KİM DEMİŞ “BABAYA ÇİÇEK ALINMAZ” DİYE?


Geçtiğimiz Anneler Günü’nde annelerimizi en güzel çiçeklerle mutlu ettik. Peşinden gelen Babalar Günü için ise şimdiden düşünmeye başladık “Babama Babalar Günü’nde ne hediye alsam?” diye.

Gömlek, kol düğmesi, parfüm gibi klasik Babalar Günü hediyeleri babanızın dolabını çoktan doldurduysa ve o’na farklı bir Babalar Günü sürprizi yapmak istiyorsanız işte size en güzel alternatif: Çiçek.

image

Babaya çiçek mi alınırmış?’” dediğinizi duyar gibi olduk. Babaya çiçek alınmaz diye bir kural kaide yok; aslında babalar da çiçek sever.

Önemli olan, o’na hangi çiçekleri gönderebileceğiniz… Babaya gönderilecek çiçekleri bu yazımızda sizin için bir araya getirdik.

Babalar Günü Çiçekleri

Lilyum

Sadeliği ve güzelliğiyle göz kamaştıran lilyumlar aynı zamanda sonsuz sevginin ve bağlılığın da birer sembolü. Babanıza, o’nu ne kadar çok sevdiğinizi beyaz lilyumlar ile anlatabilirsiniz.

image (1)

Beyaz Gül

Baba adayı veya taze baba eşe kırmızı gül gönderilebilir; ama babaya yakışacak en güzel çiçek beyaz güllerdir. Beyaz güller ile hazırlanmış bir aranjman ile babanızı mutlu edebilirsiniz.

image (2)

Gerbera

Babaya hediye edilebilecek çiçeklerden biri de gerberadır. Renk renkgerberalar ile hazırlanmış özel bir aranjmanla babanızın Babalar Günü’ne renk katabilirsiniz.

 image (3)

Karanfil

Babanıza tüm emeklerinden ve desteğinden dolayı teşekkür etmek istiyorsanız. Karanfiller ile hazırlanmış özel bir aranjman gönderebilir, güzel dileklerinizi eşsiz bir şekilde babanıza iletebilirsiniz.

image (4)

Hayatınız boyunca hep yanınızda olan, sevgisini ve desteğini esirgemeyen biricik babanıza bu Babalar Günü’nde farklı bir sürpriz yapın, O’nu en güzel çiçeklerle gülümsetmenin mutluluğunu yaşayın.


Yorumlar: 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş

Şifreyi Sıfırla

Back to
Giriş