SEVGİLİYE ÇİÇEK ALMAK İÇİN SEBEPLER


Efendim, flört işi zor, hele bir de karşınızda sevmeye kıyamadığınız, kırmaktan ödünüzün koptuğu o tatlı cadı sevgiliniz varken! Biz kadınları mutlu etmek zor sanıyorsunuz, halbuki öylesine kolay ki! Biraz sevgi, biraz ilgi yeter, siz yeter ki bunları göstermekten bıkmayın. Birçok erkek ne durumda ne şekilde davranması gerektiğini kestiremiyor, bu yazı da işte bu konuyu kendine dert eden erkekler için hazırlandı. Hangi durumlarda çiçek almalısınız, ne şekilde vermelisiniz, hepsini bu yazımızda bulacaksınız.

Young man proposing a woman at the park

İlk buluşma

Eh, önce bir sevgiliniz olabilmesi için gerçekleştirilmesi gereken bir ilk buluşma var. İşte bu ilk buluşmaya giderken elinizde bilhassa kırmızı güllerden oluşan bir buket olmalı. Bu ne denli ince ve nazik olduğunuzu gösterir, fakat bir handikapı da yok değil, ilk buluşmadan böyle bir centilmenlik örneği gösterirseniz şayet, tüm ilişki boyunca aynı nezaketi korumanız gerekecek. Yani yapmazsanız olmaz ama yaparsanız da dikkatli davranmalısınız.

i2

İlk ay

Hemen her ay dönümünde çiçek mi alacağım diye düşünmeyin, yeni başlayan ilişkilerde ilk ay çok önemlidir. Birbirinize alışmaya başlamışsınızdır, bir şeyler yavaş yavaş yerine oturmuştur. İşte bu nedenle, bir aydır sizinle birlikte canla başla bu ilişki yürütebildiği için hem onu hem kendinizi tebrik etmeli, bunu da yine güzel ve dolu bir buketle yapmalısınız.

i3

Doğum günü

İşte unutulması gerçek bir kabus haline gelebilecek en önemli gün. Eğer bu özel günü çiçeksiz geçirirseniz, hele hele unutursanız bir daha onun gözünde kazanmış olduğunuz prens imajını tekrar kazanamazsınız, her şey en başa döner. O yüzden siz siz olun, bu özel günü büyük bir aranjmanla kutlamayı unutmayın.

i4

Yıl dönümü

Bu da en az doğum günü kadar kabus yaratabilir, fakat bu karşılıklı hazırlanılması gereken bir gün olduğu için, herhangi bir aksilik durumunda, siz de onun hazırlığını eleştirerek durumu lehinize çevirin. (Evet farkındayım, kesinlikle dürüst bir yol değil ama ben sizin için söylüyorum.)

Henüz bir ilişkisi olmayanların gözünü korkuttuk galiba. Korkmanıza gerek yok, kalıplara takılmanıza da. Siz en iyisi içinizden geldiği her an ona bir çiçek gönderin ya da alın. Onun yüzündeki gülümseme, mutlulukların en büyüğü, en güzeli değil mi?


Yorumlar: 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş

Şifreyi Sıfırla

Back to
Giriş