Hediye ÖnerileriBabalar Günü

Eşe Babalar Günü Hediyesi Ne Alınır?

Haziran ayının en önemli günü, Babalar Günü yaklaşırken onları mutlu edecek hediyeleri bulmak için zamanınız da azalıyor. Peki her yıl haziran ayının 3. haftasında kutlanan bu özel günde eşe Babalar Günü hediyesi ne alınır?

Dünyadaki tüm çocuklar bu özel gün geldiğinde babalarına teşekkür etmek, onlarla sevgilerini paylaşmak için babalarına hediye alıyor, her bir çocuk kendi yöntemiyle babasına sevgisini gösterip ona kucak dolusu sevgiler veriyor.

Çocukların yanı sıra eşler de Anneler Günü, Babalar Günü özel günlerde birbirlerine hediyeler alarak bu günleri daha da anlamlı hale getiriyor. Eşe Babalar Günü hediyesi almak, çocuğunuz adına ona bir hediye vermek eşinizi çok mutlu edecektir.

Bir diğer yandan Babalar Günü için babalara hediye seçmek hiç de kolay değildir. Her babanın kendi özgü zevkleri, farklı beğenileri, hobileri vardır. Ama hepsi için sevgiyi paylaşmak en güzel hediyelerden biridir. :)

Bugün, Babalar Günü için herkesin bütçesine uygun, her babayı çok mutlu edecek, özellikle eşinize alabileceğiniz ama aynı zamanda her yaştan erkeği mutlu edecek hediyeleri listeleyeceğiz!

Eşe Babalar Günü Hediyesi

Parfüm

Özel bir günde sevdiğiniz insanlara parfüm hediye etmek onu oldukça çok sevindirecektir. Babalar Günü’nde eşe ne hediye alınır? diye soranlara ilk cevabımız; parfüm! Birçok özel günde olduğu gibi Babalar Günü’nde de eşinize alabileceğiniz en şık ve güzel hediyelerden biri de eşsiz kokulu, ona özel olduğunu düşündüğünüz parfümlerdir. Ona Babalar Günü hediyesi olarak hediye edeceğiniz parfüm sayesinde onu hem çok mutlu edebilirsiniz. Parfümü seçerken onun sevdiği kokuları hatırlamaya özen gösterirseniz aldığınız parfüm çok daha kıymetli olacaktır.

ÇiçekSepeti‘nin Parfüm, Kişisel Bakım ve Kozmetik kategorisinde çeşitli parfümler bulabilirsiniz!

Saat

Crrju Siyah Hasır Erkek Kol Saati Sade Ve Şık Tasarım Saat
Crrju Siyah Hasır Erkek Kol Saati Sade Ve Şık Tasarım Saat, Her Türlü Kombinini Şık Şekilde Tamamlamasını Sağlar

Erkeklerin en sık kullandığı aksesuarlardan biri de saatlerdir. Akıllı saatler, spor saatler, klasik saatler… Saat çeşitleri oldukça fazla! Bu yıl Babalar Günü’nde eşinizi sevindirecek bir hediye arıyorsanız trend saatlere mutlaka göz atmanızı öneririz! Teknolojinin hayli ilerlediği günlerde teknoloji aşığı bir eşiniz varsa teknolojik saatleri; her zaman şıklığına önem veren, özenli ve klasiklerden vazgeçmeyen bir eşiniz varsa klasik saatleri; hem şıklığından hem de sportifliğinden vazgeçemeyen bir eşiniz varsa günlük spor saatleri tercih edebilirsiniz. ÇiçekSepeti’nde herkese uygun bir saat #VarVar!

Cüzdan

Kişiye Özel Fotoğraflı Cüzdan Çakmak Ve Kemer Se
Kişiye Özel Fotoğraflı Cüzdan Çakmak Ve Kemer Set, Kullanışlı, Şık ve Kişiye Özel Bir Hediye

Babalar için hediye seçilmeye çalışıldığında genellikle hediyenin kullanışlı olması ön planda tutulur. Hal böyle olunca bir babaya alınabilecek en şık, kullanılabilir ve popüler hediyelerden biri de cüzdanlar olur! Kişiye Özel Fotoğraflı Cüzdan Çakmak Ve Kemer Set sayesindeyse bir taşla üç kuş vurup eşinize cüzdanla birlikte farklı hediyeler de ve vermiş olursunuz. Üstelik kişiye özel fotoğraflı olarak gelen bu ürünle birlikte özel anlarınızdan bira kareyi de hediyenize ekleyebilirsiniz.

ÇiçekSepeti‘nin Kişiye Özel Hediyeler kategorisinde sevdikleriniz için hazırlatabileceğiniz alternatif hediyeler bulunuyor. Kişiye özel baskılı kupalar, kişiye özel hazırlanan dekoratif hediyeler… Aradığınız her şey ÇiçekSepeti’nde!

Tıraş Makinesi

3 in 1 Sakal Traş Makinesi Şarjlı
3 in 1 Sakal Tıraş Makinesi Şarjlı, Yeni Hobiler Edinmesine Yardımcı Olur

Dünyayı etkisi altına alan Koronavirüs hastalığı (Covid-19) dolayısıyla hepimiz evlerimizdeydik. Restoranlardan berberlere birçok yerin kapalı olması dolayısıyla da hepimiz her işimizi evde yapmaya, yeni yeteneklerimizi keşfetmeye, bilmediklerimizi öğrenmeye başlamıştık. Bunlardan biri de özellikle erkeklerin, berberler kapalı olduğu için saçlarını ve sakallarını evde kendileri kesmek zorunda kalmalarıydı. Her ne kadar artık berberler açık olsa da evde saç kesmenin konforuna ve kolaylığına alışan insanlar için durum değişmeyecek gibi.

Siz de eşinize Babalar Günü hediyesi olarak 3 in 1 Sakal Tıraş Makinesi Şarjlı alarak eğer hiç denemediyse bu rahatlığı evde denemesini sağlayabilirsiniz. Ya da bunu zaten deneyip çok keyif aldıysa; tıraş makinesinin modelini yükseltip ona yeni bir tıraş makinesi hediye edebilirsiniz!

Defter&Günlük

Deri Hatıra Defteri & Günlük - Kahverengi
Deri Hatıra Defteri & Günlük – Kahverengi, Not Almayı ve Günlük Yazmayı Daha Keyifli Hale Getirir

Bazı babalar yazmayı sever! Eşinize okumayı, yazmayı, not etmeyi seviyorsa bu Babalar Günü’nde ona hediye olarak güzel bir defter ve kalem alabilirsiniz. Bu hediye, eşiniz her not almak istediğinde ona sizi hatırlatan romantik bir hediye de olacaktır aynı zamanda. Orijinal deri kaplı olan, el yapımı Deri Hatıra Defter&Günlük ile eşiniz için hatıralarını yazmak, not almak çok daha keyifli olacak.

ÇiçekSepeti’nin Hediye kategorisinde sevdikleriniz için birbirinden güzel çeşitli hediyeler bulabilirsiniz.

Nostaljik Ürünler

Everton RT-801 USB-SD-FM Nostaljik Radyo
Nostaljik Radyo Müzik Kutusu Şarjlı Bluetooth, Nostalji Severler Paha Biçilemez Bir Hediyedir

Babalar Günü’nde eşe ne hediye alınır diye soranlara bir önerimiz de nostaljik ürünler! Eşiniz klasiklerden vazgeçemeyen, retroya aşık, vintage düşkün biriyse onun için seçilebilecek en iyi hediyelerden biri nostaljik ürünler olacaktır. Nostaljik bir daktilo, radyo, gramafon gibi ürünlerin arasından eşinizin en çok seveceğini düşündüğünüz parçayı seçebilirsiniz. Nostaljiyi, nostaljik ürünleri çok sevenler için paha biçilemez biçilemezdir bu tarz hediyeler. Eşiniz haricinde babanıza, abinize, kardeşinize de; yani nostaljiyi seven her erkeğe Babalar Günü’nde bu tarz ürünleri hediye edebilirsiniz.

Kişiye Özel Hazırlanan Sütlü Harf Çikolata 

Tatlı düşkünü babalar için hem lezzetli hem mesajlı bir hediye önerimiz var sırada! Kare çikolatalar üzerine kendi mesajınızı yazmak ister misiniz? Peki bununla eşinizi mutlu etmek? Evet bu da mümkün! Kişiye Özel Hazırlanan Sütlü Harf Çikolata ile eşinize hoş bir Babalar Günü mesajı iletebilirsiniz. Üstelik ondan uzakta bile olsanız ÇiçekSepeti’nin aynı gün teslimat seçeneği sayesinde hediyeyi kendine hızlıca iletebilirsiniz. Hatta gün içinde ofiste ona sürpriz bile yapabilirsiniz!

Babalar Günü Özel Plaketi

Babalar Gününe Özel Plaket
Babalar Gününe Özel Plaket, Özel Bir Babalar Günü Deneyimi Yaşatır

Bu özel plaket, eşinize Babalar Günü hediyesi olarak verebileceğiniz hediyelerden biri. Plaketin üzerine ekleyeceğiniz duygularınızı anlatan birkaç kelimeyle hediyenizi daha da anlamlı kılabilir, ona Babalar Günü unutamayacağı şekilde yaşatabilirsiniz.

ÇiçekSepeti’nde sevdikleriniz için hazırlanan alternatif Kişiye Özel Hediyeler bulabilirsiniz.

Tüm bu hediyeler haricinde eşinize Kişiye Özel Hediyelik ürünler, Hediye Takı ve Aksesuar, Elektronik Ürünler, Kişisel Bakım ürünleri, Hobi malzemeleri, şık Ofis Ürünleri alabilirsiniz.

Son olarak size babalar ve baba adaylarına en uygun hediyeleri alabilmeniz için birkaç öneri verelim:

  • Babalar için en iyi hediyeler onların günlük hayatlarında da kullanabilecekleri, ona sizi hatırlatacak hediyelerdir.
  • Her şeyin maddiyat olmadığını unutmayın; onun için en özel hediye en pahalı hediye değil, onu düşündüğünüzü gösteren hediyedir.
  • Hediye alacağınızı kişiyi tanıyarak ona hediye almak, onun beğenilerini bilmek oldukça önemlidir.

Ayrıca ilginiziz çekecek diğer yazılarımız:

Aybüke

1998 yılında dünyaya gelen Aybüke, ilköğretim ve lise eğitimini Kocaeli'de tamamladı. Ardından üniversite eğitimini Marmara Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı bölümünde başarıyla gerçekleştirdi. Çeşitli ajanslarda ve dergilerde sosyal medya uzmanlığı, içerik üretimi, editörlük gibi işlerde çalıştı. 2020 itibarıyla ÇiçekSepeti'nde Copywriter olarak çalışmaya başladı. Şu an hala ÇiçekSepeti bünyesinde Ev&Yaşam, Yapı&Market, Süpermarket, Hediye, Hobi ve benzeri alanlarda içerik üretimi yapmaya devam ediyor.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir