Babalar GünüHediye Önerileri

Emekli Olmuş Babalar için Babalar Günü Hediye Önerileri

Yılın en özel, anlamlı ve sevgi dolu günlerinden biri olan Babalar Günü geliyor! Babalar günü hediye fikirleri oldukça geniş, uçsuz bucaksızdır. Ama merak etmeyin, biz sizin için listeleri küçülttük ve babanız için en güzellerini bir araya getirdik. Siz de biricik babanız için en güzel hediyeleri arıyorsanız doğru yerdesiniz! Emekli olmuş babalar için en güzel hediyeler ÇiçekSepeti’nde sizi bekliyor!

Her yıl olduğu gibi bu yıl da hediye seçimini sona doğru bırakanlar olacaktır. Ve hediye seçimini sona bırakmak, büyük ihtimalle “hediye çıkmazı” durumuyla karşı karşıya kalmanıza sebep olur. Siz gelin, hediyenizi hemen seçip son anda “Ne hediye alsam?” stresi yaşamayın! Kendinden çok sizin iyiliğini düşünen, sizi her zaman çok seven babanız için Babalar Günü hediyesi alternatiflerini bulabilirsiniz.

Babalar Günü için hediye seçimi yaparken babanıza yönelik bir seçim yapmanız yerinde olacaktır. Onun zevklerini, isteklerini, beğenilerini düşünerek hareket edebilirsiniz. Sizi büyüten o harika babaya bu yıl sevdiği gibi bir hediye verebilirsiniz. Bu yazımızız, emekli babalar için Babalar Günü hediyesi arayanlara ve babaya emeklilik hediyesi ne alabilirim diye düşünenlere çok yardımcı olacak! Gelin, en emekli babaya hediye önerilerine şimdi daha yakından bakalım!

Emekli Olmuş Babalar için Hediyeler

1-) Emekli Kupa Bardak

Emekli Olmuş Babalar için Hediyeler
Babalar Günü Hediye Önerisi, Emekli Kupa Bardak

Emekli babaya hediye önerileri arasında ilk sırada Emekli Kupa Bardak var! Çayım, kahvem olmadan güne başlayamam diyen babalar için kupa bardaklar en güzel hediyelerdendir. Üstelik bu bardak kişiye özelse çok daha anlamlı bir hale gelir. Babanızın her sabah çay ve kahve saatlerini keyiflendirecek olan bu bardak, aynı zamanda mesajıyla da onu gülümsetir. Siz de emekli olan babanız için bu eğlenceli bardağı seçebilirsiniz!

2-) Baba için Yastık

Emekli Olmuş Babalar için Hediyeler
Babalar Günü Hediyeleri, Emekli Baba için Yastık

Babalar Günü hediyesi olarak eğlenceli yastıkları da tercih edebilirsiniz. Böylece babanız her gün televizyon izlerken, dinlenirken ya da herhangi bir anda sizi hatırlar. Ona en içten duygularınızı ifade etmenizi sağlayan bu yastık ile babanızın Babalar Günü’nü duygusal bir şekilde kutlayabilirsiniz!

3-) Kişiye Özel İsim Yazılı Kol Düğmesi

Emekli Olmuş Babalar için Hediyeler
Babalar Günü’nde Babanızı Mutlu Edecek Hediyeler, Kişiye Özel İsim Yazılı Kol Düğmesi

Kol düğmeleri de emekli babalara hediye edilebilecek en şık ürünlerdendir. İş hayatı sona ermiş olsa da özel günlerde takım elbise giyip kol düğmelerini taktığında kendini yine eski günlerdeki gibi hisseder. Üstelik bu kol düğmeleri ona sizden hediye ve kişiye özel olunca… Babanızın ismini yazdırabileceğiniz bu gümüş kol düğmeleri sayesinde Babalar Günü’nde babanıza unutulmaz bir hediye verebilirsiniz!

4-) Emekli Babam Konsept Hediye Kutusu

Emekli Olmuş Babalar için Hediyeler
Babalar Günü’nde Tercih Edebileceğiniz Hediyeler, Emekli Babam Konsept Hediye Kutusu

Babalar Günü hediyeleri arasında yer alan bir diğer güzel ürün ise Emekli Babam Konsept Hediye Kutusu! Babanız için cool, karizmatik ve şık bir hediye arıyorsanız siz de bu kutuyu tercih edebilirsiniz. Bu kutunun içerisinde kişiye özel deri cüzdan, ahşap defter, kişiye özel çakmak, anahtarlık ve kalem yer alıyor. Kutu içerisinde yer alan ve babanız içim özelleştirilen bu ürünler ile siz de babanızı çok mutlu edebilirsiniz! Ayrıca babanız için farklı hediye kutularına göz atmak isterseniz hediye setleri kategorisine göz atabilirsiniz!

5-) Dünyanın En İyi Babası Oscar Ödülü

Dünyanın En İyi Babası Oscar Ödülü
Emekli Olmuş Babaları Mutlu Edecek Hediyeler, Dünyanın En İyi Babası Oscar Ödülü

Dünyanın En İyi Babası Oscar Ödülü goes to… Evet, bu hediye hem eğlenceli hem de babanız için son derece mükemmel! Bu hediye, babanızın uzun yıllar boyunca saklayabileceği bir hediyedir. Ayrıca kitaplığına koyabileceği ve her baktığında sizi hatırlayabileceği bir üründür. Bu hediyenin hayat boyu hafızalarda kalacağını ve babanızı çok mutlu edeceğini de söylesek abartmış olmayız. Siz de bu özel günde biricik babanız için düşünceli, eğlenceli ve anlamlı En İyi Arkadaş Oscarı’nı hediye olarak tercih edebilirsiniz!

6-) Fotoğraflı Dönme Dolap

16 Fotoğraflı Dönme Dolap
Emekli Olmuş Babalar için Hediyeler, Fotoğraflı Dönme Dolap

Fotoğraflar, anıları hatırlamanın en güzel yollarından biridir. Kişiye Özel 16’lı Fotoğraflı Dönme Dolap, emekli babanızın içini ısıtmak için tercih edebileceğiniz özel hediye seçenekleri arasında yer alır. Bu dönme dolabın her bir karesi babanız ile olan özel anlardan, aile fotoğraflarından ya da birlikte yaşadığınız unutulmaz anılardan ibaret olabilir. Dolayısıyla sevdikleriniz için çok değerli ve anlamlı bir hediyedir. 16 adet fotoğraf ve mesaj alanından oluşan bu ürün aynı zamanda kişiye özeldir. Ayrıca evin en güzel yerinde sergilenerek eve farklı bir hava da katar. Siz de hayatınızdaki özel insan olan babanız için bu özel hediyeyi seçebilirsiniz.

7-) Senin Hakkında Sevdiğim Şeyler Kitabı

Emekli Olmuş Babalar için Hediyeler
Emekli Olmuş Babalar için Hediyeler, Senin Hakkında Sevdiğim Şeyler Kitabı

Bu ürün, babanıza alabileceğiniz kitap önerilerinden biri aslında. Babanız için kişiselleştirilmiş, ona özel doldurulmuş, tamamı onun hakkında olan bir kitap… Babanızın asla unutamadığınız sözü, babanızın sahip olduğu özellikler… Her birini kendiniz dolduracağınız, farklı illustrasyon ve fotoğraflarla hazırlamış, babanıza özel bir kitap yaratabilirsiniz. Senin Hakkında Sevdiğim Şeyler Kitabı, babanızı mutlu edecek bir Babalar Günü hediyesi olacak.

8- ) Göz Alıcı Çiçekler

Emekli Olmuş Babalar için Hediyeler
Emekli Olmuş Babalar için Hediyeler, Babalar Günü Özel Butimar Saksıda Haworthia

Çiçekler, her özel günde tercih edilen etkili hediyelerdir. Babalar Günü’nde de çiçekler, babanızı mutlu eder. Orkide, papatya, gül, krizantem, sukulent… Her türlü çiçeği Babalar Günü’nde babanıza hediye edebilirsiniz. Hem görüntüsüyle hem şıklığıyla gören herkesi büyüleyen çiçekleri bu özel günde de tercih edebilirsiniz. Onun en sevdiği çiçeği ona özel olarak hazırlatabilirsiniz ve anlamlı babalar günü sözleri eşliğinde ona gönderebilirsiniz!

Babalar Günü’nde babanızı mutlu etmek için tercih edebileceğiniz her türlü ürün ÇiçekSepeti‘nde! Elektronik ürünlerden çiçeklere, çikolatalardan giyim ürünlere her şeyi tek tıkla inceleyebilirsiniz! Ayrıca hediyelerinizin yanına ekleyeceğiniz notlar ile hediyenizi babanız için daha unutulmaz bir hale getirebilirsiniz!

Ayrıca ilginizi çekecek diğer yazılarımız:

Aybüke

1998 yılında dünyaya gelen Aybüke, ilköğretim ve lise eğitimini Kocaeli'de tamamladı. Ardından üniversite eğitimini Marmara Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı bölümünde başarıyla gerçekleştirdi. Çeşitli ajanslarda ve dergilerde sosyal medya uzmanlığı, içerik üretimi, editörlük gibi işlerde çalıştı. 2020 itibarıyla ÇiçekSepeti'nde Copywriter olarak çalışmaya başladı. Şu an hala ÇiçekSepeti bünyesinde Ev&Yaşam, Yapı&Market, Süpermarket, Hediye, Hobi ve benzeri alanlarda içerik üretimi yapmaya devam ediyor.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir