Sevgililer Günü Ev Dekorasyonu


1
1 point

Yılın en romantik gününe hazır mısınız? Aşıkların aşklarını tazelediği, dünyanın dört bir yanının kırmızı renginin tonları ile donatıldığı bu romantik günde en yoğun hisler yaşanıyor. Aşıklar kadar şehirler de kendilerini 14 Şubat için hazırlıyorlar. Sokaklarda uçuşan kalpler, , kırmızı giydirilmiş mağaza vitrinlerinde bulunan Sevgililer Günü kombinleri ve çok daha fazlası… Peki evleriniz bugün için hazır mı?

Bu yazımızda sizler için evlerinize yapacağınız küçük dokunuşlarla nasıl romantizm rüzgarları estirebileceğinizi paylaşacağız. Evin farklı bölmeleri için farklı dekorasyon ürünleri ile aşk yuvanızı buram buram romantizm doldurmak istiyorsanız hemen detaylara geçelim.

Süslemeye kapılardan başlayın…

Görsel Kaynak: zbp.us

Evinizi Sevgililer Günü için hazırlarken tüm detayları düşünmenizi öneririz. Tüm bu küçük detaylar bir araya geldiği zaman baktığınız her yer romantizm kokacak ve modunuzu hayli yükseltecektir.

Odaların kapılarını keçelerden ya da karton kumaşlardan kestiğiniz kalp figürleri ile süsleyebilirsiniz. Dilerseniz bu kalp figürlerini el örgüsü şeklinde de hazırlayabilirsiniz.

Daima fotoğraflar…

Fotoğraflar her zaman romantizmi canlandırır. En güzel ve duygusal anılarınızın bir araya geldiği bir fotoğraf ağacını oturma odanıza yerleştirebilirsiniz.

Kişiye Özel Fuşya Bahar Dalı Fotoğraf Ağacı: bit.ly/38sNgJX

Balonlara ve notlara güvenin…

sevgililer günü
Görsel Kaynak: quote my kaam

Bu sene 14 Şubat Sevgililer Günü cuma gününe denk geliyor. Sevgilinizin tüm haftanın yorgunluğu ile eve geldiği anda, yatak odasında romantik bir ambiyans ile karşılaşmasına ne dersiniz? Tek ihtiyacınız olan uçan balonlar, onun için hazırlamış olduğunuz notlar, birkaç fotoğraf ve biraz çiçek…

Tüm odaya romantizm hakim olsun…

Peki dekorasyonu tüm odaya yaymaya ne dersiniz? İstediğiniz yazı ve fotoğrafın bulunduğu kişiye özel bir gece lambası ile romantizmi zirveye taşıyabilirsiniz.

Kişiye Özel Gece Lambası Starmaster: bit.ly/2RdU8oH

Çiçeksiz Sevgililer Günü mü?! Asla!

Sevgililer Günü
Görsel Kaynak: hikendip

Romantizm çiçeksiz olur mu? Kırmızı ve beyaz güllerin uyumunun en yakıştığı günde dekorunuzu da çiçekler ile tamamlayabilirsiniz. Evin dört bir yanına vazoda ve özel tasarımlarla hazırlanan çiçekleri yerleştirebilir, bu çiçekleri mumlar ve balonlar ile tamamlayabilirsiniz.

Kutuda Harfli Güller: bit.ly/2TUaDZ1

Solmayan aşklara…

Fanus içerisinde ışıklandırılmuş kırmızı bir gülle hazırlanan bu sürpriz tam Sevgililer Günü’nün kalemi! Asla bitmeyecek aşkınız için asla solmayacak bir gül seçip onu oturma odanıza yada yatak odanıza yerleştirebilirsiniz.

 Kırmızı Gül Işıklı Fanus: bit.ly/2RdVyj1

Duvarlarda el emeği romantizm…

romantik duvar dekoru
Görsel Kaynak: coachdecor

Sevgililer Gününe özel tablolar hazırlayarak evin dilediğiniz bir bölmesine romantizm duvarı inşa edebilirsiniz. Küçük kare tuval ya da kasnakların üzerine farklı malzemelerele kalp şekilleri çizebilir ya da sevgiliniz için romantik notlar hazırlayarak asabilirsiniz.

Şömine huzuru ile havanızı değiştirin…

Ah! Soğuk bir şubat gününde, çıtır çıtır yanan odunun çıkardığı şömine sesi eşliğinde yaşanacak bir romantizme kim hayır diyebilir? Eğer bu Sevgililer Günü için böyle bir romantik plan yapamıyorsanız, romantizmi evinize getirebilirsiniz. Şömine şekilli aydınlatmalar ile tüm evin havasını değiştirebilirsiniz.

Odun Ateşi Şömine Efektli Dekoratif Lamba: bit.ly/2RdAWHL

Her yerde kalpler!

kalpli ev süslemesi
Görsel Kaynak: good girls company

Duvar ve merdiven korkuluklarını 3 boyutlu kalp ve çiçek figürleri ile süsleyebilirsiniz. Dilerseniz canlı veya kurutulmuş çiçekler ile de dekorasyonunuzu tamamlayabilirsiniz. Çiçekli duvar süslemelerinize ilham olabilecek yazımızı buraya tıklayarak inceleyebilirsiniz.

pencere süslemesi
Görsel Kaynak: lovelyving

Serin, belki biraz da yağmurlu geçecek bu romantik günde pencereleriniz bile aşk ile süslenebilir. Kalp şeklinde kesilmiş kartonlar ve kurdeleler ile pencerelerinizden damlayan kalpleri hazırlayabilirsiniz.

Romantik bir gün için ihtiyacınız olan her şey…

Kısacası Sevgililer Günü dekorasyonu için olmazsa olmaz detaylara güller, balonlar, mumlar ve farklı aydınlatmalar ve kalpler diyebiliriz. Evinizin romantik bir aşk yuvasına dönmesi için bu malzemeleri dekore etmeniz yeterli.

Çiçekler, balonlar, mumlar ve romantizmi körükleyecek tüm detayların bir arada bulunduğu bu set ile tüm hazırlığınızı tamamlayabilirsiniz. Bu set içerisinde Tealight mum, paketlenmiş kuru güller, konfetiler, Love yazılı ve kalpli balonlar bir arada bulunuyor. Tek yapmanız gereken ise tüm bu romantik malzemeleri ev dekorasyonunuza yakıştırmak.

Sevgililer Günü Romantik Ortam Hazırlama Malzemeleri Paketi: bit.ly/2TKNGYa


0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir