En Komik Sevgililer Günü Caps’leri


Sevgililer Günü için özel olarak hazırlanmış caps’ler ve Sevgililer Günü karikatürleri ile sevgilinizin yüzünde güller açtırmaya ne dersiniz?

14 Şubat Sevgililer Günü, dünyanın büyük bir bölümünde coşkulu kutlamalara sahne oluyor. Roma döneminde yaşayan Aziz Valentin’in, o dönemde evliliği yasaklayan imparator II Cladius’a rağmen çiftleri evlendirmesi sonucunda öldürülmesi ile bu gün Aziz Valentin’in anıldığı bir gün olarak kutlanmaya başlanmış. Ancak Aziz Valentin Günü, zamanla daha çok sevgililerin birbirine hediyeler aldığı ve 1800’lü yıllarla birlikte de sevgililerin birbirlerine Sevgililer Günü kartları yolladığı bir gün haline gelmiş. Sevgililer Günü günümüzde de tarihten gelen bu anlam ve önemini koruyor. Sevgililer birbirlerine en güzel duygularını 14 Şubat’ta açıyor ve en romantik anlar Aziz Valentin anısına yaşanıyor.

Şubat ayı gelip de Sevgililer Günü’nün yaklaşmasıyla birlikte ise sevgilisi olan çoğu insan “Hangi hediyeyi alsam”, “Hangi çiçeği alsam”, “Beğenir mi acaba” veya “Parayı nasıl denkleştirsem” gibi sorularla kendilerini helak ederler. Günlerce süren hummalı bir çalışmanın ardından da sevgiliyi en çok sevindireceği düşünülen bir hediye, zar zor karar verilerek ve pek de emin olmadan alınır. Oysa gerçekten seven sevgilinin beklediği tek şey, bir demet çiçektir.

Bazıları ise Sevgililer Günü’ne yalnız girerek kendilerini böylesine stresli bir durumun tamamen dışında tutar. Bu durumdaki kişiler sevgilileri olmadığına mı üzülsünler, yoksa Sevgililer Günü’nü masrafsız ve stressiz geçirdiklerine mi sevinsinler karar onların. Ancak, özellikle Sevgililer Günü’nü yalnız geçiren bu tip insanlar için hazırlanmış olan caps’ler ve karikatürler Sevgililer Günü’nü hem yalnız geçirecekleri hem de sevgilisi ile geçirecekleri çok güldüreceğe benziyor. Sosyal medyayı sallayan ve Sevgililer Günü için hazırlanmış olan bu caps’ler hem çok yaratıcı hem de eğlenceli. Şimdi gelin, Sevgililer Günü caps’leri ve Sevgililer Günü karikatürleri ile biraz tebessüm edelim.

Sevgililer Günü’nü sakin bir şekilde geçiren arkadaş, durumundan memnun gibi görünüyor.

Acıklı gözler, yalnızlıktan pek de hoşnut görünmüyor.

Parktaki kedilerin sevgililer günü kutlaması.

Sevgililer gününde, çivi bile kendine uygun bir eş bulmuşken, vay bizim halimize!

Sevgililer gününün klasik etkinliği: Sinemada film izlemek.

Sevgililer Günü’nü yalnız geçirmek istemiyorsan…

Sevgililer Günü’nü yalnız geçirmenin belki de tek tesellisi.

 

Elden gelen, elden gelin.

Bazıları da Sevgililer Günü’nde dikkat çekmemeye çalışırlar.

Sevgililer Günü tasarrufu…

Düşünceli sevgili…

En anlamlı Sevgililer Günü hediyesi…


Yorumlar: 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş

Şifreyi Sıfırla

Back to
Giriş