BURÇLARA GÖRE SEVGİLİLER GÜNÜ HEDİYELERİ


Sevgilinize henüz bir Sevgililer Günü Hediyesi bulamadıysanız, Astroloji bu konuda size yardım edebilir. Sevgilinizin burcunun özelliklerini göz önünde bulundurarak O’na en uygun Sevgililer Günü hediyesini seçebilirsiniz.

image

Sevgiliniz Koç burcu ise; ona enerjik hissetirecek bir hediye almanız gerekir. Sadece sıradan olmamasına dikkat edin! Bundan pek hoşlanmazlar. Koç erkeğine alınabilecek en uygun hediyeler; parfüm, araba aksesuarları, maç bileti, marka bir cüzdan ya da çanta olabilir. Makyaj malzemeleri, parfüm, kırmızı ya da turuncu gece elbisesi ise koç kadını için en uygun hediyelerdendir.

Boğa burcu sevgilinizi mutlu etmek biraz zordur. Güzelliklerine düşkün boğa kadınları için güzellik ürünleri, parfüm ya da tek taş bir yüzük sevineceği bir hediye çeşididir. Boğa erkeğini de deri bir cüzdan ya da şık bir şarap seti oldukça mutlu edecektir. Her iki cinse verilecek hediye çeki ise unutulmaz bir sevgililer günü hediyesi olabilir.

En sorunsuz hediye alabileceğiniz burç ikizlerdir. Sosyal ve eğlenmeyi seven ikizler kadınına orijinal küpe ya da kolye, ilgi çekici bir tişört ve bilimsel ya da biyografi tarzındaki kitap veya rengarenk bir çiçek buketi hediye edebilirsiniz. Oldukça zeki olan ikizler erkeği hediyesinde de bu özelliğe dikkat eder. Bunun için satranç ya da tavla takımı, maket arabalar, gömlek ve kum saati ikizler erkeğini mutlu edecek Sevgililer Günü Hediyesi olabilir.

image (1)

Duygusal, sadık, yaratıcı yengeç burcunu şık ev hediyeleriyle mutlu edebilirsiniz. Ayrıca yengeç kadını için; iç çamaşırı, romantik bir şamdan ya da abajur, bir buket gül ve takı setleri en uygun hediye çeşitlerindendir. Resim çerçevesi, DVD filmleri, maket gemi ve şık ev ve mutfak eşyalarını da yengeç erkeği için tercih edebilirsiniz.

Lükse ve gösterişe düşkün aslan burçlarını hediye beğendirmek oldukça zordur. Kaliteli bir hediye seçmeye dikkat edin! Her şeyin en iyisini isteyen, özgüveni tam aslan kadınını en çok tek taş yüzük ile mutlu edebilirsiniz. Kol saati, deri çanta ya da kristal aksesuarlar da yine aslan kadını için oldukça uygun bir hediye olacaktır. Lüksüne ve rahatına düşkün aslan erkeği için kol saati, deri satranç veya tavla takımı, şık kol düğmeleri ve nadir bulunan ev aksesuarları en uygun sevgililer günü hediyesi olabilir.

Başak burçları daha çok fonksiyonel hediyelerden hoşlanır. Titiz, kuralcı ve düzenli başak burcu kadını için antika eşyalar, parfüm ya da heykel iyi bir hediye seçeneği olabilir. Okumayı seven başak erkeklerine ise kişisel gelişim kitapları, masa lambaları ve tablolar hediye edilebilir.

image (2)

Estetik duyarlılığı gelişmiş zarif terazi kadınına kendisi gibi zarif bir hediye almalısınız. O’na güzel bir çiçek buketi hediye alabileceğiniz gibi güzellik malzemeleri de verebilirsiniz. Takı setleri de güzel birer seçenektir. Teknolojiyi yakından takip eden terazi erkeğini, cep telefonu veya bilgisayar aksesuarları oldukça mutlu edecektir.

Akrep burçlarına hediye almak için dikkatlice düşünmeniz gerekir. Şehvetli akrep kadınına alacağınız iç çamaşırı oldukça uygun bir hediyedir. Altın ya da pırlanta yüzük de tercih edilebilir. Akrep erkeğine ise günlük hayatta kullanabileceği hediyeler seçmeniz gerekir. Kol saati, cüzdan, odası için alabileceğiniz aksesuarlar O’nu sevindirecek hediyelerden…

Yaşamayı ve eğlenmeyi seven yay burçlarına sıradışı bir hediye alabilirsiniz. Sevimli bir kedi ya da köpek yavrusu yay kadını için oldukça sevimli bir hediye olacaktır. Tasarım bir kolye ya da yüzük de O’nu oldukça mutlu edecektir. Sportif yay erkeği için tuttuğu takımın aksesuarları, maç bileti unutulmaz bir hediye seçeneğidir.

image (3)

Oğlak kadınına alabileceğiniz en uygun hediye tek taş yüzüktür. Kolye ve takı setleri de uygun diğer hediyelerdendir. Romantik oğlak erkeği için ise özel kalem ve defter seti, deri cüzdan ve çanta hediye edebilirsiniz.

Modern kova kadınını teknolojik aletlerle mutlu edebilirsiniz. Mp3 çalar, film DVD’leri, mutfak robotları ilk görüşünden itibaren onu mutlu edecektir. Zekasıyla her zaman övünen kova erkeğini zeka gerektiren oyunlar hediye ederek mutlu edebilirsiniz. Bilgisayar ve telefon aksesuarları da tercih edilebilir.

Romantik ve şehvetli balık burçlarını heyecanlandıracak bir hediye seçmeniz gerekir. Seksi bir iç çamaşırı ve güzellik ürünleri balık kadını için en uygun hediyelerdendir. Balık kadınının aşırı hassaslığı ve romantikliği hediye seçerken unutmamanız gereken tek şeydir. Sanatla yakından ilgili balık erkekleri için de tablolar, en sevdikleri müzik gruplarının orijinal cd’leri hediye edilebilir. Kişisel bakım setleri de balık erkeklerinin ilgilerini çekecektir.

image (4)

Sevgiliniz için henüz Sevgililer Günü hediyesi almadıysanız ÇiçekSepeti Hediye Sevgililer Günü Hediyeleri kategorimizi ziyaret edebilir, sevgilinize özel, en güzel Sevgililer Günü hediyesini sipariş edebilirsiniz.

 


Yorumlar: 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş

Şifreyi Sıfırla

Back to
Giriş