Hediye Önerileri

Bir Papatya Buketi ile Gününüzü Güzelleştirin

Çiçekleri ya başkaları için alıyoruz ya da başkaları bizim için alıyor. Oysaki bazen de kendimiz için bir şeyler yapmak, yorulup sıkıldığımız günlerde kendimizi mutlu etmek gerekiyor.

Üstelik beklediğimiz zamanlarda da gelmeyen çiçekler yüzünden sevdiklerimize darılıyoruz; hatta onların haberi olmadığı halde kendilerine küsmüş dahi olabiliyoruz.

Bir İyilik Yapın ve Kendinizi Şımartın

Bugün sizin doğum gününüz ve ilk defa bu yıl, başkalarından bir şeyler yapmasını beklemeyin. Sabah kendinize güzel bir kahvaltı hazırlayın ve uzun uzun oturduğunuz, en sevdiğiniz yiyeceklerin olduğu bir kahvaltı yapın. Bu sırada açın bilgisayarınızı ve kendinize bir papatya buketi sipariş edin. Siz evde tembellik ederken çiçekleriniz kapıya gelecek ve gününüzü renklendirecek. Buketi evin sevdiğiniz köşelerine koymaya başlayın, her yeri papatyalar ile süsleyin.

sevgi-dilekleri-ferforje-cicek-aranjmani-at2327-1-1

 

 

 

 

 

 

 

 

Papatya Buketinin Bereketi

Papatyalar, zarif ve hemen hemen herkesin beğendiği türde çiçeklerdir. Baharı çağrıştıran papatyalar, girdiği her ortamın havasını değiştirerek güne enerjik başlamayı sağlar. Bugün, hiç nedensiz, yoğun iş temposuna başlamadan önce ofiste sabah kahvenizi yudumlarken kendiniz için sipariş ettiğiniz bir papatya buketi ile güne başlayın.

simple-posy-with-Studio-Carta-ribbon-tying-ribbons-2-by-Justine-Hand_edited-11

 

 

 

 

 

 

Ofise gelen bir sepet dolusu papatyanın hem size hem de iş arkadaşlarınıza yeteceğini göreceksiniz. Herkese bir dal papatya vererek hem onları mutlu edecek hem de ofisin soğuk havasının bir anda değiştiğini göreceksiniz. Belki de aranızın limoni olduğu bir iş arkadaşınız, belki de patronunuzun gönlünü almış olacaksınız. Bir buket papatya nelere kadir!

gunun-nesesi-at1900-1-2

 

 

 

 

 

 

 

 

Mutsuzsan, Yalnızsan Bir Papatya Buketi Yeter

Belki de çiçek alacak kimseniz yok! Çiçek alması için zaten birine ihtiyacınız da yok. Çiçek seven her insan, istediği her zaman kendisini mutlu edecek bir çiçeği, yine kendisi için alabilir. Üstelik de papatyaları kitap ve dergilerinin arasında saklayıp kurutabilir ve bir süre sonra unutup tesadüfen denk geldiğinde yüzünde bir gülümseme oluşarak kendisine papatyalar alıp neşelendiği günleri hatırlayabilir. Üstelik bu büyük bukette o kadar çok papatya var ki belki de papatya falları bu kez sizden yana bir şeyler söyleyecektir. Denemeye değer. Siz de gününüzü güzelleştirmek ve bu kez de kendinizi mutlu edebilmek için ciceksepeti.com’u ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir