Burçlara Göre Sevgililer Günü Hediyesi Nasıl Seçilir?


6
6 points

14 Şubat’ın gelmesiyle beraber herkesi şu anda bir hediye telaşı sardı. Telaşı bırakıp, burçlara güvenmeye ne dersiniz? Astronomiye ilginiz varsa ya da ‘ne kaybederim ki’ diyorsanız, burçların özellikleri sayesinde ideal hediyeyi bulabilirsiniz.

Sevgilinize henüz bir Sevgililer Günü Hediyesi bulamadıysanız, Astroloji bu konuda size yardım edebilir. Burçlara göre hediye seçimi kadın erkek fark etmeksizin bize oldukça büyük ölçüde kolaylık sağlar diyebiliriz. Sevgilinizin burcunun özelliklerini göz önünde bulundurarak ona en uygun Sevgililer Günü hediyesini seçebilirsiniz. Hangi burca hangi hediye alınır? 

Koç Burcuna Sevgililer Günü Hediyesi
parfüm
Görsel: Look fantastic

Sevgiliniz Koç burcu ise; ona enerjik hissetirecek bir hediye almanız gerekir. Sadece sıradan olmamasına dikkat edin! Bundan pek hoşlanmazlar. Eğer çiçek göndermeyi düşünüyorsanız enerjik, sabırsız, aceleci ateş grubundan olan koç burçları için ideal renk elbette kırmızıdır. Ama yine de eğer kırmızı gülleri özel olarak sevmiyorsa klasik olmayan bir çiçek tercih edin.

Koç erkeğine alınabilecek en uygun hediyeler; parfüm, araba aksesuarları, maç bileti, marka bir cüzdan ya da çanta olabilir. Makyaj malzemeleri, parfüm, kırmızı ya da turuncu gece elbisesi ise koç kadını için uygun hediyelerdendir.

Boğa Burcuna Sevgililer Günü Hediyesi
hediye yüzük
Görsel: ThoughtCo

Yemek yemeye ve rahatına düşkün, toprak grubu sakinliğini hemen hissedebileceğiniz burçtur. Peki bir boğayı nasıl mutlu ederiz? Boğa burcu sevgilinizi mutlu etmek biraz zordur. Güzelliklerine düşkün boğa kadınları için güzellik ürünleri, parfüm ya da tek taş bir yüzük sevineceği bir hediye çeşididir. Boğa erkeğini de deri bir cüzdan ya da şık bir şarap seti oldukça mutlu edecektir. Her iki cinse verilecek hediye çeki ise unutulmaz bir Sevgililer Günü hediyesi olabilir.

İkizler Burcuna Sevgililer Günü Hediyesi
erkeğe hediye
Görsel: 29secrets

En sorunsuz hediye alabileceğiniz burç ikizlerdir. Sosyal ve eğlenmeyi seven ikizler kadınına orijinal küpe ya da kolye, ilgi çekici bir tişört ve bilimsel ya da biyografi tarzındaki kitap veya rengarenk bir çiçek buketi hediye edebilirsiniz. Oldukça zeki olan ikizler erkeği hediyesinde de bu özelliğe dikkat eder. Bunun için satranç ya da tavla takımı, maket arabalar, gömlek ve kum saati ikizler erkeğini mutlu edecek Sevgililer Günü Hediyesi olabilir.

Yengeç Burcuna Sevgililer Günü Hediyesi

 

çift hediyeleri
Görsel: bashcorner

Duygusal, sadık, yaratıcı yengeç burcunu şık ev hediyeleriyle mutlu edebilirsiniz. Ayrıca yengeç kadını için; iç çamaşırı, romantik bir şamdan ya da abajur, bir buket gül ve takı setleri en uygun hediye çeşitlerindendir. Resim çerçevesi, DVD filmleri, maket gemi ve şık ev ve mutfak eşyalarını da yengeç erkeği için tercih edebilirsiniz. Evcimen, yumuşak huylu, duygusal, romantik tatlı mı tatlı bir burç yengeç burcu. İkinize özel olan hediyeleri tercih edebilirsiniz.

Aslan Burcuna Sevgililer Günü Hediyesi

kol düğmesi
Görsel: Shutterstock

Lükse ve gösterişe düşkün aslan burçlarını hediye beğendirmek oldukça zordur. Kaliteli bir hediye seçmeye dikkat edin! Sevgilinizin burcunun özelliklerini göz önünde bulundurarak ona en uygun Sevgililer Günü hediyesini seçebilirsiniz.

Her şeyin en iyisini isteyen, özgüveni tam aslan kadınını en çok tek taş yüzük ile mutlu edebilirsiniz. Kol saati, deri çanta ya da kristal aksesuarlar da yine aslan kadını için oldukça uygun bir hediye olacaktır. Lüksüne ve rahatına düşkün aslan erkeği için kol saati, deri satranç veya tavla takımı, şık kol düğmeleri ve nadir bulunan ev aksesuarları en uygun sevgililer günü hediyesi olabilir.

Başak Burcuna Sevgililer Günü Hediyesi
hediye kitap
Görsel: pixabay

Başak burçları daha çok fonksiyonel hediyelerden hoşlanır. Titiz, kuralcı ve düzenli başak burcu kadını için antika eşyalar, parfüm ya da heykel iyi bir hediye seçeneği olabilir. Okumayı seven başak erkeklerine ise kişisel gelişim kitapları, masa lambaları ve tablolar hediye edilebilir. Unutmayın, mükemmeliyetçi başak burcuna alacağınız hediye mutlaka onun işine yaramalı ve aynı zamanda kaliteli olmalı!

Terazi Burcuna Sevgililer Günü Hediyesi
oyuncu kedi
Görsel: joyreactor

Sanatçı burç diye tabir ettiğimiz terazi burcu estetiğe önem veren, kararsız, ilgiye son derece düşkün ve zariftirler. Kendileri gibi zarif bir hediye onları çok mutlu edecektir. Estetik duyarlılığı gelişmiş zarif terazi kadınına kendisi gibi zarif bir hediye almalısınız. Ona güzel bir çiçek buketi hediye alabileceğiniz gibi güzellik malzemeleri de verebilirsiniz. Takı setleri de güzel birer seçenektir. Teknolojiyi yakından takip eden terazi erkeğini, cep telefonu veya bilgisayar aksesuarları oldukça mutlu edecektir.

– Yay Burcuna Hediye Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler (Hediye Önerileri)

Akrep Burcuna Sevgililer Günü Hediyesi
kırmızı güller
Görsel: Pinterest

Akrep burcuna hediye almak için dikkatlice düşünmeniz gerekir. Gizemli, derin, lükse düşkün akrep burçlarına elbette onlara layık lüks bir hediye almalısınız. Sevginizi farklı bir yolla anlatmanın yolu bu olsa gerek.

Şehvetli akrep kadınına alacağınız iç çamaşırı oldukça uygun bir hediyedir. Altın ya da pırlanta yüzük de tercih edilebilir. Akrep erkeğine ise günlük hayatta kullanabileceği hediyeler seçmeniz gerekir. Kol saati, cüzdan, odası için alabileceğiniz aksesuarlar onu sevindirecek hediyelerden…

– Akrep Burcuna Alınabilecek En İdeal Hediyeler

Yay Burcuna Sevgililer Günü Hediyesi
mac bileti
Görsel: monumental

Yaşamayı ve eğlenmeyi seven yay burçlarına sıradışı bir hediye alabilirsiniz. Sevimli bir kedi ya da köpek yavrusu yay kadını için oldukça sevimli bir hediye olacaktır. Ancak unutmayın, hayvanlar bizim arkadaşlarımız ve birkaç günlük hevesler için eve alınabilecek canlılar değil. Eğer ona bir ömür güzel bir yuva verebileceğinizi düşünmüyorsanız, bu işe hiç bulaşmamalısınız. Tasarım bir kolye ya da yüzük de onu oldukça mutlu edecektir. Sportif yay erkeği için tuttuğu takımın aksesuarları, maç bileti unutulmaz bir hediye seçeneğidir.

Oğlak Burcuna Sevgililer Günü Hediyesi
hediye kolye
Görsel: johanpersyn

Oğlak burcu hediye seçimi zor görülür ancak aslında çok kolaydır! Oğlak burcu duygusal bir yapıya sahip olması sebebi ile, duygularına dokunan her türlü hediyeden ötürü mutluluk duyabilir. Onun için bir şiir yazarsanız ya da fotoğraflarınızdan bir albüm yaparsanız, mutluluktan ağladığına bile şahitlik edebilirsiniz.

Oğlak kadınına alabileceğiniz en uygun hediyelerden biri kıyafettir. Kolye ve takı setleri de uygun diğer hediyelerdendir. Romantik oğlak erkeği için ise özel kalem ve defter seti, deri cüzdan ve çanta hediye edebilirsiniz.

Kova Burcuna Sevgililer Günü Hediyesi

 

hediye
Görsel: sheknows

Özgür, rahat, zeki, çekici ve farklı bir burç olan kova burçlarına hediye seçerken mantığınızla hareket etmelisiniz. Kova burcu kadınına ne hediye alınır derseniz, modern kova kadınını teknolojik aletlerle mutlu edebilirsiniz. Mp3 çalar, film DVD’leri, mutfak robotları ilk görüşünden itibaren onu mutlu edecektir. Daha geleneksel bir ruhu var ise kesinlikle çiçeklerden vazgeçmeyin ve çiftli olarak kullanabileceğiniz hediyeler tercih edin.

Zekasıyla her zaman övünen kova erkeğini zeka gerektiren oyunlar hediye ederek mutlu edebilirsiniz. Bilgisayar ve telefon aksesuarları da tercih edilebilir.

Balık Burcuna Sevgililer Günü Hediyesi
hediye seçimi
Görsel: tictacjoias

Özgür, rahat, zeki, çekici ve farklı bir burç olan kova burçlarına hediye seçerken biraz ince düşünmelisiniz. Romantik ve şehvetli balık burçlarını heyecanlandıracak bir hediye seçmeniz onun ruhuna dokunacaktır. Seksi bir iç çamaşırı ve güzellik ürünleri balık kadını için en uygun hediyelerdendir. Balık kadınının aşırı hassaslığı ve romantikliği hediye seçerken unutmamanız gereken tek şeydir. Sanatla yakından ilgili balık erkekleri için de tablolar, en sevdikleri müzik gruplarının orijinal albümleri hediye edilebilir. Kişisel bakım setleri de balık erkeklerinin ilgilerini çekecektir.

Sevgiliniz için henüz Sevgililer Günü hediyesi almadıysanız ÇiçekSepeti Hediye Sevgililer Günü Hediyeleri kategorimizi ziyaret edebilir, sevgilinize özel, en güzel Sevgililer Günü hediyesini sipariş edebilirsiniz.

sevgililer günü hediyesi


0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir