Hediye ÖnerileriBurçlara Göre Hediyeler

İkizler Burcu Erkeği İçin Hediye Önerileri (21 Mayıs-21 Haziran)

21 Mayıs-21 Haziran tarihleri arasında doğan kişiler astrolojik takvimde bir hava burcu olan İkizler burcunda yer alırlar. İkizler burcunun en olumlu özellikleri uyumlu, mantıklı ve yeniliklere açık olmasıdır. İkizler burcunun en olumsuz özellikleri değişkenlik ve kararsızlıktır. Bu yazımızda ikizler burcu erkeği hediye seçenekleri ve özelliklerini sizin için listeledik.

İkizler burcu insanları aynı anda kolaylıkla birkaç işi birden yapabilirler. Hızlı adapte olabilme yetenekleri ile her işin üstesinden gelebilirler. Değişken karakterli olmaları nedeniyle zaman zaman anlaşılmaları zor olabilir. Çok neşeli ve mutlu iken aniden mutsuz ve karamsar bir havaya bürünebilirler. İkizler burcu genel olarak tutumlu olsa da başkalarının parasını kolayca harcamaktan çekinmez.

İkizler Burcu Genel Özellikleri

Yönetici Gezegeni: Merkür

Element: Hava

Nitelik: Değişken

Uğurlu Sayıları: 5 ve 9

Gün: Çarşamba

Uğurlu Taşı: Akik

Renk: Sarı ve Turuncu

Tarot kartı: Aşıklar

Hayvan: Parlak renkli kuşlar ve kelebekler

Bitki: Fındık, ceviz,lavanta, inci çiçeği

Kıymetli Taş: Turmalin

Kıymetli Maden: Cıva

İkizler burcu 2019 yorumuna göre bu yılki yıldız haritanız finansal konularda bilinçlenmenize ve iş hayatınızda cesur kararlar almanıza sebep olabilir. Özellikle Haziran, Temmuz ve Eylül aylarında Jüpiter ve Neptün’ün karşılaşması sonucu bazı konularda savunmasız kalabileceğinize işaret ediyor. Aşk hayatınızda ise Venüs ve Mars’ın güçlü etkisi ile sağlam başlangıçlar yapabilirsiniz.


İkizler burcu Haziran 2019 yorumuna göre Güneş’in de ikizler burcunda olması sebebiyle İkizler ve yükselen burcu ikizler olanları parlak ve bereketli bir ay bekliyor. Yeni kararların alabileceğiniz ve samimiyeti bulacağınız günler sizleri bekliyor olacak. Aşk hayatınızda beklemediğiniz sürprizli gelişmeler olabilir.

İkizler burcu erkeğinin en belirgin özellikleri zeki, nazik ve çekici olmalarıdır. Sorunlar karşısında hızlı ve pratik çözümler üretmeleriyle tanınırlar. Duygusal anlamda çok hassas olmayan İkizler erkeği her durumda mantık çerçevesinden bakmayı bilir ve kararlarını bu doğrultuda alır. Karakterlerinin değişken olması sebebiyle zaman zaman anlaşılması zor olabilir.

İkizler burcu kadının genel özellikleri ise şu şekilde özetlenebilir: İkizler burcu kadını hayal kurmayı çok sever ve enerjik yapısıyla dikkat çeker. Zaman zaman tez canlı olsa da aynı anda birden fazla işle uğraşabilir. İkili ilişkilerde fedakarlıklarıyla öne çıkan İkizler burcu kadınları iyi birer arkadaş ve partnerdir.

İkizler burcu yükseleni olan kişiler ise kolayca heyecanlanan ve hayatlarında sürekli değişim isteyen kişilerdir. İnsanlarla konuşma ve anlaşma yetileri çok gelişmiş olsa da aşk hayatlarında oldukça dengesizlerdir. Yükselen burcu ikizler olan kişiler iş hayatlarında da sürekli hareket ve değişiklik arayışındadır.

İkizler burcu erkeğine hediye seçerken dikkat etmeniz gereken en önemli şey onun farklı ve hareketli kişiliğine uygun bir hediye seçmek olacaktır. Hediye alacağınız kişi eşiniz veya sevgiliniz ise hediyenizi romantik detaylar taşıdığından emin olun. Eğer ailenizden birine hediye almak istiyorsanız onun  merak dolu ve entelektüel karakterini besleyecek kişiselleştirilmiş bir hediye seçebilirsiniz. Sizin için derlediğimiz ikizler burcu hediye önerilerine göz atmaya ne dersiniz? İşte ikizler burcu erkeği hediye önerilerimiz:

1- Kişiye Özel İkizler Burcu Benzinli Siyah Metal Çakmak

https://www.ciceksepeti.com/zippo-cakmak

2- İsme Özel Kutulu Siyah Metal Roller Kalem

https://www.ciceksepeti.com/isme-ozel-kutulu-siyah-metal-roller-kalem-kc450828

3- Polo Air Erkek Set Kemer Cüzdan Kartlık Kombin Hediyelik Kutusunda Lacivert Takım

https://www.ciceksepeti.com/polo-air-erkek-set-kemer-cuzdan-kartlik-kombin-hediyelik-kutusunda-lacivert-takim-kc700544

4- Victorinox 16795 Swisschamp 33 Çakı

https://www.ciceksepeti.com/victorinox-16795-swisschamp-33-caki-kc430208

5- Kişiye Özel Metal Tükenmez Kalem & Siyah Defter & Kartvizitlik

https://www.ciceksepeti.com/kisiye-ozel-metal-tukenmez-kalem-siyah-defter-kartvizitlik-kc833297

6- Nostaljik Üsküdar Özel Tasarım Ahşap Radyo

https://www.ciceksepeti.com/nostaljik-uskudar-ozel-tasarim-ahsap-radyo-kc106739

7-El Yapımı Dekoratif Metal Kırmızı Alevli Chooper Motorsiklet

https://www.ciceksepeti.com/el-yapimi-dekoratif-metal-kirmizi-alevli-chooper-motorsiklet-1510e5321-kc721092

8-1000 Ayar Kazaz Püsküllü Küre Kesim Mat Kırmızı Akik Tesbih

https://www.ciceksepeti.com/kisiye-ozel-tesbih

Diğer burçlar ve tüm hediye seçenekleri yazılarımıza buradan ulaşabilir, aradığınız tüm hediyeler için Çiçeksepeti‘ni ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir