Hediye ÖnerileriDoğum Günü Hediyeleri

İyi Ki Doğdun Koç Burcu! Koç Burçları İçin Hediye Önerileri

Zodyak haritasında ilk sırada yer alır Koç burcu. 21 Mart ile 20 Nisan arasında doğanların burcudur. Sizin de yakın zamanda Koç burcu sevdiklerinizden birinin doğum günü olabilir. Hala ne hediye alacağınıza karar vermediyseniz merak etmeyin! Cesur, enerjik ve şefkatli Koç burcu sevdikleriniz için hediye önerileri, yazımızda sizi bekliyor!

Bu yazı 2022 yılında güncellenmiştir.

 • Sembolü: Koç
 • Elementi: Ateş
 • Niteliği: Kardinal
 • Yönetici gezegeni: Mars
 • Renk: Kırmızı
 • Gün: Salı
 • Çiçekler: Lale, gelincik, renkli sardunya, hanımeli
 • Uğurlu sayılar: 1, 9
 • Uğurlu taşları: Opal, Turmalin, Yakut, Jasper, Akik
 • Olumlu özellikleri: Enerjik, cesaret verici, durdurulamaz, cesur, kahraman, şefkatli
 • Olumsuz özellikleri: Kibirli, benmerkezci, buyurgan, inatçı, umursamaz, kıskanç
 • En sevdiği şeyler: Rekabetçi oyunlar, rahat giysiler, yolculuk, liderlik, fiziksel güçlükler, spor
 • Nefret ettiği şeyler: Görmezden gelinmek, dar alanlar, kaybetmek, “hayır” kelimesi, hareketsizlik, gecikmeler

Ateş grubunun en cesur burçlarından biridir Koç burcu. 12 burcun ilkidir, başlangıcı temsil eder. 20 Mart-19 Nisan tarihleri arasında doğanların burcudur. Özgünlüğü sever, birinci olmaya bayılırlar. Organizasyonları yönetmeyi, arkadaşlarıyla vakit geçirmeyi çok severler. En aktif burçlardan biridir, enerjisi hiç bitmez! Hareket, hız ve rekabet hayatından eksik olmaz. Ama bazen, düşünmeden hareket etmenin sonuçları onun için kötü olur. Yine de aldırış etmez Koç burcu insanı, doğasında vardır.

Mücadeleci ve hırslı olmasının yanı sıra müthiş bir organizasyon becerisine sahiptir. Her işi istenilen şekilde, hemen bitirir. Yaşı fark etmeksizin çabuktur tüm hareketleri. İlişkilerde, aşıksa eğer, gözü başkasını görmez. Özgürlüğüne düşkündür, kısıtlamaları gördüğü an uzaklaşır.

Şimdi gelin, özelliklerini iyice öğrendiğimiz Koç burçları için hediye olarak neler seçebilirsiniz, ayrıntılarıyla bakalım. Birbirinden güzel ve etkileyici ürünler ÇiçekSepeti‘nin geniş ürün yelpazesinde sizi bekliyor!

Koç Burcu Kadını İçin Hediyeler

1-) Elena Sarı Lale Serisi

Love Of My Life Serisi Sarı Lale Tasarım - Black
Koç Burcu Hediye Önerileri, Elena Sarı Lale Serisi

Şefkatli olmasıyla bilinen koç burcu kişiler, genellikle bitkileri sever. Bu burcun çiçeklerinden biri olan laleler, hediye edilebilecek en güzel çiçeklerden biridir. Sevdikleriniz için, saksısı doğal bir görünüme sahip olan Elena Sarı Lale Serisi gibi bir ürün tercih edebilirsiniz. 30 adet sarı lale ile çiçeklerle hazırlanan kutu, sevdiklerinizin yüzünde kocaman gülümsemeler oluşturacak!

2-) Ametist Kolye

Koç Burçları İçin Hediye Önerileri, Ametist Kolye
Koç Burçları İçin Hediye Önerileri, Ametist Kolye

Sırada, Koç burcunun uğurlu taşlarından biri olan Ametist var! Ametist Kolye, sevdikleriniz için formu kolye haline getirilmiş bir üründür. Böylece sevdikleriniz, uğurlu taşlarını her daim yanlarında taşıyabilir hale gelecektir. Ametist taşını neden hediye edeyim ki? derseniz size ametist taşının birkaç özelliğinden bahsetmek isteriz:

 • Negatif enerjiyi çekerek bulunduğu ortamın, kişinin rahatlamasını sağlar.
 • Özellikle olumsuz düşüncelerin yok olmasında etkilidir.
 • Uykusuzluk çekenlere için iyi etkileri vardır.
 • Yapılan işlerde başarının artmasını sağlar.
 • Korkulardan arınmaya yardımcı olur.
 • Aurayı güçlendirmede etkilidir.
 • Olumlu şansın artmasını sağlar.
 • Enerjiyle dolu bir taş olduğu için negatif enerjileri temizleyip pozitif enerjilere dönüştürür.

3-)
Kişiye Özel Mesajlı ve İsimli Dostluk Dekoratif Sukulent Saksı

Kişiye Özel Mesajlı ve İsimli Dostluk Dekoratif Sukulent Saksı

Koç Burçları İçin En Güzel Hediyeler Nelerdir? Kişiye Özel Mesajlı ve İsimli Dostluk Dekoratif Sukulent Saksı

Kişiye özel hediyelik ürünler Koç burcu kişiler için en güzel hediyelerdendir. Onların kendisini özel hissetmesini sağlar. Kişiye Özel Mesajlı ve İsimli Dostluk Dekoratif Sukulent Saksı sevdikleriniz için özelleştirilebilir. Bu sayede ona, biricik olduğunu hissettirebilirsiniz. Renkli ve şık tasarım, koç burçlarına hitap eder. Ürüne kendi mesajınızı ekletebildiğiniz için ürünü dilediğiniz gibi özelleştirebilirsiniz. Böylece sevdiklerinize unutamayacakları bir doğum günü hediyesi vermiş olursunuz!

4-) Kişiye Özel Yıldız Haritası Çerçeve

Orijinal, Farklı ve İlginç Hediye Önerileri
Orijinal, Farklı ve İlginç Hediye Önerileri, Kişiye Özel Yıldız Haritası Çerçeve

Koç burçları, özel olduklarını hissetmek ister demiştik. Kişiye Özel Yıldız Haritası Çerçeve, ona bu hissi yaşatacak ürünlerden biridir. Aynı zamanda bu burcun insanları genellikle astrolojiyle yakından ilgili olur. O yüzden onlara, doğum tarihlerinin yıldız haritasını hediye etmek, unutamayacakları bir hediye olacaktır. Orijinal karakterli Koç burçları için daha farklı, ilginç hediyeler de tercih edebilirsiniz!

5-) Kişiye Özel Kolaj Çoklu Fotoğraf Çerçevesi

Burçlara Göre Hediye Önerileri
Burçlara Göre Hediye Önerileri, Kişiye Özel Kolaj Çoklu Fotoğraf Çerçevesi

Koç burcu kadını için son hediye önerimiz: Kişiye Özel Kolaj Çoklu Fotoğraf Çerçevesi! Sevdikleriniz için özel hediyeleri tercih edebileceğinizi söylemiştik. İşte bu ürün, tam aradığınız hediye! Bu ürün, 9 farklı fotoğraf karesinden oluşuyor. En sevdiğiniz 9 fotoğrafın bir arada bulunduğu kolaj, sevdiklerinize verebileceğiniz en güzel hediyelerden biridir. Çünkü hediyeye her baktığında sizi ve sizin onu ne kadar çok sevdiğinizi hatırlar!

Koç Burcu Erkeği İçin Hediyeler

1-) Kişiye Özel İsim Baskılı Ajanda

Kişiye Özel İsim Baskılı Ajanda
Burçlara Göre Hediyeler, Kişiye Özel İsim Baskılı Ajanda

Koç burcu erkekleri için ilk hediye önerimiz Kişiye Özel İsim Baskılı Ajanda! Hayatı planlamayı sevenler ve not tutmaktan hoşlananlar için defterler en güzel hediyelerdendir. İçleri her zaman kıpır kıpır olan sevdikleriniz için de bu özel hediyeyi tercih edebilirsiniz. Böylelikle hem aklına gelen her şeyi not edebilir hem de her zaman sizi hatırlar!

2-) Kişiye Özel Fotoğraflı Kalbim Seninle 3D Led Lamba

Koç Burcu Erkeği Hediye Önerisi
Koç Burcu Erkeği Hediye Önerisi, Kişiye Özel Fotoğraflı Kalbim Seninle 3D Led Lamba

Duygusallık özellikleri ön plana çıkmasa da Koç burçları da oldukça duygusal insanlardır. O yüzden hem romantik hem de kişiye özel hediyelerden hoşlanırlar. Kişiye Özel Fotoğraflı Kalbim Seninle 3D Led Lamba, sevginizi kalıcı hale getirmenin en güzel yollarından biridir. 3 boyutlu ve özel tasarım bu ürün, sevdiklerinizi çok mutlu etmenizi sağlayacak!

3-) Koç Burcu Kupası

Burçlara Göre Özel Hediyeler,
Burçlara Göre Özel Hediyeler, Koç Burcu Kupası

Koç burcu sevdikleriniz çayını, kahvesini her sabah sizi düşünerek içsin ister misiniz? O zaman Koç Burcu Kupası tam aradığınız hediye! Bu ürün özel tasarımlı, güzel görünümlü ve kullanışlı bir hediyedir. Siz de koç burcu sevdiklerinizin doğum gününü kutlarken onları bu hediye ile şaşırtabilirsiniz!

4-) Kişiye Özel Yıldız Haritası Çerçeve

Kişiye Özel Yıldız Haritası Çerçeve
Farklı, Orijinal ve Etkileyici Hediye Önerileri, Kişiye Özel Yıldız Haritası Çerçeve

Koç burcu kadınları için olduğu kadar koç burcu erkekleri için de etkileyici bir hediyedir. Kişiye Özel Yıldız Haritası Çerçeve, sevdiklerinizin doğum tarihine özel olarak hazırlanır. Bu yüzden özel, farklı ve orijinaldir. Özel olmayı seven Koç burcu erkekleri de tabii ki bu hediyeye bayılır! Ayrıca daha farklı kişiye özel hediyelere de göz atabilirsiniz. Böylece sevdiklerinize kendilerini çok özel hissettirebilirsiniz!

5-) BonnyFood Çikolataları

Mutlu Yıllar Gül Kek Buketi
Koç Burçları İçin Hediye Önerileri, Mutlu Yıllar Gül Kek Buketi

Tabii ki lezzet dolu BonnyFood çeşitleri de sevdikleriniz için en güzel hediyelerden! Mutlu Yıllar Gül Kek Buketi hem doyurucu hem de etkileyici bir lezzettir. Ayrıca, herkese hediye edilebilir olması ile de öne çıkar. 41 adet kırmızı gül kekten oluşan ürün aynı zamanda “Mutlu Yıllar” mesajını içerir. Böylece sevdikleriniz kapıyı açtıklarında kocaman ve unutamayacakları bir sürpriz ile karşılaşır! Siz de hayatınızdaki o çok önemli insanı bu sürprizle şaşırtabilirsiniz!

Sevdikleriniz için doğum günü, yıl dönümü veya içimden geldi hediyesi arıyorsanız doğru yerdesiniz! Çiçekten BonnyFood çeşitlerine, kişiye özel ürünlerden elektronik ürünlere kadar her şey için ÇiçekSepeti‘ni ziyaret edebilirsiniz! Hem online olarak hem de Mobil Uygulama üzerinden dilediğini gibi alışveriş yapabilirsiniz. Farklı ödeme yöntemleri ve teslimat imkanları ile ÇiçekSepeti her zaman yanınızda!

Ayrıca ilginizi çekecek diğer yazılarımız:

Aybüke

1998 yılında dünyaya gelen Aybüke, ilköğretim ve lise eğitimini Kocaeli'de tamamladı. Ardından üniversite eğitimini Marmara Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı bölümünde başarıyla gerçekleştirdi. Çeşitli ajanslarda ve dergilerde sosyal medya uzmanlığı, içerik üretimi, editörlük gibi işlerde çalıştı. 2020 itibarıyla ÇiçekSepeti'nde Copywriter olarak çalışmaya başladı. Şu an hala ÇiçekSepeti bünyesinde Ev&Yaşam, Yapı&Market, Süpermarket, Hediye, Hobi ve benzeri alanlarda içerik üretimi yapmaya devam ediyor.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir