Yengeç Burcu İçin Hediye Önerileri (22 Haziran – 23 Temmuz)


1
1 point

Hediye seçmenin zorlu olduğu burçlardan biri olan, hassas, sadık ve sorumluluk sahibi yengeç burcu kadını ile erkeğine hangi hediyeler alınır? Sizler için listeledik.

Haziranı bitirip yılın son yarısına adım atarken, o biraz kaprisli ama bir o kadar da sevgi dolu eşinizin, dostunuzun, annenizin, kısacası çok sevdiğiniz yengeç kadını veya erkeğinin doğum günü gelip çattı.

yengeç burcu
Görsel Kaynak: Freepik

Yönetici gezegeni ay olan yengeç burcu tarihi 22 haziran ve 23 temmuz arasındaki 1 aylık süreci kapsar. Hisleri ile hareket etmeyi seven, mükemmeliyetçi yapıları sebebi ile en ince ayrıntıları bile çok önemseyen kişilerin burcudur yengeç. Kadını da erkeği de sadıktır yengeç burcunun. Yardım etmeyi severler ve sorumluluklarını üstlenmekten kaçınmazlar. Çok duyarlı olmaları, karşı taraftan da aynı duyarlılığı beklemelerine sebep olur ve muhatap oldukları kişilerden de kendisi için önemli olan o detayların önemsenmesini beklerler. Hal böyle olunca yengeç burcu için hediye seçmek çok kolay değildir.

Yengeç burcu hediye konusunda kolay değildir dedik. O zaman sizi bu karambolden kurtarabilecek hediye önerilerini de listeleyerek rahat bir nefes almanızı sağlayalım. Hazırsanız başlayalım…

yengeç kadını
Görsel Kaynak: The Spruce

Yengeç Burcu Kadınına Hediyeler

Yengeç burcu kadını hangi hediyelerden hoşlanır diyorsanız, ilk aklınıza gelmesi gereken şey onun kişilik özellikleri olmalıdır. Yengeç kadınları için sadakat çok önemlidir. Çok duygusal olan yengeç kadınları olumsuz duygularını karşısındaki kişilere hissettirmez ve içlerine atarlar. Bu sebeple onlara duygusallığınızı hissettirecek, onların sizler için ne kadar önemli ve biricik olduğunu hissettirebileceğiniz hediyeler seçmelisiniz.

Onları Ne Kadar Çok Sevdiğinizi İlan Eden Hediyeler

Hediyeniz ile onu ne kadar çok sevdiğinizi ve önemsediğinizi dile getirmek istiyorsanız, Seni Seviyorum diyen hediyeleri tercih edebilirsiniz. Kullandıkça sizi hatırlayacağı ya da görür görmez midesinde kelebekler uçuracak hediyeler onların mutluluklarına mutluluk katacaktır.

Gün içerisinde kapısına gelen ve üzerinde Seni Seviyorum yazan, kocaman bir kutu içerisinden çıkan balon ile gününü güzelleştirmek istediğiniz sevdiğinize, romantik bir mesaj gönderebilir ve balona dilediğiniz mesajı yazdırabilirsiniz.

İsme Özel Kutu İçinden Çıkan Sürpriz Uçan Balon için buraya tıklayabilirsiniz.

Ev Hediyeleri

Yengeç kadınları evlerine çok bağlıdır ve evlerine gözleri gibi bakarlar. Bu sebeple kullanışlı veya dekoratif ev hediyeleri onlar için başarılı seçimler olacaktır. Ayrıca bu yengeç kadınları kalıcı çiçekleri tercih ederler. Bu sebeple teraryumlar doğru tercih olacaktır.

Yemek yemeyi de başkaları için yemek yapmayı da çok severler yengeç kadınları. Bu sebeple yengeç kadınlarının mutfak eşyaları bir başka güzel, sunum takımları bir başka özeldir. El emeğini önemserler. Bu sebeple el yapımı eşyalar çok hoşlarına gider.

Romantik Hediyeler

Romantik yengeç kadınları için romantik hediyeler seçebilirsiniz. Aranızdaki ilişkinin düzeyi bu hediyeyi belirleyebilir. Eğer eşiniz için romantik bir hediye arıyorsanız, ona şık ve kaliteli bir iç çamaşırı takımı alabilirsiniz. Bu kadar cüretkar bir hediye tercih etmek istemiyorsanız bol fotoğraflı ve bol kalpli hediyeleri değerlendirebilirsiniz.

Şık ve Kullanışlı Hediyeler

Şıklık yengeç kadınlarını cezbeder. Bu sebeple çeşitli takı ve kıyafetler onları memnun edecektir. Bunların yanında çanta, mont ve cüzdanlar da kullanışlı olan şık hediyeler kategorisine girebilir. Şıklığı ve zarafeti seven yengeçler için kullanışlı hediyeler seçmelisiniz.

Hem şık hem kullanıştı hem de el yapımı bir hediye tercih ederseniz, tam da ona istediğini vermiş olursunuz.

Yengeç Burcu Erkeğine Hediyeler

Yengeç burcu erkek özelliklerine gelince, bir şekilde ortamın en sevileni olmayı başaran bu beyler, her ortama ayak uydurabilen tiplerdir. Ellerindeki ile memnun olmayı bilirler, daha fazlasına sahip olamadıkları şeyler için kendilerini de etrafındakileri de huzursuz etmezler ve mızmızlanan kişilerden de hiç hoşlanmazlar. Bu sebeple yengeç kadınına hediye seçmek ne kadar zorsa yengeç erkeğine hediye seçmek bir o kadar kolaydır. Tabii ki yengeç kadınına kıyasla 🙂

Deneyime Dayalı Hediyeler

Yengeç erkekleri ideal eş ve baba olabilecek türden, evcimen kişilerdir. Yengeç burcunun genel duygusallığı onlar için de geçerlidir. Onlar aileleri ile zaman geçirmeyi çok severler. Bu sebeple ailecek geçirilen zaman onlar için en güzel hediyedir.

Mesela uzun zamandır balık tutmak isteyen eşinize kapsamlı bir olta seti alabilir ve bu haftasonunu onunla balık tutarak geçirebilirsiniz.

Teknolojik Hediyeler

Yengeç erkekleri teknolojiden hoşlanılar ve anıları saklamak onlar için önemlidir. Bu sebeple fotoğraf makinesi, fotoğraf baskı makinesi, video kayıt cihazları vb. anıları saklayabilen hediyeler onları çok mutlu eder. Bu hediyeler sayesinde, yengeç burcu 2019 yılının son yarısını yaşarken, geçmişten gelen güzel anıları da onlarla olabilir.

Eğer bütçeniz bu hediyeler için elverişli değilse çeşitli fotoğraflar ile yapacağınız bir albüm de onları çok mutlu etmeye yeter.

fotoğraflı hediyeler
Ürün detaylarını görüntülemek ve satın almak için tıklayın!

Maketler ve Hobi Malzemeleri

Evcimen yengeç erkekleri maketlerden pek hoşlanırlar. Kimisi yalnızca bunlara sahip olmayı sever ve koleksiyon yaparken kimisi de kendi elleri ile bu tip eşyaları yapmayı severler. Aynı zamanda çok yetenekli olan bu beyler için hobi malzemeleri de güzel hediye seçenekleri arasındadır.

Yengeç burcu için hediye alırken ona yeni bir hobi hediye edebilir ya da mevcut hobisine katkıda bulunabilirsiniz.

Kullandıkça Sizi Hatırlatacak Hediyeler

Bilhassa yengeç erkekleri yaşlandıkları zaman ilgi sürekli onlarda olsun isterler. Hediyelerinin hem işlerine yaramasını hem de kendilerine özel olmasını isterler. Yengeç burcu babanıza, amcanıza, dayınıza, dedenize; kısacası hediyeniz ile ne kadar özel olduğunu hissettirmek istediğiniz orta yaş üstü yengeç erkeklerine fotoğraflı hediye setlerini gönderebilirsiniz.

Yengeç burcu yükseleni ya da esas burcu olan kişiler için seçebileceğiniz hediyeleri sizler için derledik. Siz de yengeç burcu için hediye seçimine dikkat ederek bu liste içerisinden seçip siparişinizi verebilirsiniz. Aradığınız tüm hediyeler Çiçeksepeti‘nde sizi bekliyor.

Başka burçlar, özel günler ve tüm hediye seçenekleri için yazılarımıza buradan ulaşabilirsiniz.


0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Seda Sipahi