Hediye ÖnerileriBurçlara Göre Hediyeler

Kova Burçları İçin Hediye Önerileri

Biraz kırılgan, biraz mesafeli, sonuna kadar özgür, sınırları olmayan Kova Burçları; açık fikirli, adil ve gösterişli olmaları ile tanınır. Bu yazımızda her zaman özgün fikirler üreten Kova burcu kişilerinin özelliklerini anlatıp onlara nasıl hediyeler seçmeniz gerektiğinin sırlarını sizlerle paylaşacağız.

Sevdikleriniz için hediye seçerken zorlanıyorsanız, hangi hediyeler daha çok hoşuna gider ya da gitmez karar veremiyorsanız burçlarından yola çıkarak onlara uygun hediyeleri bulabilirsiniz. Özellikle çekingen ve sakin yapısının altında çok eğlenceli ve deli dolu biri yatan kova burçları için hediye seçerken burçların gücünden ve bilgisinden faydalanmak son derece gereklidir. Bu yazıda Kova burcu kadını hangi hediyelerden hoşlanır ve Kova burcu erkeğine ne hediye almalı sorularını sizler için yanıtlayacağız. Hazırsanız, kova burcunun özelliklerinden başlayarak hediye önerilerine göz atalım!

Kova Burcu Özellikleri Nelerdir?

  • Tarihler: 20 Ocak – 18 Şubat
  • Yönetici Gezegenler: Uranüs
  • Uğurlu Günler: Pazar
  • Element: Hava
  • Uğurlu Sayılar: 4
  • Uğurlu Taşlar: Yeşim
  • Renkler: Koyu mavi tonları
Kova Burçları
Kova Burçları Hediye Önerisi, Görsel Kaynak: Pinterest

Kova burcu pozitif duygularla hayatlarına devam eden, insan canlısı kişilerin burcudur. Bu kişiler arkadaş ortamında çok uyumlulardır ancak özgürlüklerinin sınırlandığını hissettiği anda tırnaklarını çıkarır. Hayalperest olduğu kadar gerçeklere tutunmayı da bilen Kova burcu insanını tanımak zordur. Bu sebeple ona hediye seçmek hayli zordur.

Kova burcu olan ünlüler düşünüldüğü zaman onların öncü, sakin görünümlü ama mücadeleci kişiler olduklarını daha rahat gözünüzde canlandırabilirsiniz. Abraham Lincoln, Bob Marley, Ellen DeGeneres, Shakira, Oprah Winfrey ve Michael Jordan Kova burcu olan ünlülerden bazıları.

Kova burçları
Kova Burçları Hediye Önerisi, Görsel Kaynak: Pinterest

Kova Burcu Kadını Özellikleri ve Hediye Önerileri

Yeri geldiğinde iyi bir dinleyici, yeri geldiğinde de iyi bir konuşmacı olan Kova burcu kadını için en önemli şey yukarıda da bahsettiğimiz gibi özgürlüktür. Maceralara atılmak isterler her an. Onlar için başkalarının düşüncelerinden ziyade kendi düşünceleri önemlidir. Yapılan eleştirileri çok fazla dikkate almazlar.

Güçlü karakterleri vardır. Mantıkları doğrultusunda hareket etseler dahi her zaman aşkın peşinden giderler. Aşklarına sadıktırlar ve ilişki içerisinde güvenilirlerdir. Ancak kendilerine saygı duyulmadığını hissettikleri bir ilişki içerisinde de kesinlikle var olamazlar.

Kova Burçları
Kova Burçları Hediye Önerisi, Görsel Kaynak: Pinterest

Kova burcu kadını hediye seçimi yaparken onu şaşırtacak hediyeleri tercih edebilirsiniz. Hem kullanışlı hem de ona özel bir hediye seçmeniz onu daha mutlu edecektir. Klasik gibi görünen ama aslında çok da farklı olan bir hediye ile onun kalbini çalabilirsiniz! Kova burcu çok bilir. Bu da hediye seçiminizi zorlaştırır. Ona seçtiğiniz hediyenin işlevlerini iyi öğrenmenizi tavsiye ederiz.

1-) 3D Ay Lamba Oda Nemlendirici Gece Lambası

gece lambası
Nemlendirici Gece Lambası

Onun hediyesi ince düşünülmüş olmalıdır. Üzerinden zaman harcanmış, özenle karar verilmiş olmalıdır. Kova burcu faydayı önemser. Bu sebeple kullanabilecekleri hediyeler seçmeniz onları mutlu eder. Ev veya işyerlerinde kullanabilecekleri eşyaları tercih edebilirsiniz. Ancak kaliteli, farklı ve mümkünse yalnızca ona özel olmalıdır. İlk bakışta bir lamba gibi görünen ama hava nemlendirme özelliğine de sahip olan 3D Ay Lamba Oda Nemlendirici Gece Lambası Kov Burcu kadını için tercih edebileceğiniz en güzel hediyelerden biridir. Hem gece lambası hem de dekoratif obje olarak kullanabilecekleri bu ürün ile sevdikleriniz, evde mükemmel bir hava oluşturur!

2-) Aşk Pirin Aşk Kapsülü Not Kağıtlı 

Kova Burçları Hediye Önerileri
Aşk Pirin Aşk Kapsülü Not Kağıtlı 

Kova burcu kişileri eğlenceli, komik insanlardır. Bu sebeple onlara esprili hediyeler alabilirsiniz. Ancak espri anlayışlarına hitap eden, zekice düşünülmüş hediyeler olmalıdır. Aksi taktirde hediyeniz beklenilen etkiyi yaratmayacaktır. Not Kağıtlı Aşk Pirin Aşk Kapsülü kova burçlarının gülümsemesini sağlayacak etkileyici ve sevgi dolu bir hediye olacaktır. 50 adet aşk kapsülü ve sevgi dolu notlar ile oluşturulan bu hediye ile kova burcu sevdiklerinizin kalbini yeniden kazanabilirsiniz!

3-) Polaroid Fotoğraf Makinesi

Fujifilm İnstax Mini 9 Kit  Fujifilm Türkiye Garantili
Polaroid Fotoğraf Makinesi

Kova burcu özellikleri arasında en baskın olanlar özgürlük ve maceracılık demiştik. Özellikle Kova burcu olan sevgiliye hediye bakarken onun bu maceracı ruhunu besleyecek hediyeler alabilirsiniz. Farklı bir tatil planlayabilirsiniz ve anı yaşamaya seven Kova burcu sevgiliye çektiği fotoğrafları hemen çıkarabileceği bir Polaroid Fotoğraf Makinesi hediye edebilirsiniz. Farklı çekim teknikleriyle göz alıcı ve etkileyici fotoğraf çekimleri yapması için ona ilham verebilirsiniz!

4-) Takı&Aksesuar

Altın Kaplama Kar Tanesi Kolye Küpe Bileklik Saat Seti  Hediye Set Ps1081
Kar Tanesi Kolye, Küpe, Bileklik, Saat Hediye Seti

Kova burcu kadını için de erkeği için de şıklık önemlidir. Bu yüzden onlara farklı aksesuarlar alabilirsiniz. Ayrıca onlara ne kadar değer verdiğinizi anlatan notlar ile birlikte bu aksesuarları hediye edebilirsiniz. Ona aynı anda birden fazla hediye vermenizi sağlayacak çeşitli hediye kutularını da tercih edebilirsiniz. Zarif bir zincir ve tasarıma sahip olan kolyesi, iki adet taşlı ve kar taneli bilekliği, renklerle uyumlu şık bir kol saati ve iki tane kar taneli küpesi ile Altın Kaplama Kar Tanesi Kolye Küpe Bileklik Saat Seti Hediye Seti onu şaşırtacak ve mutlu edecek hediye seçeneklerinden biridir. Ayrıca Hediye-Takı kategorimizden çeşitli ürünleri tercih ederek kova burcu sevdiklerinizi mutlu edebilirsiniz!

5-) Kişiye Özel Burç Haritası Defteri

Kova Burcu Kişiye Özel Burç Haritası Defteri
Kişiye Özel Burç Haritası Defteri

Kova burcu kadınları özel olmayı severler. Sevdiklerinizin doğduğu günün haritasına göre şekillenecek olan Kişiye Özel Burç Haritası Defteri, onun için oldukça farklı, özel ve unutulmaz bir hediye olacaktır. Bir bebeğin doğum anındaki gökyüzünün konumu, gezegenlerin birbiriyle yaptığı açılar ve etkileşimler onun hayatını etkiler. Bu hediye ile onun sizin için ne kadar özel olduğunu ona hissettirebilirsiniz!

Kova Burcu Erkeği Özellikleri ve Hediye Önerileri

Kova erkeği girdiği ortamlarda fark edilen erkeklerdendir. Sanat ile ilgili, entelektüel ve mizah duygusu olan kişilerdir. Yardımsever olan Kova erkekleri, şefkatli olmaları sebebi ile de herkes tarafından sevilen kişilerdendir.

Heyecanlı ve maceraya açık Kova burcu erkeklerini ilişkinin durağanlığına kurban etmemek için ilişkinizi her daim taze tutmalısınız. Kova erkeğine nasıl davranmalıyım diyorsanız; ona değer verdiğinizi hissettirmeli ancak özgürlüğünü de kesinlikle sınırlamamalısınız.

Kova Burçları
Kova Burçları Hediye Önerisi, Görsel Kaynak: Pinterest

1-) Drone

MF Product Atlas 0227 Smart Drone 480p Gri
Drone

Yeniyi ve yenilikleri seven Kova burcu erkeğine alınabilecek hediyeler arasında ilk olarak teknolojik aletler yer alıyor. Bu yüzden, yeni çıkan bir teknolojik ürünü ona hediye etmek bir kova burcu erkeği için oldukça güzel bir hediye olacaktır. Teknoloji ile yakından ilgilenen ve macerayı sevenler için tercih edebileceğiniz Smart Drone gibi ürünler Kova burcu erkekleri tarafından çok sevilen hediyeler olur.

2-) Bluetooth Kulaklık

Bluetooth Kulaklık da Kova burcu erkeği için seçilebilecek en güzel hediyeler arasında yer alıyor. Teknolojik, kullanışlı ve farklı bir hediye olan Bluetooth kulaklık modelleri ile siz de sevdiklerinizi mutlu edebilirsiniz! Aynı zamanda kablosuz, bluetooth kulaklık çeşitleri dönemin popüler teknolojik ürünlerinden biri olduğu için de göz önünde bulunmayı seven kova burçlarını sevindirecektir.

3-) Clap: Sevdiğin Ünlüler Aracılığıyla Video Mesaj Gönder!

Farklı Bir Hediye: Clap İle Sevdiğin Ünlüler Aracılığıyla Sevdiklerine Video Mesaj Gönder!

Kova burcu sevdikleriniz için klasik hediyelerden çok daha farklı ve yaratıcı bir hediye arıyorsanız Clap tam size göre ! “Nedir bu Clap?” derseniz; Clap, sevdikleriniz ya da kendiniz için tercih edebileceğiniz, en sevdiğiniz ünlülerden kişiselleştirilmiş mesajlar alabileceğiniz, ÇiçekSepeti’nin yeni uygulaması! Farklı, ilginç ve unutulmayacak bir hediye arıyorsanız siz de Clap’i tercih edebilirsiniz! Clap ile ilgili ayrıntılı bilgiye Clap: Hayranı Olduğunuz Ünlüye Ulaşmanın En Keyifli Yolu yazımızdan ulaşabilirsiniz!

4-) Takı Aksesuar

Polo Air Kol Saati Erkek Set Kemer Cüzdan Kartlık Bileklik Tesbih Anahtarlık PL-0413E

Hediye setleri, aynı anda birden fazla ürünü sevdiklerinize hediye etmenizi sağlar. Bu yüzden oldukça sık tercih edilen ürünlerdendir. Çünkü kutu içindeki hediyelerden birini sevmese bile sevebileceği bir şey mutlaka olacaktır. Gösterişli olmayı seven, ön planda durmaktan hoşlanan ve takı kullanmayı seven Kova burcu erkekleri için kol saati, kemer, cüzdan, kartlık, anahtarlık ve tesbih bulunan Kol Saati Erkek Set Kemer Cüzdan Kartlık Bileklik Tesbih Anahtarlık bu seti tercih edebilirsiniz. Şık ve çok amaçlı olan bu kutu ile onu çok mutlu edecek bir sürpriz yapabilirsiniz!

5-) Kişiye Özel Tarihli Yıldız Haritası Kanvas Tablo

Kişiye Özel Tarihli Yıldız Haritası Kanvas Tablo (50x70cm.)
Kişiye Özel Tarihli Yıldız Haritası Kanvas Tablo

Ve kova burcu erkekler için son hediye önerimiz: Kişiye Özel Tarihli Yıldız Haritası Kanvas Tablo! Kova burcu sevdikleriniz eğer astroloji ile ilgiliyse onun doğduğu günün gökyüzü haritasında yıldızların tam olarak nasıl konumlandığını gösteren, ona özel bir gökyüzü yıldız haritası ile oluşturulan bu tabloyu ona hediye edebilirsiniz. Düşünülmüş, zarif ve anlamlı olan bu hediye sayesinde kova burcu erkeğini çok mutlu edebilirsiniz!

Kova burcu sevdiklerinizi mutlu edecek bu çok çeşitli hediyeleri ÇiçekSepeti‘nden kolayca satın alabilirsiniz. Böylece onları çok mutlu edebilirsiniz. Binlerce kategorideki farklı ürünlerin hepsi siz ve sevdikleriniz için ÇiçekSepeti’nde VarVar! Ayrıca telefonunuza ÇiçekSepeti Mobil Uygulama indirip bildirimleri açarak kampanyalardan haberdar olabilirsiniz. Ve ayrıca sürpriz hediyeler kazanabilirsiniz!

Ayrıca ilginizi çekecek diğer yazılarımız:

Aybüke

1998 yılında dünyaya gelen Aybüke, ilköğretim ve lise eğitimini Kocaeli'de tamamladı. Ardından üniversite eğitimini Marmara Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı bölümünde başarıyla gerçekleştirdi. Çeşitli ajanslarda ve dergilerde sosyal medya uzmanlığı, içerik üretimi, editörlük gibi işlerde çalıştı. 2020 itibarıyla ÇiçekSepeti'nde Copywriter olarak çalışmaya başladı. Şu an hala ÇiçekSepeti bünyesinde Ev&Yaşam, Yapı&Market, Süpermarket, Hediye, Hobi ve benzeri alanlarda içerik üretimi yapmaya devam ediyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir