Yılbaşı Kartları ve Yılbaşı Mesajları İle Hediyelerinizi Unutulmaz Kılın


0

Yılbaşı akşamı için geri sayımın başladığı şu günlerde sevdiklerinizin yanında olamasanız da sevginizi hissettirmenin en güzel yolu yılbaşı kartları ve yılbaşı mesajlardır. Onlara aldığınız hediyelere ekleyeceğiniz birkaç kelimelik not veya özel düşünülmüş bir kart, eminiz ki mutluluklarına mutluluk katacaktır. Fakat “Ben mesaj yazma ve kart seçme konusunda pek iyi değilim.” diyorsanız, sevdiklerinizi mutlu edecek yılbaşı kartları, özel mesajlar ile farklı hediye önerileri bu yazımızda sizlerle.

2021 yılında güncellenmiştir.

Yılbaşı kartı ve yılbaşı mesajı denildiğinde aklınıza modası geçmiş şeyler geliyorsa yanılıyorsunuz. Çünkü sevdiklerinizle bir arada olamasanız da onları mutlu etmek için özel yılbaşı mesajları ve yılbaşı kartları göndermeniz, hatta bu kartları ve mesajları ufak bir hediye ile taçlandırmanız onları oldukça mutlu edecektir. Fakat mesaj yazmak herkesin yapabileceği bir şey değildir. Hatta kart seçmekte Şimdi gelin önce yılbaşı mesajları için tavsiyelerimize sonrasında ise yılbaşı kartları ve farklı hediye önerilerimize birlikte bakalım.

Yılbaşı Mesajları

Yılbaşı mesajları
Yeni yıl mesajları ile sevdiklerinizi mutlu edebilirsiniz.
  • En sevdiğin şarkının hep radyoda çaldığı, trafikte yeşil ışıkların yandığı ve şansın her zaman yanında olduğu bir yıl olsun! Mutlu yıllar…
  • Yeni yıl, yeni umutlar, yeni bir başlangıç, yeni planlar ve yepyeni bir heyecan… Enerjinin hiç düşmediği sağlıklı bir yıl dileğiyle! 2022 sana ve sevdiklerine şans getirsin, mutlu yıllar. 🙂
  • Sevdiklerimizle bir daha ayrı düşmeyeceğimiz, mutlu anılar biriktirebileceğimiz eşsiz bir 2022 yılı geçirmemiz dileğiyle… Gülümsemen yıl boyu seninle olsun. 🙂
  • Hayallerinin gerçek olduğu ve hedefi tam on ikiden vurduğun, mutluluğun bir gelenek olduğu bir yıl geçirmen dileğiyle… 2022 yıllarca hatırlayabileceğin şahane anılarla dolu bir fotoğraf albümü olsun!
  • En kötü anda bile yanında olan sevdiklerin varsa yüzünde gülümse her zaman olur… Yeni yıl en içten gülümsemelerin eksik olmadığı bir yıl olsun! Mutlu anlar ve mutluluk biriktirmen dileğiyle… 🙂
  • Güzel ama bir o kadar da zor bir yıl geride kaldı. Şimdi sırada umut dolu bir yıl var! Daha nice sayamadığımız yıllarımız olsun… İyi ki varsın.
  • “Seneye görüşürüz” esprisinin yapılmadığı, mutlu anların saymakla bitmediği, sağlıklı nice mutlu yıllar diliyorum. İyi seneler!
  • Mutlu anları birlikte paylaşacağımız, gökkuşağı kadar renkli, güneşli günler kadar sıcak, kır bahçeleri kadar güzel bir yıl geçirmen dileğiyle… 2022 bizim senemiz olsun, mutlu yıllar.

Bu özel yılbaşı mesajları dışında farklı alternatifler için yeni yıl mesajları sayfasını ziyaret edebilirsiniz. Ayrıca bu mesajlardan ilham alarak kendi mesajınızı oluşturabilirsiniz.

Yılbaşı Kartları ve Yılbaşı Hediye Kutuları

Yılbaşı mesajları konusunda örnekler verdiğimize göre sıra geldi yılbaşı kartları ve bu kartları birlikte gönderebileceğiniz hediye önerilerine… Fakat unutmadan hatırlatmakta fayda var, seçtiğiniz kart veya hediyeyi özel kılacak olan düşünülmüş olmasıdır. Bu nedenle daha pahalı diye bir seçim yapmamalısınız. Gerçekten beğendiğiniz ve sevdiklerinizi mutlu edeceğini düşündüğünüz hediyeleri tercih etmelisiniz.

1-) Mutlu Yıllar Yılbaşı Tebrik Kartı

Yılbaşı kartları - mutlu yıllar kart
Sevdiklerinize yeni yıl için dileklerinizi iletmenin en tatlı yolu; mutlu yıllar yılbaşı tebrik kartı.

Zorlu geçen 2021 yılı sona ererken her yerde tatlı bir yılbaşı telaşı başlamış durumda. Sevdiklerinize yılbaşı akşamı özelinde yeni yıl için dileklerinizi mutlu yıllar yılbaşı tebrik kartı ile iletebilir, onlara her zaman yanlarında olacağınızı hissettirebilirsiniz. Ek olarak kartı kişiselleştirme seçeneği de bulunmaktadır.

2-) Joy To The World Yılbaşı Kartı

Yılbaşı kartları - Joy to the world
Kişiye özel hediyeler ve mesajlar herkesi, her zaman mutlu eder.

Bu yılbaşında sevdiklerinizi özel hissettirmenin ve yeni yıl için dileklerinizi iletmenin en güzel Joy to the world yılbaşı kartı olacak. Kişiye özel olarak hazırlanan kartın üzerinde yer alan sevimli penguen, gören herkesin yüzünün gülmesini sağlayacaktır. Güzel dilekleriniz için daha tatlı bir yol olmasa gerek değil mi?

3-) Retro Ahşap Yılbaşı Tebrik Kartı

Yılbaşı kartları - retro ahlap kart
Yeni yıl dileklerinin en şık hali; Retro yılbaşı kartı.

Yılbaşı akşamında sizden uzakta olan sevdikleriniz veya yakınınızda olsa bile göremediğiniz arkadaşlarınız ve akrabalarınız için yeni yıl dileklerinizi iletmenin en şık hali; Retro yılbaşı kartı. Özel olarak tasarlanan bu üründe dilediğiniz yeni yıl mesajı en şık biçimde sevdikleriniz için hazırlanır ve ahşap üzerine işlenir. Bu sayede uzun yıllar hatırlanacak bir tebrik kartı vermiş olursunuz.

Farklı tasarımlar için yılbaşı kartı sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

4-) Mutlu Yıllar Kartlı Yılbaşı Hediyesi

Yılbaşı kartları - mutlu yıllar kutusu
Yeni yıl mesajınızı tatlı bir sürpriz ile paylaşın; mutlu yıllar hediye seti.

Sevdiklerinize tek başına yılbaşı kartı göndermek yerine yeni yıl için özel olarak hazırlanmış mutlu yıllar yılbaşı seti göndermeye ne dersiniz? Özel tasarım yılbaşı kartıyla yeni yıl dileklerinizi iletebilirsiniz. Ek olarak set içinde yer alan kupa bardak, çikolata ve peluş ayı hediyesiyle sevdiklerinizi ekstra mutlu edeceksiniz.

5-) Yılbaşı Kartı ve Geyikli Notluk

Yılbaşı kartları - geyikli notluk
Sevimli bir yılbaşı sürprizi; geyikli notluk ve yılbaşı kartı.

Sevdiklerinize yeni yıl mesajınızı, her zaman kullanabilecekleri ve oldukça dekoratif bir hediye ile gönderebilirsiniz. Geyikli notluk ve yılbaşı kartı sevdikleriniz için oldukça hoş bir sürpriz olacaktır. Yılbaşı geyikleri tasarımıyla hoş bir görüntü sunan notluk, mesajınız ve yaptığınız jestiniz ile yüzlerde gülümse oluşturacaktır.

6-) Kırmızı Beyaz Yılbaşı Kartlı Hediye Seti

Yılbaşı kartları - kırmızı beyaz hediye kutusu
Mutlu ve şanslı yıllar dileğinizi tatlı bir şekilde iletin; kırmızı hediye seti.

Yeni yılda sevdiklerinizin yüzünü güldürecek bir önerimiz var sırada; kırmızı beyaz yılbaşı kartlı hediye seti. Yılbaşı kartının içinde olduğu hediye kutusu içerisinde yılbaşı temalı kupa bardak, 2022 ajanda defter, özel kokulu kolonya, baston şeker, mini yılbaşı ağacı süsü ve tükenmez kalem bulunmaktadır. Ek olarak hediye kutunuza güzel bir mesaj eklemeyi unutmayın!

7-) Mutlu Yıllar Kart, Baykuş Saksı ve Kuzu Notluk

Yılbaşı kartları - baykuş kuzu notluk
Yılbaşının en tatlı ikilisi; kuzu notluk ve baykuş saksı.

Sevdiklerinize mutlu yıllar dilemenin en tatlı hali; kuzu notluk ve baykuş saksı seti. Özel tasarım mutlu yıllar yılbaşı kartının yanında bulunan bu tatlı objeler sevdiklerinizin yüzünü güldürürken kalıcı bir hediye olacaktır. Ayrıca bu eğlenceli tasarımı komik bir mesajla unutulmaz kılacağınızı da hatırlatmak isteriz. 🙂

8 -) Mutlu Panda Yılbaşı Kartı ve Hediye Kutusu

Yılbaşı kartları - mutlu panda hediye kutusu
Mutlu panda hediye kutusu ile sevdiklerinizi mutlu edin.

Gülerken görmeye bayıldığınız sevdiklerinizin yüzünde kocaman gülümsemeler oluşturacak bir önerimiz var; mutlu panda hediye kutusu. Özel tasarlanmış kutu içerisinde kışın sevdiklerinizin içini ısıtacak hediyeler bulunmaktadır. Mutlu panda yılbaşı kartı, porselen kupa, bitki çayı ve yılbaşı çorabından oluşan bu set hem kullanışlı hem de oldukça sevimli bir hediye olacak!

9-) Kardan Adam Yeni Yıl Hediye Kutusu

Kardan adam hediye kutusu
Yeni yılın en sevimli simgesi kardan adam bu hediye setinde sizi bekliyor.

Yılbaşı demek kar demek, kar demek kardan adam demek… Yeni yılın simgelerinden olan kardan adam temalı hediye seti ile sevdiklerinize harika bir jest yapabilir, yeni yıl mesajınızı şık bir şekilde iletebilirsiniz.

10-) Yılbaşı Türk Kahvesi Hediye Kutusu

Türk kahvesi hediye kutusu
Her zaman hatırı olacak bir hediye; Türk kahvesi hediye kutusu.

Sırada son önerimiz var; Türk kahvesi hediye kutusu. Kahve sevenler için özel olarak tasarlanan bu hediye kutusu ile sevdiklerinizde kırk yıl hatırınız olacak. Kutu içerisinde 2 adet fincan ve tabakları, dekoratif çam ağacı, Premium Türk kahvesi, çikolata ve el yapımı kuru çiçek buketi bulunmaktadır. Ek olarak 2022’ye özel hazırlanan yılbaşı kartı da hediye edilmektedir.

Not: İyi Türk kahvesi nasıl yapılır merak ediyorsanız: Türk Kahvesi Tarihi (Nasıl Yapılır? Püf Noktaları Nelerdir? yazımıza göz atabilirsiniz.

Yılbaşı kartları ve yılbaşı mesajları yazımızın sonuna geldik. Sevdiklerinizi mutlu edecek ve yılbaşı akşamını unutulmaz kılacak her şeyi ÇiçekSepeti‘nde bulabilirsiniz. Hemen mobil uygulama veya web sayfasını ziyaret edin, yılbaşına özzel fırsatlarını kaçırmayın! Sevdiklerinizle mutlu bir yıl geçirmeniz dileğiyle…

Okumayı seveceğiniz diğer bazı yazılarımız:


0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Umit

1991 yılında dünyaya gelen Ümit Şimşek, ilköğretim ve lise eğitimini Ankara’da tamamladı. Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi’nde Radyo,Tv ve Sinema lisans eğitimi aldıktan sonra reklam ajanslarında New Media Expert, Copywriter pozisyonlarında çalıştı. 2020 yılından itibaren ÇiçekSepeti’nde Copywriter pozisyonunda elektronik, teknoloji, hobi, takı, saat, parfüm, moda başta olmak üzere farklı alanlar ve konularda içerik üretmeye devam etmektedir.