zaman sizi hatırlatacak bir çantayı seçerek doğum günü için şık bir sürpriz yapabilirsiniz!

İkizler Burcu Erkeği için Hediye Önerileri

Vee sıra geldi İkizler erkeğine! İkizler burcu erkeğinin en belirgin özellikleri arasında zekiliği, nazikliği ve çekiciliği vardır. Onlar, sorunlar karşısında pratik çözümler bulmaya yatkındır. Ayrıca duygusal anlamda çok hassastır. Ama yine de olaylara mantık çerçevesinden bakmayı da iyi bilir. Karakterlerinin değişken olması sebebiyle zaman zaman onunla anlaşmak zordur.

1-) Nostaljik Üsküdar Özel Tasarım Ahşap Radyo

İkizler burcu hediye önerileri
İkizler Burcunun Yüzünü Gülümsetecek En Güzel Hediyeler, Nostaljik Üsküdar Özel Tasarım Ahşap Radyo

İkizler burcu erkeği için ilk hediye önerimiz, onu geçmişe götürecek bir Nostaljik Üsküdar Özel Tasarım Ahşap Radyo! Nostaljik ürünlerin yapısına uygun olarak ahşaptan üretilen bu radyo, hem renkleriyle hem dokusuyla sevdiklerinizin eski günlere dönüş yapmasını sağlar. Ayrıca ürünün üzerine isim eklenebildiği için daha kişisel ve özel olur! Eskiye özlem duyan, nostaljik ürünleri seven ikizler burcu erkekleri için siz de bu ürünü tercih edebilirsiniz! Ayrıca nostaljik ürünler kategorisinden çok daha farklı nostaljik ürünleri de tercih edebilirsiniz!

2-) İsme Özel Siyah Cep Defteri Kartvizitlik ve Kutulu Tükenmez Kalem Seti

İsme Özel Siyah Cep Defteri Kartvizitlik ve Kutulu Tükenmez Kalem Seti
İkizler Burçlarına Alabileceğiniz Hediyeler, İsme Özel Siyah Cep Defteri Kartvizitlik ve Kutulu Tükenmez Kalem Seti

Sırada, İkizler burcu erkeğini özel hissettirecek bir hediye var. İsme Özel Siyah Cep Defteri Kartvizitlik ve Kutulu Tükenmez Kalem Seti mutlu etmek istediğiniz sevdikleriniz için en güzel hediyelerden. Çünkü bu hediye ona özel, onun ismiyle kişiselleştirilmiş! Kartvizitlik, kalem kutusu, küçük boy defter ve kalemden oluşan bu set ile hayatınızdaki özel insanlara harika sürprizler yapabilirsiniz!

3-) İkizler Burcu Kupa Bardak ve Mouse Pad

İkizler burcu hediye önerileri
İkizler Burçları için Hediye Önerileri, İkizler Burcu Kupa Bardak ve Mouse Pad

Burç temalı ürünler, astrolojiye inananlar için doğum günlerinde alınabilecek en güzel hediyelerdendir. İkizler burcu baskılı kupa bardak, ona her sabah sizi hatırlatacak hediyelerden biridir. Çay, kahve ya da herhangi bir şey içerken ona sizi hatırlatacak olan bu kupa, aynı zamanda ona mutluluk verecek!

4-) Kişiye Özel Yıldız Haritası Çerçeve

Kişiye Özel Gökyüzü Yıldız Haritası Çerçevesi
İkizler Burcuna Alınacak Hediyeler, Kişiye Özel Yıldız Haritası Çerçeve

Sıradaki hediye seçeneği herkesi büyüleyen türden! Farklı olduğunu bilmeyi seven İkizler burçları için kişiye özel hediyeler oldukça mutluluk vericidir. Kişiye Özel Yıldız Haritası Çerçeve de onlara bu hissi en derinden hissettirecek ürünlerdendir. Doğum haritasının özelleştirilmiş hali olan bu çerçeve, orijinal ve farklı bir hediye olacaktır. Farklılaşmayı seven İkizler burcu erkekleri için siz de bu hediyeyi tercih edebilirsiniz!

5-) Lezzetli BonnyFood Çikolatası

İkizler burcu hediye önerileri
İkizler Burcu Erkeği için Hediyeler, İyi Ki Doğdun Kek ve Pirinç Patlağı Buketi

Ve ikizler burcu erkeği için son hediye önerimiz oldukça lezzetli! Tatlı yiyelim tatlı konuşalım diyenler ve çikolatadan vazgeçemeyenler için BonnyFood lezzetleri harika bir hediye olur. Doyurucu, etkileyici ve leziz olan çikolata kaplı kekler sayesinde İkizler burcu erkeğinin kalbine giden yolu keşfedebilirsiniz! Ayrıca bu hediye doğum günü temalıdır. Yani “Mutlu yıllar!” mesajı sevdiklerinizi henüz kapıdayken karşılar. Böylece sevdiklerinize kucak dolusu mutluluk hediye edebilirsiniz!

Sevdikleriniz için hem doğum günlerinde hem yıl dönümlerinde ya da içinizden geldiği herhangi bir anda hediye alabilirsiniz. Bu hediyeleri bulabileceğiniz doğru adres ise ÇiçekSepeti! Çünkü ÇiçekSepeti’nde çiçekten BonnyFood çeşitlerine, kişiye özel ürünlerden elektronik ürünlere kadar her şey VarVar! Hem online olarak hem de Mobil Uygulama üzerinden çeşitli fırsatlar sayesinde kolayca alışveriş yapabilirsiniz! Sevdiklerinizi ve kendinizi mutlu etmeniz için ÇiçekSepeti her zaman yanınızda!

Ayrıca ilginizi çekecek diğer yazılarımız:

Aybüke

1998 yılında dünyaya gelen Aybüke, ilköğretim ve lise eğitimini Kocaeli'de tamamladı. Ardından üniversite eğitimini Marmara Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı bölümünde başarıyla gerçekleştirdi. Çeşitli ajanslarda ve dergilerde sosyal medya uzmanlığı, içerik üretimi, editörlük gibi işlerde çalıştı. 2020 itibarıyla ÇiçekSepeti'nde Copywriter olarak çalışmaya başladı. Şu an hala ÇiçekSepeti bünyesinde Ev&Yaşam, Yapı&Market, Süpermarket, Hediye, Hobi ve benzeri alanlarda içerik üretimi yapmaya devam ediyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir