Baba Adayına Babalar Günü Hediye Önerileri


0

Baba olmak hayatı boyunca bir insanın yaşayabileceği en güzel ve en mutlu anların başında gelmektedir. Böylesine muhteşem bir duyguyu bir de dostlar, arkadaşlar ve ailenin tebrik ve hediyeleri eşliğinde kutlamak ise paha biçilemez olsa gerek. Baba adayına Babalar Günü hediye önerileri ve yeni babalara yapabileceğiniz sürpriz jestler bu yazımızda sizlerle.

Babalar Günü hediyesi seçmek başlı başına zor bir işken bir de yeni baba olacak birine ya da yeni bir babaya hediye alma fikri oldukça zor ve düşündürücü geliyor değil mi? Aslında yeni babaya hediye almak bir nevi mutluluğunu paylaşmanın ve ona yalnız olmadığını göstermenin bir yoludur. Bu nedenle hediyenin boyutu veya maddi değeri değil düşünülmesi ve bu jestin yapılması oldukça değerlidir. Hediye almak istediğinizde karşınıza çıkan bir sürü seçenek bu konuda da geçerlidir ama sakin olun çünkü bu yazımızda size harika önerilerde bulunarak yol göstereceğiz.

O zaman baba adaylarını ve yeni babaları mutlu edecek önerilerimize hemen başlıyoruz.

Yeni Baba Babalar Günü Hediyesi

Babalar Günü Hediyesi, babaları oldukça mutlu eder.

Bir baba adayı için en güzel hediye sağlıklı bir şekilde dünyaya gelecek olan çocuğu olsa da sizin bu bekleyiş sırasında onun yanında olduğunuzu hissettirecek hediyeler vermeniz ayrıca mutluluk verici olacaktır. İçerisinde  30*50 cm koton havlu, Avon marka erkek parfümü, Elit Marka kutulu çikolata bulunan bu Yeni Baba Babalar Günü Hediye seti ile yeni babanın yanında olduğunuzu hissettirebilirsiniz.

Süper Baba Kupa Bardak

Süper Baba Kupa Bardak, kullanışlı bir hediye.

Hamilelik döneminde herkesten daha fazla güvendiğiniz ve dönem dönem kızdırmış olsanız da sevgisinden asla şüphe duymadığınız o koca yürekli adama ilk Babalar Günü hediyesi olarak Süper Baba kupa bardak hediye edebilirsiniz. Her kahve veya çay içişinde güzel bebeğinizin dünyaya ilk geldiği anları ve ilk babalık anlarını hatırlatarak yüzünde gülümseme oluşturacak bu hediye oldukça güzel bir sürpriz olacaktır.

Kişiye Özel Resimli Anı Defteri

Kişiye Özel Resimli Anı Defteri ile anılarınız sonsuz olsun.

Bu anı defteri aslında direkt olarak babaya alacağınız bir hediye değil de daha çok önceden planlanacak türden bir hediye. Hamilelik döneminde eşinizin bebeğinizle olan anılarını, onu karnınızdan sevişini, yaptıklarını, sevincini kısacası her anı fotoğraflayarak ilk Babalar Günü’nde ona bu albümle hediye edebilirsiniz. Yanına düşeceğiniz tarihler, anılar ve küçük notlarla hediyeniz çok daha anlamlı bir hal alacaktır.

Kişiye Özel Bebek Doğum Anı Panosu

Kişiye Özel Bebek Doğum Anı Panosu ile bebeğinizin doğum anını ölümsüzleştirin.

Hayatınız boyunca sizi siz yapan bazı kilometre taşları bulunur ve bu taşlardan belki de en önemlileri anne veya baba olduğunuz o özel andır. Bu anı bebeğinizin adını, doğum tarihini ve saatini, kilosunu, boyunu yazdırabileceğiniz doğum panosuyla unutulmaz kılarak Babalar Günü’nde ilk baba hediyesi olarak vermeniz harika bir hediye olacaktır.

Müjde Baba Oluyorsun Set

Müjde Baba Oluyorsun Set, yeni baba adayları için hazırlandı.

Eğer Babalar Günü yaklaşıyorken asıl büyük hediye olan yeni bebek haberini bir babaya vermek istiyorsanız size yardımcı olacak harika bir önerimiz var! Baba adayı için özel hazırlanan çiçek ve müjde patiği ile babanın yıllarca saklayabileceği, her gördüğünde gözlerinin mutluluktan dolmasını sağlayacak bir hediye verebilirsiniz. Bu ölümsüz anı daha da özel kılmak için hislerinizi anlatan birkaç kelimelik not eklemeyi de unutmayın.

İlk Babalar Günün Kutlu Olsun Zıbın

İlk Babalar Günün Kutlu Olsun Zıbın, kullanışlı bir üründür.

Bu hediye sizin vasıtanızla bebeğiniz tarafından babasına verilen ilk Babalar Günü hediyesi olacaktır. İlklerin her zaman hatırlanacağını varsayarak bu özel hediyeyi bebeğin üstünde gören babanın bir fotoğrafını çekmeyi unutmayın. Anılar paylaştıkça güzelleşir, sonrasında bu fotoğrafı buzdolabı ya da bir albüme yerleştirerek babanın her gördüğünde tekrar mutlu olmasını sağlayabilirsiniz.

Kişiye Özel İsimli Bebek Ayakkabısı

Kişiye Özel İsimli Bebek Ayakkabısı, ilk adımları için harika bir seçim.

Bebeğinizin ilk anlarında giyebileceği ya da ilk adımlarını atacağı bebek ayakkabısı sizin için oldukça özel olacaktır. Bu nedenle Babalar Günü özelinde bebeğinizin ilk adımlarını attığı ya da ilk giydiği bebek ayakkabısını babasına hediye edebilir, bu özel anı sonsuza kadar hatırlanmak üzere özel olarak saklayabilirsiniz. Bebek ayakkabısının arkasına bebeğinizin ismi, doğum tarihi ya da size özel bir yazı işleterek bu özel ayakkabıları daha özel bir hale getirebilirsiniz.

Kitap: Çocuk Anne Babasından Ne İster?

Çocuk Anne Babasından Ne İster?, çocuklarını hakkında bilgi edinmenize yardımcı olur.

Dünyaya yeni gelen bebeğinize hangi konuda, nasıl ve ne şekilde davranmanız, hangi durumda neler yapmanız gerekiyor bilmek oldukça zor olsa gerek. Çünkü babalık ya da anneliğin bir okulu yok ve çoğu durum yaşanılarak öğreniliyor. İşte bu durumlara biraz olsa da yardımcı olacak bir Babalar Günü hediyesi ile karşınızdayız. Yeni baba olan bir babaya hediye edebileceğiniz bu kitap sayesinde baba, hangi durumda ne yapmalı ve nasıl davranmalı gibi konularda çok daha bilinçli olacaktır. Tabii ki bu bu kitabı birlikte okumanız çok daha faydalı bir seçenek olarak öne çıkıyor 😉

Bebek Taşıyıcı Kanguru

Bebek Taşıyıcı Kanguru, kullanışlı ve konforlu.

Bebeğinizi ilk kucağınıza aldığınız o an unutulmazdır. Kokusu, bakışları ve size uzanan küçücük elleriyle sizi dünyanın en şanslı hissettiren bebeğinizle ilerleyen günlerde beraber dışarı çıkmak istediğinizde ihtiyacınız olan ürün kangurudur. Bu Babalar Günü’nde yeni babaya bir kanguru hediye ederek onu ve bebeğinizi birlikte gezmeye gönderebilirsiniz. Kanguru kullanımı bebek ile ebeveyn arasındaki yakınlık hissini kuvvetlendirirken aynı zamanda bebeğin kendini güvende hissetmesini sağlar. Son derece rahat ve konforlu olan bu kanguru bebekle babanın yakınlaşmasını sağlayacak harika bir hediye olacaktır.

Babalar Günün Kutlu Olsun İsme Özel Yastık

Babalar Günün Kutlu Olsun İsme Özel Yastık, ile yeni babaları mutlu edebilirsiniz.

Üzerinde isminin yazdığı veya kendi özel mesajınızı oluşturabileceğiniz bu özel yastık, hamilelik süreci boyunca destek olan, heyecanla bebeğinizi bekleyen ve muhteşem bir baba olacak yeni babalar için harika bir hediye olacaktır. Bebeğinizle birlikte geçecek güzel günlerde bol bol kestirmek için kullanabileceği yumuşacık yastıkla eşinizi mutlu edebilirsiniz.

Dijital Bebek Telsizi

Dijital Bebek Telsizi, her an bebeğinizin yanında gibi hissedin.

Yeni babaya hediye alacak olan kardeş, anne veya yakın arkadaşlar için önerimizle tavsiyelerimizin sonuna geliyoruz. İlk andan itibaren bebeğinin sesine aşık olan ama ağlamasına da dayanamadığı için durmadan uykusundan uyanıp kontrole kalkan babalar için hediye edeceğiniz bebek telsizi tüm bu sorunların çözümü için yardımcı olabilir. Geniş çekim mesafesi, berrak ses kalitesi sağlayan dijital teknolojisi, ortam sıcaklığı göstergesi ve bebeğiniz ağladığında daha odasına ulaşmadan sesinizi “interkom” özelliği ile iletebilmesiyle bu dijital bebek telsizi tam olarak sizin aradığınız ürün.

Baba adayına Babalar Günü hediye önerili yazımızda yer alan tüm ürünler ve çok daha fazlası ÇiçekSepeti‘nde sizleri bekliyor. Hemen sipariş oluşturarak güvenli ve hızlı alışverişin keyfini çıkabilirsiniz.

İlginizi çekebilecek diğer bazı yazılarımız:


0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Umit