Hediye ÖnerileriDoğum Günü Hediyeleri

Eylül Ayında Doğanlar İçin Doğum Günü Hediyeleri

Hayata gözlerinizi açtığınız günün ve ayın aslında kişiliğinize de etkisi olduğunu biliyor muydunuz? Bilmiyorsanız öncelikle astrolojide doğduğunuz tarihe göre burcunuz belirleniyor ve burcunuzun özelliklerine bakarak kendiniz hakkında çıkarımlar yapabiliyorsunuz. Bu durumu biraz daha ileri götürürsek burada sadece burçlardan değil doğduğunuz ayın hatta günün bile hayata bakışınız ve kişiliğiniz üzerinde etkisi var. Bu yazımızda eylül ayında doğanlar için genel özelliklerinden yola çıkarak onlara alabileceğiniz doğum günü hediyelerini anlatıyoruz.

Hayat yolculuğunda kişiliğinizi etkileyen ve sizi siz yapan birçok etken vardır. Aileniz, sosyal çevreniz, yaşadıklarınız ve okuduklarınız bunlarda oldukça etkiliyken bir de doğduğunuz ay aslında sizin nasıl bir ruh halinde olacağınıza etki eder. Eylül ayında dünyaya gelenler ile diğer aylarda dünyaya gelenlerin kişilik özellikleri de doğdukları aya göre etkilenmektedir. Eylül ayı farklı güzelliği ve özellikleri olan bir ay olduğundan bu ayda doğanlarda oldukça farklı kişilerdir. Yaz mevsiminin bitişine işaret eden bu güzel ay bazıları için bir son bazıları için bir başlangıçtır; tıpkı hayat gibi… Şimdi gelin eylül ayında doğanların genel özelliklerine birlikte bakalım;

  • Eylül ayında doğanlar oldukça düzenli ve organize kişilerdir. Tüm olaylar karşısında planlarını sakin bir şekilde yaparak olayların üstesinden kolayca gelebilirler.
  • Keskin zekaları sayesinde müthiş analiz güçleri vardır. Bu da iş hayatında kariyer basamaklarını hızla çıkmalarına ve yönetici pozisyonlarında çalışmalarına yardımcı olur.
  • Yeme-içme, giyim, sağlık, çalışma gibi olguları fazlasıyla önemserler fakat aynı zamanda oldukça seçicidirler. Hediye alırken ya da bir yere götürmek istediğinizde detaylıca düşünmelisiniz.  
  • Özgüvenleri oldukça yüksek olduğundan kalabalık bir grup karşısında konuşurken oldukça rahat olurlar. O yüzden kalabalık ortamların aranan insanlarıdır.
  • Spor yapmaya ve kendilerine bakmaya bayılırlar. Cilt bakımı, parfüm ve aksesuar seçimine özen göstermeyi oldukça fazla severler. Onlar için kendileri her zaman en önemli ve en değerlidir.
  • Sevdikleri insanlara karşı oldukça cömert ve sevecenlerdir. Fakat eğer sevdiği bir şey yaparsanız mantıkları gereği söylemek istedikleri şeyleri söylemekten asla çekinmezler.
  • Dışarıdan her ne kadar çok mantıksal ve ciddi görünseler de aslında duygusal yönleri oldukça ağırdır. Tıpkı eylül ayı gibi farklı duygusal durumlara oldukça meyillidirler. Tedbirli ve dikkatli olmalarından dolayı sık sık depresyona girebilirler.

Eylül Ayında Doğanlar İçin Hediye Önerileri

Yukarıda genel özelliklerini sıraladığımız eylül ayında doğanlar için bu özellikleri dikkate alarak hediye seçmeniz hem işinizi kolaylaştıracak hem de onları çok daha mutlu edecektir. Hediyeniz her ne olursa olsun üzerine düşünmüş olmanız onlar için maddi boyuttan çok daha önemli olacağından seçtiğiniz hediyeye bir not ekleyerek gönüllerinde daha güzel bir yere dokunabilirsiniz. Aradığınız tüm hediyeler ÇiçekSepeti Hediye kategorisinde sizleri bekliyor…

Şimdi eylül ayında doğanlar için seçtiğimiz hediye önerilerimizi sıralamaya başlıyoruz…

Ahşap Evrak Rafı Masa Üstü Organizer

masa üstü organizer

Düzeni oldukça fazla seven eylül ayı doğumlular için plan yapmak kadar aradıkları şeyleri hemen bulmakta oldukça önemlidir. Masa üstü organizer sayesinde düzenlerine düzen katacak ve defter, kitap, kalem, kartvizit vb. gereçleri düzen içinde tutarken her zaman sizi gülümsemeyle hatırlayacaklar.

Forever Luna Cilt Temizleme Cihazı

Kendine bakmayı, cildine özen göstermeyi ve her zaman sağlıklı olmayı seven eylül ayı doğumlu sevdikleriniz için cilt bakımını kolaylaştıracak bir hediye önerimiz var; Forever Luna Cilt Temizleme Cihazı. Eminiz ki bu cihazı kullanmayı oldukça sevecekler.

cilt temizleme cihazı

Franz Kafka Seti 

kafka kitap seti

Keskin zekaları ile her zaman ön planda olan eylül doğumlular okumaya da oldukça fazla önem verirler. Onlar için bilginin ve öğrenmenin sınırı yoktur. Psikoloji, insanı anlamak ve daha fazlası ile oldukça ilgili olduklarından Franz Kafka Seti oldukça sevecekleri bir hediye olacaktır.

Not: Farklı kitap setleri için ÇiçekSepeti Kitap Setleri sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Gümüş Yıldız Yaşam Çiçeği Kolye

Eylül ayında doğanların çiçeği olan Aster yani yıldız çiçeği eylül insanları gibidir; sabırlı ve farklı. Başkalarının arasında kaybolmayı, sıradan görünmeyi kaldıramaz. Bu nedenle onlara hem kişiliklerini yansıtan hem de anlamlı bir hediye olan Yıldız Yaşam Çiçeği Kolye hediye etmeniz oldukça hoşlarına gidecektir.

Not: Doğdunuz aya göre sizi hangi çiçeklerin temsil ettiğini merak ediyorsanız Doğum Çiçeğiniz ve Kişiliğiniz Hakkında Söyledikleri yazımızı okuyabilirsiniz.

yıldız yaşam çiçeği kolye

Mermer Desenli Kahve Hediye Kutusu

kahve hediye kutusu

Yeme-içmeyi seven ve özel tutkularına sıkı sıkı bağlı olan eylül ayında doğanlar için muhteşem bir hediye; Mermer Desenli Kahve Hediye Kutusu! Bu özel hediye kutusu içerisinde: İkili mermer desenli fincan seti, cam cezve, Türk Kahvesi, dekor kaktüs, yüksek kalite baskılı defter, çömlek seramik çerezlik ve 50gr çakıl taşı şeker bulunmaktadır.

Lescon Erkek Eşofman Takımı 

Eylül ayında doğanların spor yapmayı ve kendine bakmayı sevdikleriniz yukarıda söylemiştik… Spor yaparken hem şık hem de rahat görünmeyi de sevecekleri kesin! O yüzden Lescon Eşofman Takımı oldukça kullanışlı bir hediye olacaktır.

Not: Farklı modeller için ÇiçekSepeti Eşofman kategorisini ziyaret edebilirsiniz.

lescon eşofman takımı

Lexon Apollo Laptop Bölmeli Sırt Çantası

lexon sırt çantası

Düzeni ve her zaman tedarikli olmayı ilke edinen eylül doğumluların en çok kullandığı ürünlerin başında sırt çantaları gelir. Çünkü planlı ve programlı hayatlarında her şeyi her durumda yanlarında isterler. Bir de tabii işin şıklık kısmı var! Onların kullandıkları çantalar hem kullanışlı hem de şık olmalıdır. Tıpkı Lexon Apollo sırt çantası gibi…

Xiaomi Haylou Akıllı Saat

Sportif ve şık olan eylül ayında doğanlar aynı zamanda teknolojiyi de çok yakından takip ederler. Spor yaparken ya da gün içerisindeki aktiviteleri planlarken kullanabilecekleri Xiaomi Haylou Akıllı Saat oldukça güzel bir hediye olacaktır.

xiaomi akıllı saat

Hermes L’Ambre Des Merveilles

hermes parfüm

Koku ve bakım eylül ayı doğumlular için hayatın olmazsa olmazları arasında… Daha enerjik ya da daha modern, bunu parfüm seçiminizle yaparsınız der resmen bu ayda doğanlar. Hermes L’Ambre Des Merveilles parfüm farklı olmak isteyen ve farkını tarzıyla ortaya koyanlar için oldukça doğru bir seçim!

Columbia Firecamp Remesh

Sportif olan eylül ayı doğumlular aynı zamanda iş hayatı ve gün içerisinde de oldukça hareketlidir. Bu yüzden ayak sağlığına dikkat etmeyi ve kaliteli, şık ve rahat ayakkabıları kullanmayı tercih ederler. Columbia Firecamp Remesh Tech-Lite teknolojisi sayesinde, konforlu, fit, destekli, korumalı performans sağlarken aynı zamanda şık görüntüsüyle stilinizi kusursuzlaştırır. Muhteşem bir hediye değil mi?

columbia spor ayakkabı

Eylül ayında doğan tüm sevdikleriniz için aradığınız hediyeler ÇiçekSepeti‘nde sizleri bekliyor. Hemen sipariş oluşturarak sevdiklerinizi mutlu edecek sürprizler yapabilirsiniz… Herkese mutlu yaşlar dileriz :)

İlginizi çekebilecek diğer bazı yazılarımız:

Ümit Şimşek

1991 yılında dünyaya gelen Ümit Şimşek, ilköğretim ve lise eğitimini Ankara’da tamamladı. Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi’nde Radyo,Tv ve Sinema lisans eğitimi aldıktan sonra reklam ajanslarında New Media Expert, Copywriter pozisyonlarında çalıştı. 2020 yılından itibaren ÇiçekSepeti’nde Copywriter pozisyonunda elektronik, teknoloji, hobi, takı, saat, parfüm, moda başta olmak üzere farklı alanlar ve konularda içerik üretmeye devam etmektedir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir