Hediye ÖnerileriÖğretmenler Günü

Yeni Öğretmenler İçin Tercih Edilebilecek Hediyeler

Hayatımız boyunca birçok dönüm noktası yaşarız. Bunların bir kısmını yeni başlangıçlarımız şekillendirir. Hatırımızda kalan ilk dönüm noktamız ise okul hayatımızın başladığı gündür. Ama ilk okul günü yalnızca öğrenciler için dönüm noktası olmaz, yeni öğretmenler için de yepyeni bir hayatın başlangıcı olur. Biz de bugün yeni öğretmenler için tercih edebileceğiniz çeşitli hediyeleri sizin için bir araya getirdik!

Siz okula başladığınız ilk günü hatırlıyor musunuz? Elimizden tutulup da sınıfa getirildiğimiz an ve sonrası birçoğumuzun hayal meyal de olsa hatırladığı bir andır. İlk günün verdiği o heyecan her sınıfta, her zaman devam eder. Bu heyecanı meslek hayatları boyunca yaşayan öğretmenlerimizin penceresinden baktığımızda ise mesleğe yeni atılan yeni öğretmenlerin heyecanının çok daha fazla olduğunu söyleyebiliriz. En az okula yeni başlayan öğrenciler kadar heyecanlıdır taze öğretmenler.

İster bir lise öğretmeni olsunlar ister ilkokul ister anaokulu… Öğretmenlik gibi kutsal bir mesleğe adım attıkları o ilk gün hayatlarının en önemli günlerinden biri olarak bir ömür hafızalarına kazınır. Siz de meslek hayatına yeni adım atan, çiçeği burnunda ve heyecanı yüksek öğretmenlere ya da öğretmen sevdiklerinize güzel bir hediye gönderebilir, onun yanında olduğunuzu ve onu desteklediğinizi gösterebilirsiniz!

Geleceği şekillendiren, yol gösterici bu mesleğe yeni adım atacak olanlar için, yeni öğretmene hediye edebileceğiniz birbirinden güzel hediyeler yine ÇiçekSepeti‘nde VarVar! Ayrıca mobil uygulama üzerinden kolayca alışveriş yapabilirsiniz. Bildirimlerinizi açarak tüm fırsatlardan her an haberdar olabilirsiniz!

Yeni Öğretmenler İçin Hediyeler

1-) Yılın En İyi Öğretmeni Saatli Oscar Ödül Sertifikası

Yılın En İyi Öğretmeni Saatli Oscar Ödül Sertifikası

Küçük kahramanların süper kahramanı bir yeni öğretmene verebileceğiniz güzel bir hediye seçeneği olarak Yılın En İyi Öğretmeni Saatli Oscar Ödül Sertifikası‘nı tercih edebilirsiniz. İsme özel olarak hazırlanan bu sertifika sayesinde öğretmeninize kendini özel hissedeceği bir hediye verebilirsiniz. Bu sayede onu mutlu edebilirsiniz. Aynı zamanda saati de olan bu hediyeyi öğretmenleriniz dekoratif bir ürün olarak da kullanabilirler.

2-) Yılın En İyi Öğretmeni Oscar Ödülü

Yılın En İyi Öğretmeni Oscar ödülü

Yılın En İyi Öğretmeni Oscar Ödülü de en iyi öğretmen sertifikasına benzer şekilde öğretmeniniz için özel olarak hazırlanan bir hediyedir. Öğretmeninizin biricik ve en iyi öğretmen olduğunu ona ifade etmek isterseniz siz de bu özel hediyeyi tercih edebilirsiniz.

3-) İsme Özel Kalem Set

Kalem Seti   Kişiye Özel Kalem  İsme Özel Kalem   Kişiye Özel Kalem Seti   Yeni İş Hediyesi   Kalem   Hediyelik Kalem   Kişiye Özel Hediyelik Kalem

Öğretmenlerin sürekli kullandığı, vazgeçilmez ürünlerinden biri de kalemlerdir. Her şeyi not alan öğretmenler için siz de İsme Özel Kalem Set gibi ürünleri tercih edebilirsiniz. Bu sayede aldığı her notta, kalemini kullandığı her anda sizi hatırlayacak ve mutlu olacaktır.

4-) Teraryum canım Öğretmenim

Teraryum Canım Ögretmenim

Öğretmenler Günü’nde öğretmenleriniz için farklı hediyeler kadar klasik hediyeleri de tercih edebilirsiniz. Teraryum Canım Öğretmenim, farklı hediyeleri denemek isteyenlerin tercih edebileceği minyatür bahçe çeşitlerinden biridir. Yeni öğretmenlere, sevdiklerinize mini bir bahçe hediye edebilirsiniz. Son zamanların en trend çiçek gruplarından olan bu mini bahçelerle masasının üzerinde sergileyebileceği şık bir jest yapabilirsiniz.

5-) Öğretmen Figürlü Biblo Heykel Anahtarlık

Erkek Öğretmen Figürlü Biblo Heykel Anahtarlık

Özel tasarım Öğretmen Figürlü Biblo Heykel Anahtarlık da Öğretmenler Günü için şık, kaliteli bir hediyedir. Her öğretmenin severek kullanacağı bu anahtarlık, hem eğlenceli hem de sevimli bir hediye seçeneğidir. Üstelik hem erkek öğretmen hem de kadın öğretmenler için tercih edilebilir.

6-) Lezzetli Bir Mola Kek Buketi

Lezzetli Bir Mola Kek Buketi

Sıradaki hediye seçeneğimiz tatlı yiyelim tatlı konuşalım diyenlere! Lezzetli Bir Mola Kek Buketi, öğretmenlerinizin bu özel gününe neşe ve tatlılık katacak bir hediye seçeneğidir. Bu ürün; 20 adet beyaz çikolatalı kek, 13 adet kakaolu kırmızı gül kekle, beyaz vazosu içerisinde hazırlanıyor. Bu lezzet buketi, “Canım Öğretmenim” yazılı kurabiyesi ile de günün anlamını yansıtır.

7-) Öğretmenler Günü Kupa Bardak

ÖĞRETMENLER GÜNÜ KUPA BARDAK

Öğretmenlerin birçoğu ders aralarında çay kahve içmeyi çok sever, molalarını lezzetli bir hale getirirler. Öğretmenler Günü Kupa Bardak çeşitleriyle öğretmenlerinizin bu keyifli molalarına katkıda bulunabilirsiniz. Siz de bu minik hediyeyle öğretmeninizin gülümsemesini sağlayabilirsiniz!

8- ) Öğretmenler Günü Çiçeği

Beyaz Papatya Aranjmanı - Paşabahçe Vazoda

Her özel günde olduğu gibi Öğretmenler Günü’nde de çiçek çeşitleri, tercih edebileceğiniz hediye seçenekleri arasındadır. Beyaz Papatya Aranjmanı – Paşabahçe Vazoda ürünlerle öğretmenlerinizin yüzünde kocaman gülümsemeler oluşturabilirsiniz. Buket çiçekleri ya da tasarım çiçek çeşitlerini de tercih edebilirsiniz.

Öğretmenlik, diğer mesleklerden ayrılan özellikleri olan bir alandır. İşin içine bilgi aktarmak, yeni nesilleri yetiştirmek gibi olgular dahil olduğu için bu mesleğin kutsallığı kimse tarafından inkar edilemez. Meslek hayatına yeni adam atan öğretmenleri zorluklara karşı yılmamaları için teşvik edebilirsiniz. Onları desteklemek ve kendilerine inanmalarını sağlamak oldukça önemlidir. Siz de yeni öğretmen olan sevdiklerinize desteğinizi sürprizleriniz ile gösterebilirsiniz. Böylece onları çok mutlu edebilirsiniz. İlk iş gününde onu bir buket çiçekle karşılayabilirsiniz ya da telefon açıp iyi dileklerinizi iletebilirsiniz. Böylece onun her daim arkasında olduğunuzu, ona güvendiğinizi belirtebilirsiniz. Tahmin edemeyeceğiniz kadar faydalı bir destek verebilirsiniz.

ÇiçekSepeti’nin farklı ödeme seçenekleri ve dilediğiniz zaman teslim imkanları sayesinde hediyelerinizi sevdiklerinize istediğiniz zaman ulaştırabilirsiniz. Unutmayın; ÇiçekSepeti sizin ve sevdiklerinizin her zaman yanında!

Ayrıca ilginizi çekecek diğer yazılarımız:

Aybüke

1998 yılında dünyaya gelen Aybüke, ilköğretim ve lise eğitimini Kocaeli'de tamamladı. Ardından üniversite eğitimini Marmara Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı bölümünde başarıyla gerçekleştirdi. Çeşitli ajanslarda ve dergilerde sosyal medya uzmanlığı, içerik üretimi, editörlük gibi işlerde çalıştı. 2020 itibarıyla ÇiçekSepeti'nde Copywriter olarak çalışmaya başladı. Şu an hala ÇiçekSepeti bünyesinde Ev&Yaşam, Yapı&Market, Süpermarket, Hediye, Hobi ve benzeri alanlarda içerik üretimi yapmaya devam ediyor.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir