Hediye ÖnerileriYılbaşı

Eğlenceli Bir Yıla Başlamak İçin Komik Yılbaşı Hediyeleri

Yeni yıla artık sayılı günler kaldı. Böylece yılın en eğlenceli günlerine giriş yaptık. Yeni bir yıla girmenin coşkusu ile hediye seçme sürecine de girmiş olduk. Bu yazıda size esprili hediyeler önereceğiz.

Yılbaşı hediyeleri, diğer özel gün hediyelerinden farklıdır. Neden derseniz daha eğlencelidir. Büyüğü küçüğü olmaz ve belirli bir kalıba sokmaya gerek yoktur. Bu sebeple de daha çok ilgi çeker. Ayrıca hediye alma süreci de daha eğlenceli ve stressizdir. Üstelik hediye seçimi konusunu dert etmeyin. Bu eğlenceli hediye seçiminizde de ÇiçekSepeti yanınızda… Yılbaşı hediyeleri sevgiliye aranıyorsa, bu yazımızdan önerilerimizi inceleyebilirsiniz. Eğer teknolojiye tutkun birine hediye seçecekseniz onun için hazırladığımız yazımız da tam burada! Ayırca yılbaşında sevgiliye hediye seçimi ile ilgili taktiklere yer verdiğimiz yazımız için de buraya tıklayabilirsiniz.

O zaman hazırsanız eğlenceli hediyeler turumuza başlayabiliriz. Yeni yılın ilk dakikalarında sevdiklerinizi mutlu edeceğiniz o hediye seçimini yapmadan önce vereceğimiz tavsiyelere bir göz atmanız yararlı olacaktır, bizden söylemesi!

  • Tabii ki bir klasik; kırmızı çamaşır

Yılbaşı hediyelerinin vazgeçilmezi tabii ki kırmızı iç çamaşırlarıdır. Bu hikaye nereden gelmiş kulaklara bilmiyoruz ancak kırmızı iç çamaşırı giymenin yılbaşında uğur getirdiğine inanılıyor. Siz de sevdiklerinize bu uğurlu (!) hediyeyi verebilir, onu gülümsetebilirsiniz. Çılgın boxerlar ve muhtemelen bir daha kullanılmayacak ilginç iç çamaşırları eğlenceli ve esprili bir hediye vermenizi sağlayacak. Aşağıda örneğini verdiğimiz çamaşır da Noel baba boxerı. Üstelik kukuletası da var.

kırmızı boxer
Görsel: kmart

Bu ürünü bir daha kullanıp kullanmamak size kalmış tabii, bizce oldukça havalı bir kıyafet :)

  • Sizi birbirinize düşürebilecek, kıran kırana rekabet içeren oyunlar

Eve hediye götürmek kültürümüzde oldukça yaygın olan bir harekettir. Özellikle ilk gittiğimiz evlere hediye götürürüz. Bununla birlikte özel günlerde gittiğimiz evlere hediye götürmek de kültürümüzün bir parçasıdır. Davetli olduğunuz ev partilerini daha da eğlenceli hale getirmek ve geceye damganızı vurmak ister misiniz? O zaman grup oyunları ile sevdiklerinizle birlikte unutulmaz bir yılbaşı geçirmeye hazır olun! Pokerden tabuya saatlerce sürebilecek eğlenceli yılbaşı oyunları ile geceniz kahkaha dolsun. Birbirinden keyifli karton oyunlarını sevdiklerinizin evlerine giderken satın alabilir ve onlara hediye edebilirsiniz.

Sevdiklerinizle birlikte kahkahalar atarak gireceğiniz bir senenin hep öyle geçmesini dileyeceğiniz bu oyunlar aynı zamanda öğretici de olabilir.

eğlenceli oyunlar
Görsel: Shutterstock

 – Yılbaşı gecesinde oynanabilecek oyunlar için buraya tıklayabilir, yeni yıla kahkahalar eşliğinde girebilirsiniz.

  • Yılın enlerine mutluluk dağıtan oscar ödülü

Bir şeyde en iyi olmak herkesin istediği bir durumdur. Herhangi bir şey olabilir bu. Ancak yine de kendimizi daha işe yarar hissetmemizi sağlar. Bu bir başarı kıstasıdır çünkü. En iyi yaprak sarmasını yapmak bir başarıdır mesela ya da en iyi resimleri çizmek. En iyi giyim zevkine sahip olmak da bir başarıdır en güzel sevebilmek de. Bazen sadece bir şeylerde en iyi olduğumuzu bilmek isteriz. Yılın sonunda sevdiklerinizi o yılın en iyisi seçmeniz, kuşkusuz onları fazlasıyla mutlu edecek ve onurlandıracak bir davranış olacak. Yılın Oscarı; eşe, sevgiliye, anneye, babaya, arkadaşa, patrona, çalışana gibi birçok seçeneğe sahip. Yılın en iyisini siz seçin Oscar ödülü sizin için biz gönderelim!

  • Biraz daha farklı oyunlar

Kamasutra Zar, en eğlenceli ve farklı yılbaşı hediyelerinden. Eşinizi, sevgilinizi bu eğlenceli hediye ile şaşırtabilir, gecenin ilerleyen saatlerinde zarın dediklerini yerine getirerek unutulmaz bir gece yaşayabilirsiniz. Ancak küçük bir uyarıda bulunmak lazım; bu hediyeyi karşı cinsten arkadaşlarınıza seçerseniz yanlış anlaşılabilirsiniz. O sebeple samimiyetine inanmadığınız arkadaşlarınıza hediye etmeniz oldukça riskli.

  • Somurtkanlara mutluluk zili

Çeşitli grup oyunlarında kullanabileceğiniz aynı zamanda evinizin bir köşesinde son derece dekoratif duracak ürünlerden; mutluluk zili. Bu zilin sesini duyduğunuzda somurtmak yasak! Ne zaman duyarsanız gülümsemeniz gerekiyor. Küsleri barıştıran, kavgaları yatıştıran bir hediye anlayacağınız. Bu zillerin üzerinde farklı mesajlar içerenleri de var. Siz hangisini tercih edersiniz, orasını biz bilemeyiz :)

  • Kendinize bir hediye alın ve misafirlerinizin yüzünü güldürün

Her zaman başkalarına mı hediye alacağız? Pekala kendimize de alabiliriz bir hediye. Evimize, misafirlerimizin neşesini yerine getirecek komik bir tuvalet kağıdı mesela. Tuvalette sudoku macerası yaşatacağınız misafirleriniz odaya döndüklerinde bundan çok keyif almış olacaklar. Aynı zamanda evine esprili bir hediye götürmek istediğiniz arkadaşlarınız için de bu sudoku tuvalet kağıdını seçebilirsiniz. Farklı bulmaca versiyonlarını da bulabilir, arkadaşlarınıza eğlenceli bir hediye sunarken; misafirlerinize de keyifli bir tuvalet sunabilirsiniz.

sudoku tuvalet kağıdı
görsel: aliexpress
  • İlginç yastıklar

Yastıklar hem esprili hem de kullanışı hediyeler arasında yer alıyor. Yastık dediysek, aklınıza sadece yatarken kullandıklarımız gelmesin. Koltuk üzerilerinde veya sandalyelerde kullanılabilen kırlentler ve minderler de bu grupta yer alıyor. Sevdiklerinize ilginç yastıklar alabilirsiniz. Emoji şekilli olanlar ya da özel tasarım olanlar Çiçek Sepeti’nin arama bölmesinden “Yastık” diye arattığınızda hemen karşınıza çıkmakta.

komik noel baba yastığı
Görsel: GagGifts

Yılbaşını daha da eğlenceli bir hale getirmek için alacağınız hediye her ne olursa olsun, en büyük hediye ise yine sevdiklerinizin yanında olmak ve 10’dan geriye birlikte saymak olacaktır.

Size sevdiklerinizle birlikte başlayacak eğlenceli bir sene diliyoruz. Mutlu yıllar… :)

ÇiçekSepeti

2006 yılında kurulan Ciceksepeti.com, Türkiye dışında 4 farklı ülkede faaliyet gösteren, 145 franchise noktasına sahip, 450+ çalışanı olan, bir Türk firmasıdır. Online çiçek & hediye sektöründeki liderliğini ve tecrübesini, pazaryeri modeliyle birleştiren Ciceksepeti.com, bugün ulaştığı noktada 20 bin kategoride 9 milyondan fazla ürün listelemektedir. Türkiye'nin en büyük çiçek sitesinde şimdi aradığınız tüm ürünler Var Var!

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir