Hediye ÖnerileriBurçlara Göre Hediyeler

İyi Ki Doğdun Terazi Burcu! Terazi Burçlarına Özel 7 Hediye Önerisi

Sonbahar ekinoksunu karşıladığımız bir güne merhaba! Takvimler 23 Eylül’ü gösterirken gerçekleşen iki önemli olay var. Birisi yılda iki kez gerçekleşen gece ve gündüz süresinin eşitlenmesi, bir diğeri ise bugünden itibaren Zodyak döngüsünün Terazi burcuna geçmesi.

Terazi burcu tarihleri 23 Eylül – 22 Ekim arasıdır. Bu yazımızda Terazi burcu olan sevdiklerinize hediye seçerken yardımcı olabilmesi için bu kişilerin özelliklerini anlatıp aynı zamanda size hediye önerilerinde bulunacağız.

Terazi Burcu Özellikleri

  • Tarihler: 23 Eylül – 22 Ekim
  • Yönetici Gezegenler: Venüs
  • Element: Hava
  • Uğurlu Sayılar: 4 ve 6
  • Uğurlu Günler: Cuma
  • Uğurlu Taşlar: Yeşim ve Turmalin
  • Renkler: Pembe ve Yeşil

Yetenekli, iyi kalpli ancak bir o kadar da kararsız ve değişken kişiler olan Teraziler, birçok zıt özelliği aynı anda taşıdıklarından bilinmezlerle dolu bir dünyaları vardır. Mesela bir Terazi, hem çok idealist hem de hevesi çabuk geçen biri olabilir. Aslında sosyallikten hoşlanmasına rağmen zaman zaman evden dışarı adımını bile atmak istemeyen birine dönüşebilir.

Terazi Burcu Kadını Özellikleri

Terazi burcu keyfine çok düşkündür. Onun bazı standartları vardır ve bu standartların altına inmeyi kesinlikle istemez. Zor şartlar altında yaşayabilirler ancak bundan şiddetle kaçarlar.

Terazi kadını için maddiyat önemlidir. İstediklerini elde etmek için maddi bir gücü olması gerektiğine inanır. Ancak bir o kadar da eli açıktır. Sevdiği kişilere karşı her zaman cömerttir.

Duygusal bir yapıya sahip olan Terazi kadını sevilmeyi ve sahiplenilmeyi ister ancak özgürlüğünden de taviz vermez.

Terazi Burcu Erkeği Özellikleri

Terazi burcu erkeği de aynı kadını gibi iyi huylu ve kararsızdır. Her ortama uyum sağlayabilen Terazi erkekleri gizli baskınlardandır. Ağırbaşlı ve yumuşak yapısı ile kolaylıkla yönetilebilecekleri düşünülür ancak bu buz dağının yalnızca görünen kısmıdır.

Terazi burcu erkeği çok güvenilirdir. Oyunlardan, dolambaçlı yollardan hoşlanmaz ve her zaman dürüstlükten yanadır. Partnerleri ile birlikte sakin, huzurlu zaman geçirmek isterler. Zarif kişilerden hoşlanırlar, kabalığa tahammülü yoktur.

Terazi Burcuna Hediye Önerileri

Terazi burcu için hediye seçerken biraz ince düşünmek gerekir. Çünkü Terazi burçları için bir hediye hem anlamlı, hem de kullanışlı olmalıdır. Yalnızca bir köşede duracak hediyelerden ziyade her kullanışta sizi hatırlatacak hediyeleri göz önünde bulundurmanız tavsiye edilir.

Kişiye Özel İkili Pembe Mavi Sevgili Kupa Bardak Seti 

Ürün detaylarını görüntülemek ve satın almak için tıklayın!

Romantik Terazi burçları için tercih edilebilecek hediyeler, hem kullanışlı hem de düşünceli olmalıdır. Eğer Terazi burcu için hediye seçiyorsanız, hele ki bu kişi sizin için özel biri ise ona, isimlerinizle birlikte farklı dillerde Seni Seviyorum yazan bir çift kupa bardak hediye ederek sevginizi gösterebilirsiniz.

Kişiye Özel Siyah Powerbank, Usb ve Kalem Hediye Kutusu

power bank set
Ürün detaylarını görüntülemek ve satın almak için tıklayın!

Terazi erkekleri için şıklık çok önemlidir. Hem giyim kuşamlarında hem de günlük hayatta kullandıkları tüm detaylarda şıklık ararlar. Teknoloji ile ilgili olan Terazi erkekleri için tercih edilebilecek bir hediye olan Powerbank, USB bellek ve kalem hediye kutusu, onun şık tarzına bir dokunuş yapmanıza fırsat verebilir.

Kişiye Özel 2020 Fotoğraflı Şövalye Masa Takvimi

fotoğraflı hediyeler
Ürün detaylarını görüntülemek ve satın almak için tıklayın!

Zaman akıp giden bir nehir ve terazi burçları için bu nehirde geçen zaman ve o zaman içerisinde edinilen tecrübeler çok kıymetlidir. Ona geçen zamanın ne kadar mutlu anılar dolu olduğunu vurgulayacak bir hediye arıyorsanız, fotoğraflı masa takvimini tercih edebilirsiniz.

Bi Sonraki Durak Tatil Hediye Seti

tatil hediyeleri
Ürün detaylarını görüntülemek ve satın almak için tıklayın!

Yeni anılar tecrübe etmeye çok hevesli olan Terazi burcu için tatiller de ayrı önem taşır. Onun için güzel bir tatil planı yapabilir ve bu planınızı destekleyen hediyeler seçebilirsiniz.

Calvin Klein Euphoria EDP

parfüm
Ürün detaylarını görüntülemek ve satın almak için tıklayın!

İyi yemek, iyi kıyafet ve iyi parfüm. Bunlar Terazi burcu kadının da erkeğinin de çok önemsediği detaylardır. Onlara kaliteli bir şişe parfüm hediye etmeniz oldukça hoş bir seçim olacaktır.

Gümüş Gezegen Kolye

kolye
Ürün detaylarını görüntülemek ve satın almak için tıklayın!

Takıp takıştırmayı çok sever Terazi kadını. Altın ve gümüş takılar favorileridir. Onlar için minimal takılar tercih edebilirsiniz. Özellikle anlamlı simgelerin yer aldığı takılar uzun yıllar severek kullanacakları hediyeler arasında olacaktır.

İsme Özel Kutulu Pierre Cardin Cüzdan Kalem ve Anahtarlık Seti

cüzdan hediye
Ürün detaylarını görüntülemek ve satın almak için tıklayın!

Defalarca şıklığını vurguladığımız Terazi erkeği için az olsun ve öz olsun ister diyebiliriz. Birkaç parça kıyafet yerine çok kaliteli bir kıyafeti tercih eden Terazi erkeğine, adının yer aldığı yani yalnızca ona özel bir cüzdan seti hediye edebilirsiniz.

Diğer hediye önerilerimizin bulunduğu yazılarımıza buradan ulaşabilir, aradığınız tüm ürünler için Çiçeksepeti‘ni ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir