Hediye ÖnerileriBurçlara Göre Hediyeler

İyi Ki Doğdun Boğa Burcu! Boğa Burçları İçin Hediye Önerileri

Boğa burcu, 21 Nisan ile 21 Mayıs arasında doğanların burcudur. Dengeleyici özelliği ile ön plana çıkar. Sizin de yakın zamanda Boğa burcu sevdiklerinizden birinin doğum günü olabilir. Hala ne hediye alacağınıza karar vermediyseniz merak etmeyin! Sabırlı, düzenli, dengeli ve romantik Boğa burçları hediye önerileri, yazımızda sizi bekliyor!

 • Sembolü: Boğa
 • Elementi: Toprak
 • Niteliği: Sabit
 • Yönetici gezegeni: Venüs
 • Renk: Yeşil, pembe
 • Gün: Cuma, Pazartesi
 • Çiçekler: Lale, Karanfil
 • Uğurlu sayılar: 6, 4
 • Uğurlu taşları: Turkuaz taşı, Topaz taşı, Pembe Kuvars, Safir, Yeşim
 • Olumlu özellikleri: Sabırlı, düzenli, yardımcı, romantik, özenli, adanmış
 • Olumsuz özellikleri:  Fazla hoşgörülü, inatçı, tembel, fazla ihtiyatlı
 • En sevdiği şeyler: Fotoğraf, dağlar, güzel müzik, gurme yemek, yemek pişirmek, bahçecilik, romans, kaliteli giysiler
 • Nefret ettiği şeyler: Acele ettirilmek, parayı israf etmek, kirli şeyler, oteller, ani değişiklikler, engeller, güvensizlik

Boğa burcu, toprak elementi grubunun burçlarından biridir. Toprak burçları genellikle sakinlikleri, dengeleri ve pratiklikleri ile bilinir. Boğa burçları zaman zaman biraz tembel ve yavaş olabilir. Ama yine de istediklerini alma konusunda yeteneklidirler. Yaptıkları işleri küçük parçalara bölüp adım adım ilerlemeyi severler. Boğa burcunun yönetici gezeni Venüs’tür. Böylece aşkın, cazibenin, güzelliğin, tatminin, yaratıcılığın gezegeni doğrultusunda romantiklikleri üst düzey olur.

Şimdi gelin, özelliklerini iyice öğrendiğimiz Boğa burçları için hediye olarak seçebileceğiniz hediyeleri inceleyelim. Birbirinden güzel ve etkileyici ürünler ÇiçekSepeti‘nin geniş ürün yelpazesinde sizi bekliyor!

Boğa Burcu Kadını için Hediye Önerileri

Boğa burcu kadını sadık bir dost ve iyi bir sevgilidir. İdealleri ve kırmızı çizgileri vardır. Onun kırmızı çizgilerini aşmadığınız sürece çok mutlu olur ve mutlu eder. Ama kırmızı çizgileri aşarsanız dikkatli olmanız gerekir. Boğa burcu kadını genellikle eğlenceyi, mücevherleri, dans etmeyi ve çiçekleri sever. Ona alacağınız hediyeleri bu özelliklerine göre seçebilirsiniz. Ayrıca aşağıdaki hediyeler ile de boğa burcu kadınını çok mutlu edebilirsiniz!

1-) Boğa Burcu Gümüş Kolye Yıldız Haritası

Boğa Burçları Hediye Önerileri
Boğa Burcu Kadınına Alınacak Hediyeler, Boğa Burcu Gümüş Kolye Yıldız Haritası

Boğa burcu kadını için hediye önerilerinden ilki oldukça güzel bir kolye! Aksesuarlar, her kadının çok sevdiği ürünler arasında yer alır. Küpeler, kolyeler, saatler… Bir boğa burcu kadınını mutlu etmek içinse mücevherleri ya da ona özel ürünleri tercih etmeniz gerekir. İşte Boğa Burcu Gümüş Kolye Yıldız Haritası tam da böyle bir hediyedir! Ona özel, göz alıcı ve kullanışlı bu hediye sayesinde sevdiklerinizin yüzünü güldürebilirsiniz!

2-) Mis Kokulu Bir Parfüm

Burberry Classic EDP 100 ml Kadın Parfümü
Boğa Burcu Kadını için Hediye Önerileri, Burberry Parfüm

Mis kokulu bir parfüm, boğa burcu bir kadını etkileyecek hediyelerden biridir. Onun sevdiği kokuları biliyorsanız buna yönelik bir parfüm seçebilirsiniz. Güzelliği her zaman önemseyen boğa burçları için parfümler oldukça keyif verici ve mutlu edici hediyelerden biri olur.

3-) İnci Küpe

Lidya İnci Küpe
Boğa Burcu Kadınına Alınacak Hediyeler, İnci Küpe

Doğal taşlardan yapılan aksesuarlar da boğa burçlarının çok seveceği hediyelerdendir. İnci küpeler, safir kolyeler, kuvars… Değerli taşlarla arası oldukça iyidir. Siz de sevdiklerinize her daim yanlarında taşıyabilecekleri bir ürün haline gelen değerli taşları hediye edebilirsiniz!

4-) Boğa Burcu Özel Hediye Seti

Boğa Burçları Hediye Önerileri
Boğa Burcu Kadını için Hediyeler, Boğa Burcu Özel Hediye Seti

Boğa burcu kadını özel olmayı çok sever. Onu düşündüğünüzü hissettiğindeyse çooook mutlu olur! Bu yüzden, boğa burçları için özel olarak hazırlanan bu hediye kutusu onları çok sevindirir. Kutunun içinde; burç haritalı el yapımı tütsülük, doğal yeşim taşı, turkuaz taşı, balmumu mum, tealight mum ve organik tütsü yer alıyor. Her biri farklı bir özelliğe sahip olan bu ürünlerin bir araya geldiği hediye kutusu sayesinde siz de sevdiklerinize unutamayacakları bir sürpriz yapabilirsiniz. Ayrıca hediyenize onları çok sevdiğinizi ifade ettiğiniz bir not ekleyebilirsiniz!

5-) Göz Alıcı Bir Çiçek

Boğa Burçları Hediye Önerileri
Boğa Burçları Hediye Önerileri, Göz Alıcı Bir Buket Çiçek

Çiçekler her özel günde olduğu gibi doğum günlerinde de vazgeçilmez hediyelerdendir. Özellikle çiçekleri seven bir boğa burcu kadınına hediye alıyorsanız göz alıcı bir çiçek, en doğru seçeneklerden biri olacaktır. Saksı çiçekleri, buket çiçekler, kutuda çiçekler fark etmeksizin onun seveceği herhangi bir çiçeği tercih edebilirsiniz. Böylece onun yüzünde kocaman bir gülümseme oluşmasını sağlayabilirsiniz! Ayrıca saksıda çiçekleri tercih ederseniz ona uzun yıllar boyunca her baktığında sizi hatırlayacağı bir hediye vermiş olursunuz!

Boğa Burcu Erkeği için Hediye Önerileri

Boğa burcu erkeği güvenilir bir dost, iyi bir eştir. Ayrıca düşünceli, romantik ve sakindir. Evde olmayı, evle ilgilenmeyi, yemek pişirmeyi ve yemeyi genellikle severler. Onun kalbine giden yol zaman zaman midesinden geçer. Ona alacağınız hediyeleri bu özelliklerine göre seçebilirsiniz. Ayrıca aşağıdaki hediyeler ile de boğa burcu erkeğini çok mutlu edebilirsiniz!

1-) Kişiye Özel Mesajlı Renkli Sukulent

Kişiye Özel Mesajlı Renkli Sukulent
Boğa Burcu Erkeği için Hediyeler, Kişiye Özel Mesajlı Renkli Sukulent

Kişiye özel ürünler, boğa burçlarının kendilerini biricik hissetmesini sağlayan ürünlerdendir. Kişiye özel olarak istediğiniz mesajı ekleyebileceğiniz üründe çiçekle birlikte özel bir resim de bulunur. Aslında böylece ona aynı anda iki farklı hediye vermiş olursunuz. Renkli ve estetik tasarım, boğa burçlarına hitap eder. Ayrıca ürünü özelleştirebildiğiniz için sevdiklerinize unutamayacakları bir doğum günü hediyesi vermiş olursunuz!

2-) Hoparlör

Boğa Burçları Hediye Önerileri
Boğa Burçları için Hediye Önerileri, Müziği Her Zaman Yanında Taşımasını Sağlayacak Hoparlör

Boğa burcu erkekler genellikle sanatı ve sanata dair her şeyi severler. Müzik de genellikle ilgi alanlarından biridir. Siz de boğa burcu sevdiklerinize keyifle müzik dinleyebilecekleri bir hoparlör hediye edebilirsiniz. Böylece sizin sayenizde müziği her zaman yanında taşır. Ayrıca keyifle müzik dinlerken de hep sizi hatırlar!

3-) Kişiye Özel Yıldız Haritası Çerçeve

Boğa Burçları Hediye Önerileri
Orijinal, Farklı ve İlginç Hediye Önerileri, Kişiye Özel Yıldız Haritası Çerçeve

Boğa burçlarının özel olmayı sevdiğini söylemiştik. Kişiye Özel Yıldız Haritası Çerçeve onlara bu hissi yatacak hediyelerden biridir diyebiliriz. Doğum haritalarının onlar için özelleştirilmiş haritası, orijinal ve farklı bir hediye olacaktır. Farklılaşmayı seven boğa burçları için farklı ilginç hediyeler de tercih edebilirsiniz!

4-) Boğa Burcu Fincanı

Boğa Burcu Fincan
Boğa Burcu Erkeği için Hediyeler, Boğa Burcu Fincanı

Ona her zaman sizi hatırlatacak ve keyifle kullanacağı hediyelerden biri de Boğa Burcu Fincanı! Bu fincan sayesinde boğa burcu sevdikleriniz çay, kahve ya da herhangi bir şey içerken sizi hatırlayacak. Bu ürün ayrıca özel tasarımlı, estetik ve kullanışlı bir hediye. Bu yüzden de ona mutluluk verecek!

5-) Lezzetli BonnyFood Çikolatası

Boğa Burçları Hediye Önerileri
Boğa Burcu Erkeği için Hediye Önerileri, Kalbimin Tatlısı Kek Buketi

Lezzetli BonnyFood çikolatalarına kimse hayır diyemez ama midesine düşkün boğa burçları için çok daha özel bir hediyedir! Doyurucu, etkileyici ve leziz olan çikolata kaplı kekler sayesinde boğa burcu erkeğinin kalbine giden yolu keşfedebilirsiniz. Hem kalp şeklinde hem lezzetli hem de  “Mutlu Yıllar” mesajını içerir bu ürün. Böylece sevdiklerinizi kapıda kocaman bir mutluluk karşılar! Farklı BonnyFood çeşitlerini ve çikolataları da incelemeyi unutmayın!

Sevdikleriniz için doğum günü, yıl dönümü veya içimden geldi hediyesi arıyorsanız doğru yerdesiniz! Çiçekten BonnyFood çeşitlerine, kişiye özel ürünlerden elektronik ürünlere kadar her şey için ÇiçekSepeti‘ni ziyaret edebilirsiniz! Hem online olarak hem de Mobil Uygulama üzerinden çeşitli fırsatlar sayesinde kolayca alışveriş yapabilirsiniz! Sevdiklerinizi ve kendinizi mutlu etmeniz için ÇiçekSepeti her zaman yanınızda!

Ayrıca ilginizi çekecek diğer yazılarımız:

Aybüke

1998 yılında dünyaya gelen Aybüke, ilköğretim ve lise eğitimini Kocaeli'de tamamladı. Ardından üniversite eğitimini Marmara Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı bölümünde başarıyla gerçekleştirdi. Çeşitli ajanslarda ve dergilerde sosyal medya uzmanlığı, içerik üretimi, editörlük gibi işlerde çalıştı. 2020 itibarıyla ÇiçekSepeti'nde Copywriter olarak çalışmaya başladı. Şu an hala ÇiçekSepeti bünyesinde Ev&Yaşam, Yapı&Market, Süpermarket, Hediye, Hobi ve benzeri alanlarda içerik üretimi yapmaya devam ediyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir