Hediye ÖnerileriDoğum Günü Hediyeleri

Mayıs Ayında Doğanlar İçin Hediye Önerileri

Doğumdan itibaren hayatımızı etkileyen birçok şey kişiliğimizin oluşmasında bize yardımcı olur. Ailemiz, yaşam tarzımız, çevremizdeki insanlar, mesleğimiz, hayat arkadaşımız, çocuklarımız… Liste bu şekilde uzayıp giderken kişiliğimizi oluşturan etmenlerden birisi de doğduğumuz aydır. Bu yazımızda mayıs ayında doğanların özelliklerini ve onları mutlu edebilecek hediyeleri sizler için derledik.

Kişinin karakteri, ruh hali hatta davranış biçimleri doğduğu aya, güne, gece veya gündüz doğmasına göre bile değişim gösterebilmektedir. İsterseniz Doğum Çiçeğinizin Kişiliğiniz Hakkında Söyledikleri yazımızdan doğum çiçeğinizi ve özelliklerini öğrenebilirsiniz. Gelelim mayıs ayında doğanların özelliklerine:

  • Kendini koruma konusunda oldukça başarılı olan mayıs ayında doğanlar insanlara temkinli yaklaşma konusunda oldukça ustadır. Yeni tanıştıkları insanlarla direkt samimiyet kurmayı pek sevmezler.
  • Gayet güvenilirdir mayıs ayında doğanlar ve dürüst yaklaşımı benimserler. Güçlü ve derin duygularla aşk ilişkilerinde güvenilir, karşısındakine değer veren yapıda olmak onların önceliklerindendir.
  • Zihinsel yetenekleri yüksektir. Sessiz kalıp etrafta olan biteni dinlemeyi ve insanların mimiklerini gözlemlemeyi çok severler. Bencillik yapmaz ve bencillik yapan insanlardan da hoşlanmazlar.
  • Özgürlüklerine düşkündürler ve zorunda olmadıkça evde kalmayı pek sevmezler. Seyahat etmeyi, farklı yerleri keşfetmeyi, yeni kültürle karşılaşmayı sever ve yeni deneyimlere bayılırlar.
  • Hayatında olan insanlara oldukça değer verirler. Ailesi, sevdikleri, evcil hayvanı, evi kısacası ona ait olan her şeye oldukça sadıktır ve duygusal bağ kurar. Bu yüzden maddiyattan çok maneviyat onlar için önemlidir.
  • Arkadaşlık ilişkilerine oldukça önem verirler. Yapılan iyiliğin kıymetini ve vefanın değeri onlar için bulunmaz değerdedir. Bir kere arkadaş olduysanız ömürlük bir yola çıkmış gibi sizin yanınızda olurlar.
  • Yemek yapmayı, kendilerine özel yeni tarifler denemeyi ve farklı lezzetler ortaya çıkarmayı severler. Arkadaşlarına ve sevdiklerine özel bir şeyler yapmak onlar için oldukça önemlidir.
  • Sağlıklarına ve dış görünüşlerine önem verirler. Spor yapmak, fit görünmek ve sağlıklı beslenmek hayat rutinleri arasında yer alır.

Mayıs ayında doğanların genel özelliklerini yukarıda saydık. Şimdi gelelim onlara hediye olarak ne alabileceğinize. Önerilerimize başlıyoruz:

Kişiye Özel İsimli Siyah Defter Kalem Termos Mug Seti

Mayıs ayında doğanlar için hediye alacaksanız onları değerli ve özel hissettirmek ilk düşüneceğiniz adım olmalıdır. Çünkü arkadaşlığa, samimiyete ve sadakate oldukça değer verirler. Bu kişiye özel olarak hazırlanan set ile onun sizin için ne kadar özel olduğunu gösterebilirsiniz.

Blender

Blender, sağlıklı içecekler yapmanın en hızlı yolu.

Dış görünüşüne ve sağlığına oldukça dikkat eden mayıs ayında doğanlar spor yaptıktan sonra harika bir smoothie ile serinlemesi ya da detoks yaparken özel içecekler hazırlaması için blender hediye etmek oldukça iyi bir seçim olacaktır.

Farklı ve birbirinden kullanışlı blender modelleri için ÇiçekSepeti‘ni ziyaret edebilirsiniz.

Dekoratif Mutfak Aynası

Dekoratif Mutfak Aynası, mutfağınıza farklı bir hava katar.

Mutfakta vakit geçirmeyi seven ve kişisel hediyelere de ayrıca önem verenler için oldukça iyi bir hediye önerisi… İsme özel olarak hazırlanan mutfak aynasını hediye ederek mutfağın görünümünü ona özel bir şekilde değiştirebilirsiniz.

Seyahat Çantası

Seyahat Çantası, yeni yolculuklara çıkarken ihtiyaçlarınızı karşılar.

Özgürlüğüne düşkün, seyahat etmeyi seven ve yollara düşmeye bayılanlar için bir seyahat çantasından daha kullanışlı bir hediye olamaz herhalde. Sırtınıza çantanızı atıp yeni ufuklara belki birlikte ilerlersiniz belki de o her bu çantayı sırtına taktığında uzakta olsa da sizi yanında hisseder.

Tablet

Tablet, yeni nesil yardımcınız.

Oldukça zeki olan mayıs ayında doğanlar teknoloji ile de oldukça yakından ilgidir. Yeni nesil teknolojiye sahip bu tablet ile seyahate çıktığında görüntülü konuşabilir, işlerini oldukça kolay halledebilir, oyun oynayabilir ve daha bir sürü şey yapabilir. Oldukça kullanışlı bir hediye değil mi?

Teknolojik ürünlere düşkün diğer tablet ve elektronik ürünler ÇiçekSepeti’nde sizi bekliyor.

Spor Ayakkabı

Spor ayakkabı, spor sevenlerin tercihi.

Spor yapmayı ve sportif faaliyetler içinde olmayı oldukça seven mayıs ayında doğanlara bir çift spor ayakkabı hediye edebilirsiniz. Tarzına uygun modeller arasında seçeceğiniz bu ayakkabı onu oldukça mutlu edecektir.

Parfüm

Parfüm, kişisel bakımın en önemli adımıdır.

Kişisel bakım oldukça önemlidir. Kişisel bakımın en önemli unsurlarından birisi de seçtiğiniz parfüm kokusudur. Çünkü seçtiğiniz koku aynı zamanda sizin kişiliğinizi de yansıtır. O yüzden parfüm hediye edeceğiniz kişiyi oldukça iyi tanımalısınız.

Uzaktan Kumandalı Araba

Uzaktan Kumandalı Araba, her yaşın eğlencesidir.

Hediye alacağınız mayıs ayı doğumlu kişinin yaşı biraz küçükse bu uzaktan kumandalı araba aradığınız hediye olabilir. Gerçi uzaktan kumandalı araba ile oynamanın yaşı olmaz değil mi? O yüzden her yaştan sevdiklerinize kumandalı araba hediye edebilirsiniz. ;)

İnci Çiçeği Broş

İnci Çiçeği Broş, tarzınızı tamamlar.

Mayıs ayında doğanların çiçeği inci olan çiçeği; kalbe iyi gelir ve aynı onun gibi mayıs ayının insanı da kalbe iyi gelen türden arkadaştır. Siz de bu broş ile ona olan sevginizi göstermeye ne dersiniz?

Cilt Bakım Seti

Cilt Bakım Seti, cilt bakımı için ihtiyacınız olan her şey bu sette.

Cilt bakımı insanı mutlu eden ve aynı zamanda ruhsal durumu da oldukça yukarı çeker. Mayıs ayında doğanların dış görünüşüne ve bakımına oldukça dikkat ettiğini de bildiğimizden bu cilt bakım seti onu içten içe havalara uçuracak bir hediye seçimi olacaktır.

Sevdiklerinizi mutlu edecek tüm hediye ve ürünler için ÇiçekSepeti‘ni ziyaret edebilirsiniz.

İlginizi çekebilecek diğer yazılarımız:

Ümit Şimşek

1991 yılında dünyaya gelen Ümit Şimşek, ilköğretim ve lise eğitimini Ankara’da tamamladı. Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi’nde Radyo,Tv ve Sinema lisans eğitimi aldıktan sonra reklam ajanslarında New Media Expert, Copywriter pozisyonlarında çalıştı. 2020 yılından itibaren ÇiçekSepeti’nde Copywriter pozisyonunda elektronik, teknoloji, hobi, takı, saat, parfüm, moda başta olmak üzere farklı alanlar ve konularda içerik üretmeye devam etmektedir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir