Hediye Önerileri

Sadece Mervelere Özel Hediye Önerileri

Ahh bu Merveler… Ne çektiler bizden değil mi? Ders çalışmaya gidiyorum (!) diye az aşındırmadık Mervelerin kapısını, az konaklamadık (!) evlerinde günlerce. Her Merve’nin zor durumlarda yanına koştuğu ortalama 10 arkadaşı varsa, misafirperverliklerini siz hesap edin artık. Teşekkürü hak eden Mervelere özel hediye fikirlerini sizler için derledik.

“Mervelere gitmek” kavramı ilk ne zaman ortaya çıktı hiç kimsenin bir fikri yok. Ancak yıllar yılı bu bir klişe haline gelmiş. Özellikle kiminle dışarı çıktığını söylemek istemeyen kişiler genellikle “Mervelere gidiyorum” derler. Yılbaşında, akşam ders çalışmaya veya gün içerisinde cafede oturmaya Merve ile gitmek yaygın bir durumdur. Nüfus ve Vatandaşlık İşleri Genel Müdürlüğü’nin verilerine göre ülkemizde en çok kullanılan 12. isim olan Merve, sanıyoruz ki herkesin hayatında mevcut. Hal böyle olunca da Merve’lere gidenlerin gerçekten Merve isimli bir arkadaşlarının olma ihtimali de yüksek.

merveler
Görsel: wattpad

Aslında işin Merve kısmı gerçek olmasa da her zaman arkamızı toparlayan, sırlarımızı saklayan bir Merve vardır hayatımızda. Bu yazımızda da adı veya kod adıMerve olanlar için seçilebilecek hediyeleri derledik.

Fedakarlık abidesi, şirinlik muskası, sevgi pıtırcığı Mervelere bir teşekkürü çok görmeyip; onları, kutsal isimleri kadar özel bir hediye ile mutlu etmek istiyorsanız hediye edebileceğiniz kişiye özel hediye seçenekleri oldukça fazla. Üstelik Mervelere hediye seçmek de oldukça kolay. Nasıl mı? Arkadaşı, sevgilisi, kardeşi, ablası, kuzeni Merve olanlar bize kulak versin. Aşağıdaki hediyeler sadece Mervelere özel!

Kişiye Özel Yastıklar

merve-yastik
Kişiye özel yastık çeşitlerini incelemek için tıklayın

Kızın yastığını kullanıp duruyorsun, bari ona bir yastık hediye et canısı! Birbirinden neşeli ve zevkli yastık tasarımlarından birini seçerek Merve’yi mutlu edebilir ve ona farklı bir hediye verebilirsiniz. Üzerine adı yazan bir yastık, Merve’yi mutlu etmek için oldukça etkili olabilir.

harfli yastık

İsterseniz daha farklı yastık çeşitleri de mevcut. Yalnızca adının baş harfi bulunan, sevgilisi ile adı yazan, fotoğrafı basılabilen, mesleğine özel olan… Anlayacağınız bir Merve’ye yastık almak istiyorsanız yüzlerce seçeneğinizin olduğunu söyleyebiliriz. Üstelik bu yastıklardan bazıları kare, bazıları yuvarlak, bazıları kalp şeklinde olabiliyorken kedi sever Mervelere kedi baskılı yastıklar da alabilirsiniz.

– Mesleklere özel hediye seçimi

Mervelere Özel İsim Yazılı Kolye

kişiye özel kolye
Kolye çeşitlerini görmek için tıklayın.

Gümüş, altın, platin; beyaz altın, sarı altın ya da rose altın fark etmez. Merveler için en iyi hediye seçeneklerinden biri de kolyelerdir. Çiçek sever Mervelere içerisinde gerçek çiçekler bulunan bir yaşayan kolye hediye edebilir veya üzerinde adı yazan bir kolye seçebilirsiniz.

Gerçek Çiçeklerle Hazırlanmış Merve Yazılı Dekoratif Harfler

dekoratif harfler

Çiçek gibi arkadaşlarımız Mervelere çiçekli hediyeler de hayli yakışacaktır. Rengarenk canlı çiçeklerin reçine ile kaplandıktan sonra el yapımı bir dekora dönüşmesi, asla solmayacak çiçekler ve asla bitmeyecek bir arkadaşlık… Bu hediyenin mesaj kağıdında şu yazmalı; arkadaşlığımız gibi, bu çiçekler de hiçbir zaman solmayacak.

I Love Merve Kupa

merve-kupa
Kişiye özel kupa bardak çeşitlerini incelemek için tıklayın.

Merve ile az çay kahve içmedik değil mi? Ah canım arkadaşımız Merveler sağ olsunlar ne zaman bir cafede oturmak istesek, sinemaya gitmek istesek hep yanımızda olurlar :) Ona seni çok seviyorum Merve diyebileceğiniz bir hediye bu kupa bardak. Ancak bununla yetinmek zorunda değilsiniz. Hepsine kişiye özel detaylar ve isim eklenebilen 1000’e yakın kupa bardaktan dilediğinizi seçebilir, Merve’yi gülümsetebilirsiniz.

Mervelere Özel Arjantin Bira Bardağı

merve-bira-bardagi

Merve arkadaşlarımız bize birer bira eşliğinde dans ederken az eşlik etmedi tabii. Her zaman kurtarıcımız olan Mervelere hediye edilebilecek bir güzel hediye de Arjantin Bira Kupası. Üzerinde isim yazan bu kupa ile standart kupa bardaklardan farklı bir hediye seçeneği sunabilmek mümkün.

Mervelere Özel Defter Kalem Kartvizitlik Set

kişiye özel defter kartvizitlik set

Merveler en güzel anlarını ve notlarını kaydedebilsin diye kullanışlı bir hediye var şimdi sırada. İçerisinde bir adet defter, bir adet kartvizitlik ve bir adet de özel kutulu kalem yer alıyor. Her birinin üzerinde ad veya ad – soyad yazan bu hediyeler hem şık hem de kullanışlı hediyeler arasında yer alıyor.

Yılın Mervesi Oscar Ödülü

kişiye özel oscar
Ürüne gitmek için tıklayın.

O zaman yılın Mervesine de Oscar ödülü bizden olsun! İyi ki varsın Merve :) Sizi birçok zor durumdan kurtaran o Merve bu ödülü çoktan hak etti bizce.

Kişiye Özel Harfli Gül Kutusu

harfli gül kutusu
Ürüne gitmek için tıklayın.

Kişiye özel hediyeler arasında en özel hediyelerden biri olan bu gül kutusu, sevimli ayıcığı ile birlikte gidiyor arkadaşınıza. Günün en güzel sürprizi olmaya aday bu çiçekler ile içinizden sevdiklerinizi mutlu etmek geldiğinde, doğum günlerinde, yıl dönümlerinde ve bütün özel günlerinde onların kalben yanlarında olabilirsiniz.

Siz de ismi Merve olsun ya da olmasın, sevdiğiniz arkadaşlarınıza birbirinden özel ve isimlerine uygun olarak hazırlanmış bir hediye seçerek günlerini güzelleştirmek için Çiçek Sepeti’nin kişiye özel hediye seçeneklerinden birini gönderebilirsiniz. Çiçek sepetinin binlerce kişiye özel hediye seçeneği arasında her Merveyi mutlu edebilecek bir hediye mutlaka vardır.

Bu arada hala sizin Merve adında bir arkadaşınız yoksa en kısa zamanda bir Merve ile arkadaş olmanızı temenni ediyor, yazımızı burada sonlandırıyoruz. :)

ÇiçekSepeti

2006 yılında kurulan Ciceksepeti.com, Türkiye dışında 4 farklı ülkede faaliyet gösteren, 145 franchise noktasına sahip, 450+ çalışanı olan, bir Türk firmasıdır. Online çiçek & hediye sektöründeki liderliğini ve tecrübesini, pazaryeri modeliyle birleştiren Ciceksepeti.com, bugün ulaştığı noktada 20 bin kategoride 9 milyondan fazla ürün listelemektedir. Türkiye'nin en büyük çiçek sitesinde şimdi aradığınız tüm ürünler Var Var!

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir