Hediye Önerileri

En Güzel Düğün ve Açılış Çelenkleri

Sevdiklerinizi kutlamanın, onların yanında olduğunuzu hissettirmenin pek çok yolu vardır. Çiçekler, bunun en romantik ve duygusal yollarından biridir. Genellikle mutluluğu, bazen de hüznü çiçekler sayesinde paylaşabiliriz sevdiklerimizle. Siz de sevdiklerinizle özel anlar paylaşırken güzel ve anlamlı çiçekleri tercih etmek istiyorsanız birbirinden etkileyici düğün ve açılış çelenkleri, yazımızda sizi bekliyor!

Çelenkler, sevdiklerinize; “Her zaman senin yanındayım!”, “Yalnız değilsin!” demenin en zarif ve güzel yollarındandır. Onların yaşadığı mutluluğu paylaşmak istediğinizde ya da onları sonsuz bir yolculuğa uğurlayacağınız zaman çelenk ve ferforje tasarımlarını tercih edebilirsiniz. Özellikle düğün, nişan ve açılışlarda sık sık tercih edebileceğiniz çelenk modelleri, mutluluğu paylaşmanızı sağlar.

Çelenkler genellikle gül, lilyum, antoryum, gerbera ve ayçiçeği gibi çiçekler ile hazırlanıyor. Böylece hem eşsiz bir görüntüye kavuşuyorlar hem de hoş kokularıyla büyüleyici oluyorlar. Ayrıca bu tarz çiçekler daha uzun süre canlılığını koruyabildiği için de kullanışlıdır. Siz de sevdiklerinize, onların yanlarından olduğunuzu ifade etmenizi sağlayacak çiçekler gönderebilirsiniz! Düğün ve açılış çelenkleri seçerken nelere dikkat etmeliyim derseniz;

  • Çelenkler; tek katlı, çift katlı ya da üç katlı olarak hazırlanabiliyor. Bu yüzden çelengi seçerken ilk olarak hangi boyutta bir çelenk istediğinize karar verebilirsiniz.
  • Daha sonra hangi çiçeklerden oluşan bir çelenk almak istediğinizi düşünebilirsiniz. Bu aşamada, eğer sevdiklerinizin hoşuna gideceğini bildiğiniz bir çiçek varsa, o çiçeğe yönelebilirsiniz.

Şimdi gelin, birbirinden renkli, göz alıcı ve mutluluk veren çelenk modellerini yakından inceleyelim!

Düğün ve Açılış Çelenkleri

1-) Pembe Gerberalar İki Katlı Çelenk

Düğün ve Açılış Çelenkleri
Eşsiz Çelenkler ile Sevdiklerinizin Yanında Olun! Pembe Gerberalar İki Katlı Çelenk

İlk çelenk; pembe gerberalar ile süslü, iki katlı ve huzur dolu! Boyu yaklaşık 2 metreye yakın olan bu çelenkte 80 tane gerbera yer alıyor. Sevdiklerinizin en özel günlerinde onları kutlamak, acılarını ya da mutluluklarını paylaşmak için siz de bu eşsiz aranjmanı tercih edebilirsiniz. Kalbinizin her daim onlarla birlikte olduğunu hatırlatacak olan bu çelenk ile, bedenen orada olmasanız bile varlığınızı hissettirebilirsiniz. Ayrıca bu çelengin üzerine 2 şerit halinde dilediğiniz metni de yazabilirsiniz!

2-) Kırmızı Güllerden Hazırlanmış Ferforje Aranjmanı

Kırmızı Güllerden Hazırlanmış Ferforje Aranjmanı
Eşsiz Çelenkler ile Özel Günlere Anlam Katın, Kırmızı Güllerden Hazırlanmış Ferforje Aranjmanı

Şimdi sırada, romantikliğiyle bilinen kırmızı güllerden oluşan bir ferforje aranjmanı var! Aşkın rengi olarak bilinen kırmızı ve aşkın çiçeği olarak bilinen güller birleşince, ortaya aşk dolu bir çiçek aranjmanı çıkıyor diyebiliriz. Bu ferforje, yaklaşık 150 santim boyunda. Üzerindeyse 59 tane kırmızı gül yer alıyor. Dostlarınızın ve yakınlarınızın nişan ve düğün törenlerine bu özel aranjmanla renk katın. Ferforje üzerinde, yeşilliklerle süslenmiş kırmızı güllerin bir arada olduğu Aşkın Rengi Ferforje Aranjmanı ile siz de tebriklerinizi en özel şekilde dile getirebilirsiniz!

3-) Beyaz Glayör ve Beyaz Lilyumdan Hazırlanmış Ayaklı Çelenk

Saflığın, tazeliğin ve yeniliğin sembolü olan beyaz çiçeklerden oluşan bir aranjmandan da bahsetmeden olmaz tabii. Özellikle düğün ve nişan gibi günlerde tercih edebileceğiniz bu çelenk, sevdiklerinize kucak dolusu mutluluk göndermenin en zarif yollarından biridir. Ürün, birbirinden güzel ve etkileyici lilyumlarla hazırlandığı için aynı zamanda bir klasiktir. Tek bölümden oluşan, büyüleyici bu aranjman ile siz de sevdiklerinizi mutlu edebilirsiniz!

4-) Çelenk Çift Göbek

Çelenk Çif Göbek
Ortamı Bir Güneş Gibi Aydınlatmak İstediğinizde Tercih Edebileceğiniz Çiçekler, Çelenk Çift Göbek

Ayçiçeklerinin güzelliğini, büyüleyiciliğini, eşsizliğini anlatmaya kelimeler yetmez. İki katlı yapısıyla güneş gibi parlayan bu aranjman, mutlu olmasını istediğiniz sevdiklerinizi için tercih edebileceğiniz bir ürün. Kış mevsiminde tercih ettiğinizde ortamı ısıtan, yaz mevsiminde ortamı parlatan çift göbekli ayçiçeği çenelengini pek çok özel günde tercih edebilirsiniz. Düğünler, nişanlar, kutlamalar… Tüm özel günler için size gülümseyen ayçiçeklerinden yardım alın!

5-) Sarı Düğün ve Açılış Çelengi

Düğün ve Açılış Çelenkleri
Sevginizi Hissettirmenin En Romantik Yollarından Biri, Sarı Düğün ve Açılış Çelengi

Yine sapsarı, ışıl ışıl ve göz alıcı bir çelenk var karşımızda. Düğün ve açılışlarda rahatlıkla tercih edebileceğiniz tek göbekli aranjman, rengiyle kalpleri ısıtıyor diyebiliriz. Çelenk üzerine 1 şerit halinde dilediğiniz metni de yazdırabilirsiniz. Sevdiklerinizin özel günlerinde ışıl ışıl parlayacak bu çelenk sayesinde siz de onların her zaman yanında olduğunuzu hissettirebilirsiniz!

6-) Üç Katlı Açılış&Düğün Çelengi

AÇILIŞ & DÜĞÜN ÇELENGİ
Etkileyici, Göz Alıcı ve Unutulmaz Aranjmanları Keşfedin, Üç Katlı Açılış&Düğün Çelengi

Üç katı mutluluk için üç katlı çelenk! Kırmızı gerberalar ve beyaz lisyantusların ahenkle dans ettiği bu aranjman, ortama sıcaklık katmasıyla çok seviliyor. Kırmızının sevgi dolusu temasıyla oluşturulan bu üç katlı çelenk, sevdiklerinize güzel bir jest yapmak istediğinizde tercih edebileceğiniz güzellikte. En sevdiğiniz insanların en özel gününde bu çelengi tercih ederek siz de özel günlere anlam katabilirsiniz!

7-) Beyaz Gerberalar Tek Katlı Çelenk

Sevdiklerinizin özel günlerinde onlara şık bir çiçek göndermek istiyorsanız ve henüz karar vermediyseniz çelenkleri tercih edebilirsiniz. Çelenkler, farklı farklı tasarımlara sahip olabilir. Diğer çelenklerden daha farklı, sıra dışı bir tasarımdan bahsedelim şimdi. Yuvarlak bir tasarıma sahip olan bu aranjman, beyaz gerberalardan oluşuyor. Yeşilliklerle çerçevelen ve lüks bir imaj yaratan bu aranjmanı sevdikleriniz için özel günlerde gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz. Süslemelerinin özenle yapıldığı bu çelenkteki zarif ve güçlü görünüm, en özel günlerde sevdiklerinizin duygularına ortak olmanızı sağlayacak!

8- ) Üç Ayak Ferforje Aranjman

Beyaz Gerberalardan Hazırlanmış Ferforje Aranjmanı
Düğün ve Açılış Çelenkleri, Beyaz Gerberalar

Ve listemizde son olarak ferforje bir aranjman var! Rengi ve tasarımıyla sevdiklerinizin özel gününe ortak olmanızı sağlayan bu aranjman, duygularınızın sembolü haline gelecek diyebiliriz. Bembeyaz çiçeklerin bir araya gelişi ile sevdiklerinizin en özel günlerine eşlik edebilirsiniz!

Birbirinden göz alıcı, etkileyici ve ihtişamlı çelenk ve ferforjeleri ÇiçekSepeti’nin geniş ürün yelpazesinde keşfedebilirsiniz. Ayrıca bambaşka çiçekler, hediyelik ürünler, tatlılar ve çok daha fazlası da VarVar! Siz de ÇiçekSepeti dünyasına ka

Ayrıca ilginizi çekecek diğer yazılarımız:

Aybüke

1998 yılında dünyaya gelen Aybüke, ilköğretim ve lise eğitimini Kocaeli'de tamamladı. Ardından üniversite eğitimini Marmara Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı bölümünde başarıyla gerçekleştirdi. Çeşitli ajanslarda ve dergilerde sosyal medya uzmanlığı, içerik üretimi, editörlük gibi işlerde çalıştı. 2020 itibarıyla ÇiçekSepeti'nde Copywriter olarak çalışmaya başladı. Şu an hala ÇiçekSepeti bünyesinde Ev&Yaşam, Yapı&Market, Süpermarket, Hediye, Hobi ve benzeri alanlarda içerik üretimi yapmaya devam ediyor.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir