Hediye ÖnerileriYılbaşı

2024 Yılbaşı Kartları ve Yılbaşı Mesajları İle Hediyelerinizi Unutulmaz Kılın

Yılbaşı akşamı için geri sayımın başladığı şu günlerde sevdiklerinizin yanında olamasanız da sevginizi hissettirmenin en güzel yolu yılbaşı kartları ve yılbaşı mesajlardır. Onlara aldığınız hediyelere ekleyeceğiniz birkaç kelimelik not veya özel düşünülmüş bir kart, eminiz ki mutluluklarına mutluluk katacaktır. Fakat “Ben mesaj yazma ve kart seçme konusunda pek iyi değilim.” diyorsanız, sevdiklerinizi mutlu edecek yılbaşı kartları, özel yılbaşı mesajları ile farklı hediye önerileri bu yazımızda sizlerle!

Yılbaşı kartı ve yılbaşı mesajı denildiğinde aklınıza modası geçmiş şeyler geliyorsa yanılıyorsunuz. Çünkü sevdiklerinizle bir arada olamasanız da onları mutlu etmek için özel yılbaşı mesajları ve yılbaşı kartları göndermeniz, hatta bu kartları ve mesajları ufak bir hediye ile taçlandırmanız onları oldukça mutlu edecektir. Fakat mesaj yazmak herkesin yapabileceği bir şey değildir. Hatta kart seçmekte… Şimdi gelin önce yılbaşı mesajları için tavsiyelerimize sonrasında ise yılbaşı kartları ve farklı hediye önerilerimize birlikte bakalım.

Yılbaşı Mesajları

Yılbaşı mesajları
Yeni yıl mesajları ile sevdiklerinizi mutlu edebilirsiniz.
 • En sevdiğin şarkının hep radyoda çaldığı, trafikte yeşil ışıkların yandığı ve şansın her zaman yanında olduğu bir yıl olsun! Mutlu yıllar…
 • Yeni yıl, yeni umutlar, yeni bir başlangıç, yeni planlar ve yepyeni bir heyecan… Enerjinin hiç düşmediği sağlıklı bir yıl dileğiyle! 2024 sana ve sevdiklerine şans getirsin, mutlu yıllar. :)
 • Sevdiklerimizle bir daha ayrı düşmeyeceğimiz, mutlu anılar biriktirebileceğimiz eşsiz bir 2024 yılı geçirmemiz dileğiyle… Gülümsemen yıl boyu seninle olsun. :)
 • Hayallerinin gerçek olduğu ve hedefi tam on ikiden vurduğun, mutluluğun bir gelenek olduğu bir yıl geçirmen dileğiyle… 2024 yıllarca hatırlayabileceğin şahane anılarla dolu bir fotoğraf albümü olsun!
 • En kötü anda bile yanında olan sevdiklerin varsa yüzünde gülümse her zaman olur… Yeni yıl en içten gülümsemelerin eksik olmadığı bir yıl olsun! Mutlu anlar ve mutluluk biriktirmen dileğiyle… :)
 • Güzel ama bir o kadar da zor bir yıl geride kaldı. Şimdi sırada umut dolu bir yıl var! Daha nice sayamadığımız yıllarımız olsun… İyi ki varsın.
 • “Seneye görüşürüz” esprisinin yapılmadığı, mutlu anların saymakla bitmediği, sağlıklı nice mutlu yıllar diliyorum. İyi seneler!
 • Mutlu anları birlikte paylaşacağımız, gökkuşağı kadar renkli, güneşli günler kadar sıcak, kır bahçeleri kadar güzel bir yıl geçirmen dileğiyle… 2024 bizim senemiz olsun, mutlu yıllar.
 • Sevgili eşim, yeni bir yılın eşiğindeyiz ve seninle birlikte geçirdiğimiz her anın kıymetini biliyorum. 2024 senin için umut, sevinç ve başarıyla dolu bir yıl olsun. Yeni yılda tüm hayallerin gerçekleşsin ve her yeni gün sana mutluluk getirsin. Yeni yılın kutlu olsun!
 • Merhaba canımın içi! Yıllar değişse de, sevgimiz ve dostluğumuz her zaman kalıcıdır. 2024 yılı sana sağlık, mutluluk ve huzur getirsin. Umutla dolu yarınlara birlikte adım atalım. Yeni yılın mutluluk, barış ve aşkla dolu olsun. Seni çok seviyorum.
 • Sevgili Ailem, bir yıl daha birlikte olmanın mutluluğunu yaşıyorum. Ailemizin sevgisi, destek ve anlayışı ile 2024 yılına adım atıyoruz. Bu yeni yıl, ailemiz için sağlık, neşe ve bollukla dolu olsun. Her birinizi çok seviyor, yeni yılda yan yana olmanın sevincini yaşıyorum. Mutlu Yıllar!
 • Kıymetli Arkadaşım, birlikte geçirdiğimiz anılar ve paylaştığımız güzellikler için teşekkür ederim. 2024 yılı senin için parlak ve başarılı bir yıl olsun. Hayallerine her zamankinden daha yakın ol, ve her adımda yanında olduğumu unutma. Yeni yıl sana sağlık, sevinç ve başarı getirsin!
 • Sevgili dostum, bir yılı daha başarılarla ve güzel anılarla geride bıraktık. 2024 yılında da bu başarıların devamını dilerim. İş hayatında elde edeceğin yeni başarılar, seni her zaman daha yükseklere taşısın. Yeni yılın sağlık, mutluluk ve başarı dolu olsun!
 • Canımın içi, bir tanem… Uzakta olsan da, kalbimizdeki yerin her zaman özel. 2024 yılında seni sık sık düşüneceğim ve her daim iyiliklerin seninle olmasını dileyeceğim. Uzaklarda da olsa, sevgimiz ve bağımız hiçbir zaman azalmayacak. Yeni yılın mutluluk, sağlık ve başarıyla dolu geçsin. Seni çok özlüyorum!

Bu özel yılbaşı mesajları dışında farklı alternatifler için yeni yıl mesajları sayfasını ziyaret edebilirsiniz. Ayrıca bu mesajlardan ilham alarak kendi mesajınızı oluşturabilirsiniz.

Yılbaşı Kartları ve Yılbaşı Hediye Kutuları

Yılbaşı mesajları konusunda örnekler verdiğimize göre sıra geldi yılbaşı kartları ve bu kartları birlikte gönderebileceğiniz hediye önerilerine… Fakat unutmadan hatırlatmakta fayda var, seçtiğiniz kart veya hediyeyi özel kılacak olan düşünülmüş olmasıdır. Bu nedenle daha pahalı diye bir seçim yapmamalısınız. Gerçekten beğendiğiniz ve sevdiklerinizi mutlu edeceğini düşündüğünüz hediyeleri tercih etmelisiniz.

1-) Mutlu Yıllar Yılbaşı Tebrik Kartı

Sevimli yılbaşı kartı
Sevdiklerinize yeni yıl için dileklerinizi iletmenin en tatlı yolu; mutlu yıllar yılbaşı tebrik kartı.

2022 yılı sona ererken her yerde tatlı bir yılbaşı telaşı başlamış durumda. Sevdiklerinize yılbaşı akşamı özelinde yeni yıl için dileklerinizi Christmas winnie the pooh yılbaşı tebrik kartı ile iletebilir, onlara her zaman yanlarında olacağınızı hissettirebilirsiniz. Ek olarak kartı kişiselleştirme seçeneği de bulunmaktadır.

2-) Karlı Orman Yılbaşı Kartı

klasik yılbaşı kartı
Kişiye özel hediyeler ve mesajlar herkesi, her zaman mutlu eder.

Bu yılbaşında sevdiklerinizi özel hissettirmenin ve yeni yıl için dileklerinizi iletmenin en güzel karlı orman yılbaşı kartı olacak. Kişiye özel olarak hazırlanan kartın üzerinde yer alan sevimli karlı orman manzarası, gören herkesin yüzünün gülmesini sağlayacaktır. Güzel dilekleriniz için daha tatlı bir yol olmasa gerek değil mi?

3-) Retro Ahşap Yılbaşı Tebrik Kartı

Yılbaşı kartları - retro ahlap kart
Yeni yıl dileklerinin en şık hali; Retro yılbaşı kartı.

Yılbaşı akşamında sizden uzakta olan sevdikleriniz veya yakınınızda olsa bile göremediğiniz arkadaşlarınız ve akrabalarınız için yeni yıl dileklerinizi iletmenin en şık hali; Retro yılbaşı kartı. Özel olarak tasarlanan bu üründe dilediğiniz yeni yıl mesajı en şık biçimde sevdikleriniz için hazırlanır ve ahşap üzerine işlenir. Bu sayede uzun yıllar hatırlanacak bir tebrik kartı vermiş olursunuz.

Farklı tasarımlar için yılbaşı kartı sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

4-) Şarkı Söyleyen Geyikler Yılbaşı Hediye Kutusu

Klasik yılbaşı hediye kutusu

Sevdiklerinize tek başına yılbaşı kartı göndermek yerine yeni yıl için özel olarak hazırlanmış mutlu yıllar yılbaşı seti göndermeye ne dersiniz? Özel tasarım yılbaşı kartıyla yeni yıl dileklerinizi iletebilirsiniz. Ek olarak set içinde yer alan kupa bardak, çikolata ve baston şeker ile sevdiklerinizi ekstra mutlu edeceksiniz.

5-) Küçük Prens Notluk

Küçük prens notluk
Sevimli bir yılbaşı sürprizi; geyikli notluk ve yılbaşı kartı.

Sevdiklerinize yeni yıl mesajınızı, her zaman kullanabilecekleri ve oldukça dekoratif bir hediye ile gönderebilirsiniz. Küçük Prens notluk ve kar küresi setindeki notlu üzerine yılbaşı kartını takmanız, sevdikleriniz için oldukça hoş bir sürpriz olacaktır. Küçük Prens tasarımıyla hoş bir görüntü sunan notluk, mesajınız ve yaptığınız jestiniz ile yüzlerde gülümse oluşturacaktır.

6-) Senin İçin Kırmızı Gül Kekli ve Kupalı Yılbaşı Kutusu

Kupalı hediye kutusu

Yeni yılda sevdiklerinizin yüzünü güldürecek bir önerimiz var sırada; Senin için kırmızı gül kekli ve kupalı hediye kutusu. Hediye kutusu içerisinde yılbaşı çiçeği, kırmızı gül kutusu, kurutulmuş çiçek buketi, kupa bardak ve özel mesaj kartı bulunmaktadır. Ek olarak hediye kutunuza güzel bir mesaj eklemeyi unutmayın!

7-) Patiswiss Çikolatalı ve Midye İnci Kolyeli Yılbaşı Kutusu

Çikolatalı hediye kutusu

Gülerken görmeye bayıldığınız sevdiklerinizin yüzünde kocaman gülümsemeler oluşturacak bir önerimiz var; Patiswiss çikolatalı ve midye inci kolyeli hediye kutusu. Özel tasarlanmış kutu içerisinde kışın sevdiklerinizin içini ısıtacak hediyeler bulunmaktadır. Kupa bardak, özel çikolata, midye inci kolye, kurutulmuş çiçek buketi ve notluktan oluşan bu set hem kullanışlı hem de oldukça sevimli bir hediye olacak!

8 -) Yılbaşı Premium Çikolata Kutusu

Premium çikolata kutusu

Yılbaşı demek sohbet demek, sevdiklerinizle hasret gidermek demek… Eee sevdiklerinize giderken eliniz boş gitmeniz olmaz değil mi? Gurme Lezzetler Gül Kekli Bordo Çikolata Kutusu, yeni coşkusunu taçlandırmak için harika bir seçenektir. Ayrıca gidip göremediğiniz ama tatlı sohbetine hasret kaldığınız sevdiklerinize de yılbaşı kartı ile birlikte gönderebilirsiniz. Farklı çikolatalar için yılbaşı çikolata sayfasına göz atabilirsiniz.

9-) Yılbaşı Türk Kahvesi Hediye Kutusu

Türk kahveli yılbaşı kutusu
Her zaman hatırı olacak bir hediye; Türk kahvesi hediye kutusu.

Sırada son önerimiz var; Türk kahvesi hediye kutusu. Kahve sevenler için özel olarak tasarlanan bu hediye kutusu ile sevdiklerinizde kırk yıl hatırınız olacak. Kutu içerisinde 2 adet fincan ve tabakları, dekoratif çam ağacı, Premium Türk kahvesi, çikolata ve el yapımı kuru çiçek buketi bulunmaktadır. Ek olarak 2022’ye özel hazırlanan yılbaşı kartı da hediye edilmektedir.

Not: İyi Türk kahvesi nasıl yapılır merak ediyorsanız: Türk Kahvesi Tarihi (Nasıl Yapılır? Püf Noktaları Nelerdir? yazımıza göz atabilirsiniz.

Yılbaşı kartları ve yılbaşı mesajları yazımızın sonuna geldik. Sevdiklerinizi mutlu edecek ve yılbaşı akşamını unutulmaz kılacak her şeyi Çiçeksepeti‘nde bulabilirsiniz. Hemen mobil uygulama veya web sayfasını ziyaret edin, yılbaşına özel fırsatlarını kaçırmayın! Sevdiklerinizle mutlu bir yıl geçirmeniz dileğiyle…

Okumayı seveceğiniz diğer bazı yazılarımız:

Ümit Şimşek

1991 yılında dünyaya gelen Ümit Şimşek, ilköğretim ve lise eğitimini Ankara’da tamamladı. Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi’nde Radyo,Tv ve Sinema lisans eğitimi aldıktan sonra reklam ajanslarında New Media Expert, Copywriter pozisyonlarında çalıştı. 2020 yılından itibaren ÇiçekSepeti’nde Copywriter pozisyonunda elektronik, teknoloji, hobi, takı, saat, parfüm, moda başta olmak üzere farklı alanlar ve konularda içerik üretmeye devam etmektedir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir