Hediye ÖnerileriDoğum Günü Hediyeleri

Temmuz Ayında Doğanlar İçin Doğum Günü Hediyeleri

22 Haziran ve 23 Temmuz arasında doğan yengeç burçları; hassas, sadık ve sorumluluk sahibi olurlar. Bu özellikleriyle bilindikleri için de onlara hediye alırken iyice düşünmenizde fayda var. Biz sizin için temmuz ayında doğanlar için (yengeç burçları için) doğum günü hediye ne alabilirsiniz, sizin için listeledik!

Pratik zekalarıyla ve çekicilikleriyle bilinen İkizler burcunun hakim olduğu haziran ayı geride kaldıktan sonra sıra duygusal yönleri çok güçlü olan temmuz doğumlulara geldi! Eşiniz, kız arkadaşınız, ailenizden biri ya da arkadaşınız temmuz ayı doğumluysa ve siz de onun için en özel hediyeyi arıyorsanız doğru yerdesiniz!

Temmuz ayında doğanlara (yengeç burçlarına) hediye almak çok kolay değildir. Onlara hediyelerini seçmeden önce kişiliklerini iyice tanımanız gerekiyor. Yani onları anlamanız gerekiyor. O yüzden; gelin bir de temmuz ayında doğanların özelliklerini inceleyelim!

  • Güçlü yönleri: İnatçı, son derece yaratıcı, sadık, duygusal, sempatik, ikna edici.
  • Zayıf yönleri: Huysuz, kötümser, şüpheci, manipülatif, güvensiz.
  • Sevdiği şeyler: Sanatla ilgilenmek, evde yapılan hobiler, sevdiklerine yardım etmek.
  • Sevmediği şeyler: Eleştiri, kişisel yaşamın gizliliğinin ihlal edilmesi, yabancı insanlarla çok fazla bir arada olmak.
  • Yengeç burcu olan bazı ünlüler: Ariana Grande, Solange, Tom Hanks, Selena Gomez, Ernest Hemingway, Sylvester Stallone, Türkan Şoray, Yasemin Allen.

Yengeç burcu, su grubuna dahil olan burçlarından biridir. Temmuz ayında doğanlar, yani yengeç burçları, sezgisel ve duygusal yönleri güçlü olan insanlardır. Yakınındaki insanlar ile derin bağlar kuran yengeç burçları sevdikleri konusunda da oldukça hassastır. Duyguları ve kalbi rehberliğinde yaşayan yengeç burçları, dış dünya için yeterli savunma mekanizmasına ve sahip olmayabilirler. Zaman zaman tıpkı gerçek yengeçler gibi “kabuklarına” çekildikleri bilinir. Genellikle daha içe dönük, samimi ve derin ilişkiler kurmayı severler. Bu yüzden de ilişkileri genelde kısa değil uzun ömürlü olur.

Temmuz Ayında Doğan Kadınlar İçin Hediye Önerileri

Yengeç Burcu Kolye

Temmuz ayında doğanlar için hediyeler
Temmuz Ayında Doğanlar için Hediyeler

Yengeç burcu insanlar çok daha hassas, duygusal ve romantik insanlar oldukları için onlara özel hissettiren hediyeler verebilirsiniz. Mesela yıldız haritasına göre yengeç burcu kolye ile onun yüzünde kocaman bir gülümseme oluşmasını sağlayabilirsiniz. Hem değerli hem de anlamlı olan bu hediye ile bu yılın yıldızı siz olabilirsiniz. :)

Ay Şeklinde Dekoratif Gece Lambası

Temmuz ayında doğanlar için hediyeler
Temmuz Ayında Doğanlara Hediye Önerileri

Yengeç burcunun yönetici gezegeni ay olduğu için ona ay şeklinde bir gece lambası alabilirsiniz. Ay Şeklinde Dekoratif Gece Lambası sayesinde her gece oda aydınlanırken aynı zamanda hep sizi hatırlayacak. Duygusal yönleri baskın olan temmuz ayında doğanlar için bu hediye oldukça anlamlı olacaktır.

Günlük

Temmuz Ayında Doğanlara Hediye Önerileri

Yengeç burçlarının en bilindik ve baskın özelliklerinin duygusallık olduğunu söylemiştik değil mi? Eğer hediye alacağınız kişi hem yengeç burcu hem de yazmayı seven biriyse ona Hatıra Defteri&Günlük gibi yazı yazabileceği, duygularını dökebileceği bir hediye alabilirsiniz. Duygusal olarak paylaşmayı seven yengeç burçları için hatıra defteri gibi ürünler anlamlı hediyeler arasında yer alır.

İsme Özel Kutu İçinden Çıkan Sürpriz Uçan Balon

Temmuz ayında doğanlar için hediyeler
Yengeç Burçlarına Hediye Önerileri

Üzerine isim ya da istediğiniz herhangi bir şeyi yazdırabileceğiniz şeffaf bir balonun dahil olduğu bu İsme Özel Sürpriz Kutu ile harika bir doğum günü sürprizi yapabilirsiniz. Gün içerisinde beklemediği bir anda kapısında bulacağı bu hediye ile onun en özel gününü daha da güzelleştirebilirsiniz. Romantik bir mesaj ya da size özel birkaç kelime ile hediyeyi daha da anlamlı hale getirebilirsiniz.

Kurutulmuş Çiçekler

Kurutulmuş Çiçekler
Yengeç Burcu Hediye Önerileri

Kuru çiçekler hem duygusal bir anlamı olan hem de uzun ömürlü oldukları için tercih edilen hediye seçeneklerinden biridir. Kurutulmuş Lavanta Buketi gibi görüntüsüyle, kokusuyla ve anlamıyla kişiyi etkileyen bir hediyedir. Bu hediyeyi temmuz ayında doğanlar için tercih edebilirsiniz. Ona unutamayacağı, hatta uzun bir zaman boyunca saklayacağı bir hediye vermek istiyorsanız kuru çiçekler doğru tercihtir.

Temmuz Ayında Doğan Erkekler İçin Hediye Önerileri

Olta Seti

Temmuz ayında doğanlar için hediyeler
Temmuz Ayında Doğanlar için Hediyeler

Yengeç burcu erkekleri hobilere düşkündür. Bu yüzden onlara dışarıda vakit geçirebilecekleri hediyeler alabilirsiniz. Hatta dışarıda vakit geçirirken bu hobiye arkadaşlarını da dahil edebilecekleri olta seti gibi hobi ürünleri hediye edebilirsiniz. Bu hediye sayesinde hem yeni bir hobi edindikleri için hem de arkadaşlarıyla keyifli vakit geçirdikleri için çok mutlu olacaklar!

Dekoratif Araba

Dekoratif araba
Yengeç Burçlarına Alabileceğiniz Hediyeler

Evde olmayı seven yengeç erkekleri aynı zamanda evlerinde dekoratif ürünler olmasını da çok severler. Kimi sadece bu ürünlere sahip olmayı severken kimi bu ürünleri bir araya getirerek bir koleksiyon oluşturmayı sever. Bu tarz ürünler ile mutlu olacağını düşündüğünüz yengeç burcu kişilere dekoratif metal araba gibi hoş ögeler hediye edebilirsiniz.

Parfüm

Parfüm
Temmuz Ayında Doğanlar için Hediyeler

Parfüm her zaman mutlu eden hediyelerden biridir. Ona bir parfüm hediye ettiğinizde onu tanıdığınızı, ona uygun kokuyu seçtiğinizi, onun için uğraştığınızı bilecek ve çok mutlu olacaktır. Onun için en uygun olduğunu düşündüğünüz kokuları seçerek şık bir şekilde ona hediye edebilirsiniz.

Yengeç Burcu Hediye Sepeti

Hediye seti
Temmuz Ayında Doğanlar için Hediyeler

Yengeç burcu hediye seti kupa bardak, bardak altığı ve anahtarlıktan oluşan bir hediye seçeneği. Bu set ile ona kendini özel hissettirebilirsiniz. Ve ayrıca her kullanımda sizi hatırlamasını sağlayacak bir ürün hediye etmiş olursunuz. Bu hediye ile yengeç burçlarının duygularına hitap edebilirsiniz.

Instax Mini 9

Temmuz ayında doğanlar için hediyeler
Temmuz Ayında Doğanlar için Hediyeler

Temmuz ayında doğanlar için (yengeç burçları için) son hediye önerimiz Instax Mini 9! Duygusallığı yoğun bir şekilde yaşayan yenge burçları ailelerini ve yakınlarını da çok sevdikleri için birlikte oldukları anların ölümsüzleşmesini sağlayan fotoğraf makineleri de onların için en iyi hediyelerden biri olacaktır.

Temmuz ayında doğanları mutlu edecek tüm bu ürünlere ÇicekSepeti‘nden online olarak ulaşabilirsiniz. Farklı ödeme seçenekleri ve Türkiye’nin 81 iline gönderim yapması sayesinde ÇiçekSepeti farkı ile keyifli bir alışveriş yapabilirsiniz!

Ayrıca ilginizi çekecek diğer yazılarımız:

Aybüke

1998 yılında dünyaya gelen Aybüke, ilköğretim ve lise eğitimini Kocaeli'de tamamladı. Ardından üniversite eğitimini Marmara Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı bölümünde başarıyla gerçekleştirdi. Çeşitli ajanslarda ve dergilerde sosyal medya uzmanlığı, içerik üretimi, editörlük gibi işlerde çalıştı. 2020 itibarıyla ÇiçekSepeti'nde Copywriter olarak çalışmaya başladı. Şu an hala ÇiçekSepeti bünyesinde Ev&Yaşam, Yapı&Market, Süpermarket, Hediye, Hobi ve benzeri alanlarda içerik üretimi yapmaya devam ediyor.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir