Yılbaşı Hediyelerinizi Unutulmaz Kılacak Yılbaşı Kartları ve Özel Mesajlar


-1
-1 points

Yılbaşı akşamı için geri sayımın başladığı şu günlerde sevdiklerinizin yanında olamasanız da sevginizi hissettirmenin en güzel yolu yılbaşı kartları ve özel mesajlardır. Koronavirüs hastalığı (COVID-19) nedeniyle bu sene sadece farklı şehirlerde olduğunuz sevdiklerinizle değil yakın olan dost, akraba, arkadaş ve diğer herkesten izole bir şekilde yılbaşı kutlaması yapmanız sağlığınız için en doğru olanı. Fakat bu sevdiklerinize yeni yıl dileklerinizi iletmenize engel olmamalı! Sevdiklerinizi mutlu edecek yılbaşı kartları, özel mesajlar ile farklı hediye önerileri bu yazımızda sizlerle.

Yılbaşı kartı ve yılbaşı mesajı denildiğinde aklınıza modası geçmiş şeyler geliyorsa yanılıyorsunuz çünkü bu sene sevdiklerinizin çoğundan ayrı olacağınız için onlara özel yılbaşı mesajları ve yılbaşı kartları göndermeniz, hatta bu kartları ve mesajları ufakta olsa bir hediye ile taçlandırmanız onları oldukça mutlu edecektir. “Yılbaşı kartı için nasıl bir şey göndermeliyim, yılbaşı mesajı olarak ne yazmalıyım, yılbaşı hediyesi ne alabilirim?” diye düşünüyorsanız öncelikle size yılbaşı mesajları konusunda yardımcı olacak sonrasında ise yılbaşı kartları ve farklı hediye önerilerinde bulunarak mutlu bir yılbaşı akşamı geçirmenizi sağlayacağız. O zaman başlayalım…

Yılbaşı Mesajları

Yeni yıl mesajı
Yeni yıl mesajları ile sevdiklerinizi mutlu edebilirsiniz.
  • En sevdiğin şarkının hep radyoda çaldığı, trafikte yeşil ışıkların yandığı ve şansın her zaman yanında olduğu bir yıl olsun! Mutlu yıllar…
  • Yeni yıl, yeni umutlar, yeni bir başlangıç, yeni planlar ve yepyeni bir heyecan… Enerjinin hiç düşmediği sağlıklı bir yıl dileğiyle! 2021 sana ve sevdiklerine şans getirsin, mutlu yıllar. 🙂
  • Sevdiklerimizle bir daha ayrı düşmeyeceğimiz, mutlu anılar biriktirebileceğimiz eşsiz bir 2021 yılı geçirmek dileğiyle… Gülümsemen yıl boyu seninle olsun. 🙂
  • Hayallerinin gerçek olduğu ve hedefi tam on ikiden vurduğun, mutluluğun bir gelenek olduğu bir yıl geçirmen dileğiyle… 2021 yıllarca hatırlayabileceğin şahane anılarla dolu bir fotoğraf albümü olsun!
  • En kötü anda bile yanında olan sevdiklerin varsa yüzünde gülümse her zaman olur… Yeni yıl en içten gülümsemelerin eksik olmadığı bir yıl olsun! Mutlu anlar ve mutluluk biriktirmen dileğiyle… 🙂
  • Güzel ama bir o kadar da zor bir yıl geride kaldı, şimdi sırada umut dolu bir yıl var! Daha nice sayamadığımız yıllarımız olsun… İyi ki varsın.
  • “Seneye görüşürüz” esprisinin yapılmadığı, mutlu anların saymakla bitmediği, sağlıklı nice mutlu yıllar diliyorum. İyi seneler!
  • Mutlu anları birlikte paylaşacağımız, gökkuşağı kadar renkli, güneşli günler kadar sıcak, kır bahçeleri kadar güzel bir yıl geçirmen dileğiyle… 2021 bizim senemiz olsun, mutlu yıllar.

Bu özel yılbaşı mesajları dışında farklı alternatifler için ÇiçekSepeti yeni yıl mesajları sayfasını ziyaret edebilir, ilham alarak kendi mesajınızı oluşturabilir veya bu mesajları kullanabilirsiniz.

Yılbaşı Kartları ve Hediyeler

1-) “Ho Ho Ho” Yılbaşı Tebrik Kartı

“Ho Ho Ho” Yılbaşı Tebrik Kartı
Sevdiklerinize yeni yıl için dileklerinizi iletmenin en tatlı yolu; “Ho Ho Ho” yılbaşı tebrik kartı.

Zorlu geçen 2020 yılı sona ererken her yerde tatlı bir yılbaşı telaşı başlamış durumda. Sevdiklerinize yılbaşı akşamı özelinde yeni yıl için dileklerinizi “Ho Ho Ho” yılbaşı tebrik kartı ile iletebilir, onlara her zaman yanlarında olacağınızı hissettirebilirsiniz.

2-) Kişiye Özel Resimli Ahşap Yılbaşı Kartı Ve Tablo

Resimli ahşap yılbaşı kartı
Kişiye özel hediyeler ve mesajlar herkesi, her zaman mutlu eder.

Bu yılbaşında sevdiklerinizi özel hissettirmenin ve yeni yıl için dileklerinizi iletmenin en güzel yolu resimli ahşap yılbaşı kartı olacak. Kişiye özel olarak hazırlanan kartın üzerinde ister birlikte olan fotoğraflarınızı isterseniz de sizin için anlamı olan fotoğrafı kullanın, sonrasında kişisel mesajınızı ekleyin ve sevdiklerinizi mutlu edin.

3-) Retro Ahşap Yılbaşı Tebrik Kartı

Retro yılbaşı kartı
Yeni yıl dileklerinin en şık hali; Retro yılbaşı kartı.

Yılbaşı akşamında sizden uzakta olan sevdikleriniz veya yakınınızda olsa bile pandemi nedeniyle göremediğiniz arkadaşlarınız ve akrabalarınız için yeni yıl dileklerinizi iletmenin en şık hali Retro yılbaşı kartı olacaktır. Özel olarak tasarlanan bu üründe dilediğiniz yeni yıl mesajı en şık biçimde sevdikleriniz için hazırlanır ve ahşap üzerine işlenir.

4-) Mutlu Yıllar Kartlı Yılbaşı Hediyesi

Mutlu yıllar hediye seti
Yeni yıl mesajınızı tatlı bir sürpriz ile paylaşın; mutlu yıllar hediye seti.

Sevdiklerinize tek başına yılbaşı kartı göndermek yerine yeni yıl için özel olarak hazırlanmış mutlu yıllar yılbaşı seti göndermeye ne dersiniz? Özel tasarım yılbaşı kartıyla yeni yıl dileklerinizi iletecek, set içinde yer alan kupa bardak, çikolata ve peluş ayı hediyesiyle sevdiklerinizi ekstra mutlu edeceksiniz.

5-) Yılbaşı Kartı ve Geyikli Notluk

Geyikli notluk ve yılbaşı kartı.
Sevimli bir yılbaşı sürprizi; geyikli notluk ve yılbaşı kartı.

Sevdiklerinize yeni yıl mesajınızı her zaman kullanabilecekleri ve oldukça dekoratif bir yılbaşı hediyesi ile göndermeye ne dersiniz? Cevabınız evet ise geyikli notluk ve yılbaşı kartı sevdikleriniz için oldukça hoş bir sürpriz olacak. Yılbaşı geyikleri tasarımıyla hoş bir görüntü sunan notluk, mesajınız ve yaptığınız jesti yıl boyunca hatırlatacak ve yüzde gülümseme oluşturacak.

6-) Özel Kırmızı Yılbaşı Kartlı Hediye Seti

Kırmızı hediye seti
Mutlu ve şanslı yıllar dileğinizi tatlı bir şekilde iletin; kırmızı hediye seti.

Yeni yılda sevdiklerinizin yüzünü güldürecek bir önerimiz var sırada; özel kırmızı yılbaşı kartlı hediye seti. Yılbaşı kartının içinde olduğu bu sette kalp yastıklı peluş ayıcık, Beta Tea marka metal kutu çay, küre yılbaşı süsü bir arada sunulmaktadır.

7-) Mutlu Yıllar Kart, Baykuş Saksı ve Kuzu Notluk

Kuzu notluk ve baykuş saksı
Yılbaşının en tatlı ikilisi; kuzu notluk ve baykuş saksı.

Sevdiklerinize mutlu yıllar dilemenin en tatlı hali; kuzu notluk ve baykuş saksı seti. Özel tasarım mutlu yıllar yılbaşı kartının yanında bulunan bu tatlı objeler sevdiklerinizin yüzünü güldürürken kalıcı bir hediye olacak.

8 -) Mutlu Panda Yılbaşı Kartı ve Hediye Kutusu

Mutlu panda hediye kutusu ile sevdiklerinizi mutlu edin.

Mutlu görmeye bayıldığınız sevdiklerinizin yüzünde kocaman gülümsemeler oluşturacak bir önerimiz var; mutlu panda hediye kutusu. Özel tasarlanmış mutlu panda yılbaşı kartı, porselen kupa, bitki çayı ve yılbaşı çorabından oluşan bu set hem kullanışlı hem de oldukça sevimli bir hediye olacak.

9-) Kardan Adam Yeni Yıl Hediye Kutusu

Kardan adam hediye seti
Yeni yılın en sevimli simgesi kardan adam bu hediye setinde sizi bekliyor.

Yılbaşı demek kar demek, kar demek kardan adam demek… Yeni yılın simgelerinden olan kardan adam temalı hediye seti ile sevdiklerinize harika bir jest yapabilir, yeni yıl mesajınızı şık bir şekilde iletebilirsiniz.

10-) Yılbaşı Türk Kahvesi Hediye Kutusu

Türk kahvesi hediye kutusu
Her zaman hatırı olacak bir hediye; Türk kahvesi hediye kutusu.

Sırada son önerimiz var; Türk kahvesi hediye kutusu. Kahve severler için özel olarak tasarlanan bu hediye kutusu ile sevdiklerinizde kırk yıl hatırınız olacak. Kutu içerisinde 2 adet fincan ve tabakları, dekoratif çam ağacı, Premium Türk kahvesi, çikolata draje paketi ve yılbaşı tebrik kartı bulunmaktadır.  

İyi Türk kahvesi nasıl yapılır merak ediyorsanız: Türk Kahvesi Tarihi (Nasıl Yapılır? Püf Noktaları Nelerdir?) yazımıza göz atabilirsiniz.

Yılbaşı kartları ve özel mesajlar yazımızın sonuna geldik. Sevdiklerinizi mutlu edecek ve yılbaşı akşamını unutulmaz kılacak her şeyi ÇiçekSepeti‘nde bulabilir, uygun fiyatlarla sipariş edebilirsiniz. Sevdiklerinizle mutlu bir yıl geçirmeniz dileğiyle…

İlginizi çekebilecek diğer bazı yazılarımız:


0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Umit

1991 yılında dünyaya gelen Ümit Şimşek, ilköğretim ve lise eğitimini Ankara’da tamamladı. Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi’nde Radyo,Tv ve Sinema lisans eğitimi aldıktan sonra reklam ajanslarında New Media Expert, Copywriter pozisyonlarında çalıştı. 2020 yılından itibaren ÇiçekSepeti’nde Copywriter pozisyonunda elektronik, teknoloji, hobi, takı, saat, parfüm, moda başta olmak üzere farklı alanlar ve konularda içerik üretmeye devam etmektedir.