En Popüler Kedi ve Köpek Oyuncakları (Çok Satanlar)


-2
-2 points

Onlarsız bir hayat mümkün değil! Bir kedi mırlaması ile uyuyan, bir köpek patisinden tutup da gözlerine bakan herhangi bir kişinin artık onlardan kopması diye bir şey söz konusu olamaz.

Bizi her koşulda seven köpekler; nazına, tribine bile aşık olduğumuz kediler, en yakın arkadaşlarımız olurlar onlara bir kere gönül verdik mi. Bu yazıda sizler için patili dostlarınıza alabileceğiniz, en çok satan kedi ve köpek oyuncaklarını derledik.

Minik Dostlarınız İçin Evde Yapılabilecek 10 Oyuncak yazımıza göz atarak sevimli dostlarınız için el yapımı oyuncaklar da yapabilirsiniz.

Kedi Oyuncakları

En güzel oyuncakları alsak da en sevdiği oyuncak karton kutu olan kedilerimize bıkmadan, usanmadan oyuncak almaya devam ediyoruz. Kimi zaman onlarla oynuyoruz kimi zaman da gece bir saat daha fazla uyuyabilmek adına o oyuncakla oyalanmalarını umuyoruz.

Kedi Oltası

Kedi Oltası
Kedi Oltası, Ürün detaylarını görüntülemek ve satın almak için tıklayın!

Kedi oyuncakları arasında en çok tercih edilenler kedi oltaları. Uçlarında peluş oyuncaklar, fareler ya da tüylü malzemeler bulunan bu oltalar, kedilerin insanları ile birlikte oynamaktan çok keyif aldıkları oyuncaklar arasında yer alır.

Catch The Mouse Kedi Oyuncağı

Kedi Oyuncağı
Kedi Oyuncağı, Ürün detaylarını görüntülemek ve satın almak için tıklayın!

Sevimli dostunuzu eğlendirecek bir başka oyuncak da fare yakalama oyunu. Devrilmez mekanizmaya sahip bu oyuncağın içerisindeki peluş fareler 360 derece dönüyor. Merakını gidermek için saatlerce bu oyuncağı oynayacak kediniz için ulaşılması güç olan bu fareler çok eğleneceli olacak.

Tower Of Tracks 3 Katlı Kedi Oyuncağı

Kedi Oyuncağı
Kedi Oyuncağı, Ürün detaylarını görüntülemek ve satın almak için tıklayın!

Bir şeyleri patileri ile yuvarlamayı çok seven kediciklerimiz doğal olarak topla oynamayı da çok severler. koltukların altında bulunan ve evin bir yerlerinde kaybolup giden onlarca topa yenisini eklemeden ona bu eğlenceli aktiviteyi yaptırmaya devam edebilirsiniz.

Hareket Sensörlü Kedi Oyuncağı

Kedi Oyuncağı
Kedi Oyuncağı, Ürün detaylarını görüntülemek ve satın almak için tıklayın!

Özellikle bebek kedisi olanlara ilaç gibi bir oyuncak. Her an sizinle oyun oynamak isteyen ve enerjisi bitmek tükenmek bilmeyen küçük kedinize eğlenceli anlar yaşatacak bu tüylü oyuncak hareket sensörlü. Kediniz yaklaştığı anda kuş sesleri çıkararak üzerinde bulunan tüyü oynatmaya başlayan oyuncak ile minik mırmır dostunuz çok eğlenecek.

Köpek Oyuncakları

Bizim sadık dostlarımızdır onlar. Bizlerle oynamak için bazen saatlerce gözlerimizin içine bakarak beklerler. En iyi oyun arkadaşları onlara zaman ayırsın isterler. Köpekleriniz ile birçok oyunu birlikte oynayabilirsiniz. Çeşitli köpek zeka oyunları, frizbiler ve toplar köpekleriniz ile birlikte oynayabileceğiniz oyuncaklar arasında bulunuyor.

Kemik

Dişlerini kaşımak için de kullandıkları için köpeklere oyuncak kemikler modası geçmeyen seçeneklerden biri. Ödül maması olarak da kullamak amacı ile oyuncak yerine özel köpek kemikleri de tercih edebilirsiniz. Peluş ya da sert malzemelerden olan oyuncak kemiklerin köpeğinizin gerçekten yiyemeyeceği kadar sağlam olasına da dikkat etmelisiniz.

Pelus Oyuncaklar

Peluş Oyuncak,
Peluş Oyuncak, Ürün detaylarını görüntülemek ve satın almak için tıklayın!

Peluş köpek oyuncakları da patili dostlarımızın favorileri. Bazıları onlarla uyuyor, bazıları da aşıya gittikleri o korkutucu anlarda ağızlarında sıkı sıkı tutarak kendilerinde güç buluyorlar. Köpeğiniz için çok seveceği bir peluş oyuncak seçmek için illa kendinizi köpek oyuncakları ile de sınırlamanıza gerek yok. Tüm peluşlar sizin :))

Oyuncak Sosis

Oyuncak Sosis
Oyuncak Sosis, Ürün detaylarını görüntülemek ve satın almak için tıklayın!

Hem eğitim amaçlı hem de eğlence amaçlı kullanılan oyuncak sosisler, köpeğiniz için eğlenceli zaman geçirmesine yardımcı olacak oyuncaklar arasında bulunuyor.

Köpek Diş Temizleyici Oyuncak

Diş Temizleyici Oyuncak
Diş Temizleyici Oyuncak, Ürün detaylarını görüntülemek ve satın almak için tıklayın!

Patili dostunuz evdeki terlikleri ya da bilimum eşyaları ısırmasın istiyorsanız, ona ısırıp hem dişlerini kaşıyacağı hem de temizleyeceği bir oyuncak almalısınız. Bu şekilde iki taraf da çok mutlu olacaktır eminiz ki.


0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir