Hediye ÖnerileriBurçlara Göre Hediyeler

İyi Ki Doğdun Yengeç Burcu! Yengeç Burçları İçin Hediye Önerileri

En duygusal burçlardan biri olan Yengeç burçlarının doğum günleri 23 Haziran-23 Temmuz arasındadır.  Hassas, sadık ve sorumluluk sahibi Yengeç burcu sevdiklerinizin doğum günü yaklaşıyorsa ve hediyenize karar veremediyseniz merak etmeyin! En sevdiğiniz yengeç burçları için hediye önerileri, yazımızda sizi bekliyor!

Hediye önerilerine geçmeden önce genel olarak yengeç burcunun özelliklerine bir bakalım:

 • Sembolü: Yengeç
 • Elementi: Su
 • Niteliği: Kardinal
 • Yönetici gezegeni: Ay
 • Renk: Beyaz
 • Gün: Pazartesi, Perşembe
 • Çiçekler: Lale
 • Uğurlu sayılar: 2, 3
 • Uğurlu taşları: Akuamarin, Ay taşı, Kuvars kristali, Safir Taşı, Zümrüt
 • Olumlu özellikleri: Yardımsever, sabırlı, merhametli, anaç, romantik, yaratıcı
 • Olumsuz özellikleri: Ketum, aşırı duyarlı, fazla rekabetçi
 • En sevdiği şeyler: Gurme yemekler, salon sporları, ev partileri, çocuklar, müze ve sanat galeriler, evde yapılan hobiler, denize girmek, sevdiklerine yardım etmek
 • Nefret ettiği şeyler: Pejmürde giysiler, uluorta konuşmak, acele ettirilmek, yabancı insanlar, özel hayatını anlatmak

Yengeç Burcu Kadını için Hediye Önerileri

Yengeç burcu kadını hisleriyle hareket etmeyi sever. En ince ayrıntıları bile planlar, mükemmelliyetçidir. Yardım etmek ve sorumluluk üstlenmek sevdiği şeylerdir. Tam bir aşk kadınıdır. Takdir edilmek hoşlarına gider. Aynı zamanda oldukça duyarlılardır. Dolayısıyla onun için hediye seçimi yaparken ince eleyip sık dokumak gerekir. Yengeç burcu kadınının hoşlandığı hediyeler arasında duygusal hediyeler önde gelir. Ona duygusallığı hissettirecek, içinizdeki dökmenizi sağlayacak biricik hediyeler seçebilirsiniz. Ayrıca göz alıcı mücevherler, çantalar ve çiçekler de onu çok mutlu edecek hediyelerdendir.

1-) Burç Detaylı Gümüş Kolye Yıldız Haritası

Yengeç burçları hediye
Yengeç Burcu Kadını için En Özel Hediyeler, Yengeç Burcu Gümüş Kolye Yıldız Haritası

İlk hediye önerimiz ona kendini özel hissettirecek, burcuyla bağlantılı ve şık bir ürün. Şık aksesuarları seven yengeç burçları için Yengeç Burcu Gümüş Kolye Yıldız Haritası en ideal hediyelerden biridir. Böylece özel ve biricik olduğunu hisseder. Aynı zamanda kullanışlı bir hediye olduğu için de onu çok mutlu eder! Farklı kişiye özel ürünler ve takı modelleri arasından da yengeç burçları için unutulmaz hediyeler seçebilirsiniz!

2-) Seni Seviyorum Hediye Kutusu

Seni Seviyorum Hediye Kutusu
En İçten Duygularınızı İfade Edebileceğiniz Hediye Seçeneklerini Keşfedin, Seni Seviyorum Hediye Kutusu

Yengeç burçları duygusal ve romantiktir demiştik. Ayrıca sevildiklerini bilmeyi de isterler. Alacağınız hediye ile onu ne kadar çok sevdiğinizi, ona ne kadar çok değer verdiğinizi ifade edebilirsiniz. Seni Seviyorum Hediye Kutusu aradığınız tüm özellikleri içerisinde bulunduran bir ürün! Seni seviyorum temasıyla yengeç burçlarının kalbini pır pır ettirecek, yüzlerinde kocaman bir gülümseme oluşacak! Ayrıca farklı hediye kutusu seçenekleri arasından da onun için seçim yapabilirsiniz.

3-) Şık Bir Çanta

Yengeç burçları hediye
Yengeç Burcu Kadını için Hediyeler, Nakışlı Uzun Askılı Çapraz Çanta

Kullanışlı, şık ve modern ürünler yengeç burçları için mutluluk verici hediyelerdendir. Yani aksesuarlar, çantalar, moda ürünleri… Yengeç burçlarını mutlu eden ürünleri bu kategorilerde de bulabilirsiniz! Şık bir çanta ile onun doğum gününü kutlayabilir, mutluluğunun bir parçası olabilirsiniz.

4-) Doğal Taş Aksesuarlar

BAGET TAŞLI BİLEKLİK
Yengeç Burçlarına Hediye Edebileceğiniz Ürünler, Pırlanta Bileklik

Zümrüt, Yengeç burçlarının değerli ve uğurlu taşlarından biridir. Siz de çok sevdiğiniz o yengeç burcu için bu değerli taştan oluşan bir hediyeyi seçebilirsiniz. Doğal taşlar ile yapılan aksesuarlar yengeç burçları için çok değerli ve kıymetli hediyelerdir. Onu her zaman yanında taşıyabilir, ona her baktığında sizi hatırlayabilir. Hem onun için seçtiğiniz özel taştan oluşan hem de her zaman yanında taşıyabileceği bu hediye ile kendini çok özel hissedeceğine eminiz!

5-) Etkileyici Bir Çiçek

Yengeç burçları hediye
Yengeç Burcu Kadını için En Özel Çiçekler, Sunny Days Flower Box

Ve Yengeç burcu kadını için son hediye önerimiz, eşsiz çiçek aranjmanları! Çiçekler her özel günde tercih edebileceğiniz harika hediyelerdir. Doğum günleri, yıl dönümleri, yeni ev ziyaretleri… En güzel çiçekleri seçerek bu özel günleri taçlandırabilirsiniz. Yengeç burçlarının doğum günü için de onların favori içeklerinden biri olan laleleri tercih edebilirsiniz. Ayrıca onun için saksı çiçekleribuket çiçekler, kutuda çiçekler gibi farklı seçenekleri de değerlendirebilirsiniz. Bu eşsiz güzellikteki çiçekler sayesinde yüzünde oluşan kocaman gülümseme ile siz de mutlu olabilirsiniz!

Yengeç Burcu Erkeği için Hediye Önerileri

Yengeç burcu erkeği de yengeç burcu kadını kadar hassas, romantik ve duygusaldır. Aşk insanıdırlar. Saygıyı, sevgiyi ve bağlılığı çok önemserler. Evde olmayı, derin bağlar kurmayı ve bunu hissedebilecekleri hediyeleri severler. Nostaljik ve sıra dışı ürünler onlar için en etkileyici hediyelerdendir. Ayrıca aksesuarlar, el yapımı ürünler, mücevherler ve çiçekler de yengeç burcu erkeğini mutlu edecek hediyeler arasında yer alır.

1-) Aile Fotoğraflı Kişiye Özel Masif Çerçeveli Saatli Tablo

Yengeç burçları hediye
Yengeç Burçları için Duygusal ve Unutulmaz Hediyeler, Aile Fotoğraflı Kişiye Özel Masif Çerçeveli Saatli Tablo

Duygusal özellikleriyle ön plana çıkan yengeç burçları için fotoğraflı ürünler oldukça etkilidir. Bu tarz ürünler sayesinde hem özel olduklarını hissederler hem de düşünülmüş bir hediye olduğu için mutlu olurlar. Estetik tasarımlı, masif ahşap bu ürünü sevdikleriniz için özelleştirerek onlara unutamayacakları bir hediye verebilirsiniz!

2-) Nostaljik Mini Radyo 

Nostaljik Mini Radyo B5 Bluetooth Ahşap Gramofon Görünümlü USB/SD
Yengeç Burçlarını Mutlu Edecek En Güzel Ürünler, Nostaljik Mini Radyo 

Yengeç burçları nostaljik ürünleri çok sevdiği için ona eskiyi hatırlatan, onu geçmişe bir yolculuğa çıkaracak ürünleri hediye olarak tercih edebilirsiniz. Mesela Nostaljik Mini Radyo ile onu şaşırtabilir, mutlu olmasını sağlayabilirsiniz! Gramofon görünümlü bu radyo, hem görünümüyle hem de teknik özellikleriyle Yengeç burçlarının seveceği bir hediyedir.

3-) Kişiye Özel Yıldız Haritası Çerçeve

Yengeç burçları hediye
Özel Tasarım Hediyeler ile Yengeç Burçlarını Mutlu Edin, Kişiye Özel Yıldız Haritası Çerçeve

Sırada yine onun için özel bir hediye olan Yıldız Haritası Çerçeve var! Özel hissetmekten hoşlanan yengeç burçları için onun doğduğu günü gösteren bir harita, en harika hediyelerden biridir. Onun için özelleştirilen bu harita orijinal, göz alıcı ve duygusal bir seçenek olacaktır. Ayrıca farklı ürünleri seven Yengeç burçları için ilginç hediyeler de tercih edebilirsiniz.

4-) Hobi Ürünleri

Sayılarla Boyama Seti - Deniz Evler
Yengeç Burcu Erkeğine Alınacak Hediyeler, Sayılarla Boyama Seti

Yengeç burcu erkekler hobi ürünleriyle uğraşmayı severler. Puzzle çeşitleri, boyama setleri, kutu oyunları… Ona heyecan verecek bu tarz ürünleri onun doğum günü için tercih edebilirsiniz. Hobi ürünleri sayesinde hem zamanını verimli geçirir hem de tüm uğraşı boyunca sizi hatırlar. Farklı hobi ürünlerini ÇiçekSepeti’nin geniş ürün yelpazesinde keşfederek ona unutulmaz bir hediye verebilirsiniz!

5-) Lezzetli BonnyFood Kutuları

Yengeç burçları hediye
Yengeç Burcu için Tatlı Hediye Seçenekleri, Doğum Günü Temalı Tartolet Kurabiye ve Truf Kek Buketi

Ve Yengeç burcu erkekleri için son hediye önerimiz: BonnyFood çikolataları! Çikolata, en güzel anları tatlandıran, hayata keyif katan lezzetlerden biridir. Sevdikleriniz için özelleştirebileceğiniz, doğum günü temalı çikolata kutuları da bu yüzden tercih edebileceğiniz hediyelerdendir. Doyurucu, etkileyici ve lezzetli bir hediye olarak BonnyFood çikolatalarını tercih edebilirsiniz. Böylece çok sevdiğiniz o insan doğum gününe yüzü gülümseyerek, ağzı tatlanarak başlar!

Sevdikleriniz için doğum günü, yıl dönümü veya içimden geldi hediyesi arıyorsanız siz de ÇiçekSepeti’nin geniş ürün yelpazesine göz atabilirsiniz! Çiçek, BonnyFood, kişiye özel ürünler, elektronik ürünler… Aradığınız her şey ÇiçekSepeti‘nde VarVar! Hem online olarak hem de Mobil Uygulama üzerinden alışveriş yapın, çeşitli fırsatları yakalayın!

Ayrıca ilginizi çekecek diğer yazılarımız:

Aybüke

1998 yılında dünyaya gelen Aybüke, ilköğretim ve lise eğitimini Kocaeli'de tamamladı. Ardından üniversite eğitimini Marmara Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı bölümünde başarıyla gerçekleştirdi. Çeşitli ajanslarda ve dergilerde sosyal medya uzmanlığı, içerik üretimi, editörlük gibi işlerde çalıştı. 2020 itibarıyla ÇiçekSepeti'nde Copywriter olarak çalışmaya başladı. Şu an hala ÇiçekSepeti bünyesinde Ev&Yaşam, Yapı&Market, Süpermarket, Hediye, Hobi ve benzeri alanlarda içerik üretimi yapmaya devam ediyor.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir