Kültür & Sanat

Şeyma Subaşı’ndan Ezgi Mola’ya Ünlülerin Paylaşımlarında Yer Verdikleri Çiçekler

Instagram’ın giderek popülerleşmesi ile ünlüler de takipçileri ile özel yaşamlarını ve hayatlarındaki en önemli gelişmeleri sosyal medya hesapları üzerinden takipçileri ile hemen paylaşıyorlar. Takipçiler de bu durumdan oldukça memnun çünkü sevdikleri sanatçıları bu şekilde daha yakından tanıma şansı elde ediyorlar. Bu yazımızda ünlülerin paylaşımlarında yer verdikleri çiçekler ve bu ünlüleri listeledik.

Ünlülerin paylaştıkları fotoğraflar lüks yaşayışları ve kişisel tarzları hakkında ipuçları veriyor. Bugünkü yazımızda sizin için ünlülerin Instagram’da paylaştıkları çiçekleri derledik. İşte Şeyma Subaşı’ndan Ezgi Mola’ya ünlülerin paylaşımlarında yer verdikleri ve ünlülere gelen çiçekler…

Şeyma Subaşı

Şeyma Subaşı paylaşımında arkadaşının kendisine hediye ettiği çiçek buketi ve balonlar ile poz verdi.

https://www.instagram.com/p/BWAUNm-gBex/

Şeyma Subaşı kimdir?

Şeyma Subaşı 2 Temmuz 1990’da Samsn’da dünyaya gelmiştir. Subaşı izlenme rekorları kıran “Var Mısın Yok Musun” programına katılmış ve programda 60 bin TL kazanmıştır. Acun Ilıcalı yarışma sonrası Şeyma Subaşı ile çalışmayı sürdürdü ve onu Yok Böyle Dans yarışmasının kostüm ekibinde görevlendirdi.

Acun Ilıcalı ve Şeyma Subaşı bir süre sonra beraberlik yaşamaya başladılar. Subaşı ve Ilıcalı’nın 2013 doğumlu Melisa adında bir kız çocukları var. Çift 2017 yılında dünyaevine girdi. Ilıcalı ve Subaşı 26 Kasım 2018 tarihinde tek celsede boşanmıştır. Şeyma Subaşı 3 milyon Instagram takipçisi ile sosyal medyaya yön veren isimlerdendir.

Hande Erçel

Hande Erçel doğum gününde kendisine hediye gelen çicekler ile böyle poz verdi.

https://www.instagram.com/p/Bb4I57xhWy5/

Hande Erçel kimdir?

24 Kasım 1993 Bandırma doğumlu Türk oyuncu ve model.

Hande Erçel, 1993 yılında Balıkesir, Bandırma‘da doğmuştur. Mimar Sinan Güzel Sanatlar Fakültesi Türk Sanatları Bölümü’nde eğitimine devam etmektedir. Erçel 9 milyonun üzerinde Instagram takipçisi ile sosyal medyanın en önde gelen isimlerinden biri.

Burcu Esmersoy

Burcu Esmersoy İtalya seyahatinde ziyaret ettiği kafeden böyle bir paylaşım yapmıştı.

https://www.instagram.com/p/BwkJ0DFHIn9/

Burcu Esmersoy kimdir?

Burcu Esmersoy, 2 Ekim 1976 tarihinde İstanbul’da dünyaya geldi. Spor spikerliği, muhabirlik, modellik ve sunuculuk gibi farklı görevlerde çalışmıştır. Esmersoy geçtiğimiz yıl Mayıs ayında iş insanı Berk Suyabatmaz ile New York’ta evlenmişti.

Demet Özdemir

Demet Özdemir fotoğrafçı Mortez Abaki’ye topladığı sarı çiçekler ile poz verdi.

https://www.instagram.com/p/BxUzPY8BGYS/

Demet Özdemir kimdir?

Ünlü oyuncu Demet Özdemir 26 Şubat 1992 tarihinde Kocaeli’nde dünyaya geldi. Lise eğitimini tamamladıktan sonra dans eğitimi alan Özdemir bir süre dansçı olarak da çalışmıştır. Ünlü oyuncu 2018 yaz sezonundan bu yana romantik komedi dizisi Erkenci Kuş’ta rol alıyor.

Fahriye Evcen

Fahriye Evcen eşi Burak Özçivit’in hediyesi olan çiçekleri bu fotoğraf ile paylaşmıştı.

https://www.instagram.com/p/BP5ROjXFHwm/

Fahriye Evcen kimdir?

Evlendikten sonra Özçivit soyismini alan Fahriye Evcen, 4 Haziran 1986 Almanya doğumludur. Oyuncu Yaprak Dökümü dizisindeki unutulmaz rolü ile tanınmıştır. Evcen geçtiğimiz Nisan ayında doğum yapmış ve Karan adında bir erkek çocuk dünyaya getirmiştir.

Serenay Sarıkaya

Serenay Sarıkaya’nın sarı çiçeklerin arkasından verdiği bu poz ile takipçilerinin beğenisini topladı.

https://www.instagram.com/p/BwT___Pgu6O/

Serenay Sarıkaya kimdir?

Serenay Sarıkaya 1 Temmuz 1991 Ankara doğumlu oyuncu ve modeldir. 15 yaşında Plajda isimli sinema filminde rol alarak oyunculuk yapmaya başlamıştır. Sarıkaya şu sıralar Alice müzikalinde başrolde yer almaktadır.

Ezgi Mola

Ezgi Mola kendi topladığı kırmızı çiçeklerle olan fotoğrafını Instagram’da paylaştı.

https://www.instagram.com/p/BwPYLS1nNKt/

Ezgi Mola Kimdir?

Ezgi Mola 29 Mart 1983 tarihinde İstanbul’da doğmuştur. Sinema, televizyon ve tiyatro oyuncusudur. 2000 yılında Akademi İstanbul’da eğitimine başlamış ve ilk rolünü 18 yaşında Kartal Tibet’in yönettiği Karate Can dizisinde almıştır. Mola 2005 yılında BKM Atölye’ye katılmıştır. 36 yaşında olan oyuncu şu sıralar Alice müzikalinde Kraliçe rolünü oynamaktadır. Ünlü oyuncunun 2005 yılından bu yana rol aldığı bazı filmler aşağıdaki yer almaktadır:

Ezgi Mola Filmleri:

2019 – Organize İşler 2: Sazan Sarmalı (Lerzan Berrak), 2017 – Maide’nin Altın Günü (Maide), 2016 – Kocan Kadar Konuş: Diriliş (Efsun), 2015 – Kocan Kadar Konuş (Efsun), 2013 – Patron Mutlu Son İstiyor (Eylül), 2013 – Soğuk (Boncuk), 2013 – Sen Aydınlatırsın Geceyi, 2013 – Celal ile Ceren (Ceren), 2011 – Dedemin İnsanları (Fatma), 2010 – Veda (Latife Hanım), 2006 – Hayatımın Kadınısın (Ahu), 2005 – Organize İşler (Berrak)

Sen de onlar kadar çiçekleri seviyorsan hemen en güzel buketlere göz at.

Aradığın tüm çiçek çeşitleri ve hediyeler Çiçeksepeti‘nde seni bekliyor. Gelen hediye çiçeklere nasıl bakacağın ile ilgili yazılarımıza ise buradan ulaşabilirsin.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir