Yay Burcuna Hediye Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler (Hediye Önerileri)


Bu yazıya gözünüz takıldığına göre demek ki yay burcu bir sevdiğiniz var ve bu aralar onun doğum günü, siz de köşe bucak hediye arayışına girdiniz.

yay burcu
Görsel: livingly

Hayatınızdaki belki en mütevazi ama bir o kadar da hayalperest insana hediye seçmek size biraz zor geliyor olabilir. Sonuçta o bir yay burcu. O kadar iyimser ki, onun için seçtiğiniz hediyeye gerçekten mutlu olacak mı yoksa sizi incitmemek için çok sevinmiş gibi mi davranıyor ayırt etmeniz neredeyse imkansız!

Neyse önce sakin olun, çünkü doğru adrestesiniz. Yay burcunun özelliklerini gayet iyi bilen ve önerdiği hediyelerle nokta atışı yapmanızı sağlayacak bir yazı ile karşı karşıyasınız. Eğer hediye seçeceğiniz kişiyi çok yakından tanımıyorsanız, ona burcuna göre bir hediye seçebilirsiniz. Sonuçta güzel bir referans noktası burçlara göre hediye seçimi.

Yay burcuna hediye almadan önce, yay burcu insanlarını biraz tanıyalım. Bir kere son derece çocuk ruhlu ve sıcakkanlı olur bu sevimli kişilikler. Enerjileri hiç bitmez, ruhları hiç büyümez, kalplerindeki merhamet ve saflık hiç tükenmez. Eğer bir yay burcu sevdiğiniz varsa, tam anlamıyla “hayat size güzeldir”! Çünkü her daim espriler yapan, yüzü hep gülen, enerjisiyle başınızı döndüren birini tanıyorsunuzdur. Şanslısınız, söylemeden edemem.

Yay Burcuna Ne Hediye Alınır?

Gelelim hediye önerilerine. Yay burcu kadını doğum günü hediyesi olarak sizden öyle sıradan şeyler beklemez. Öncelikle bunu bilmelisiniz.Onun için mükemmel hediyeden ziyade mükemmel anı vardır. Eğer onun özel bir gününde uzağındaysanız mutlaka bir yolunu bulup yanına gidin. Mutluluktan sarhoş olmak neymiş çok net görebilirsiniz. Ancak yine de güne bir buket çiçekle başlamasını sağlayın tabii ki. Bu bir klişe değil, klasiktir!

Yay burcunun çiçeği zambaktır! Onun gibi narin ve güzeldir. Yay burcu ve zambak hakkında daha deatylı bir bilgi edinmek isterseniz, bu konuya özel hazırladığımız yazımıza buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

yay burcuna hediye
Kaynak: dribbble
Rengarenk Eşyalar

Yay burcu kendi tarzını yansıtmayı seven ancak çok sık tarz güncelleyen biridir. Yay burcu kadını hangi hediyelerden hoşlanır sorusuna en güzel yanıt giyim ve kozmetik eşyalarıdır. Ona renkli takılar alabilirsiniz. Özellikle kolye hediye edebilisiniz. Süslü değil ancak bakımlıdır ve bundan çok hoşlanacaktır! Tabii eğer kıyafet alacaksanız değişim kartını da almayı ihmal etmeyin. Dediğimiz gibi, biraz fazla tarz değişikliğine gidebiliyorlar.

Aynı zamanda ev eşyaları da yay burçları için önemlidir. Eve yapılan küçük dokunuşlar onları tahmin edemeyeceğiniz kadar çok mutlu edebilir. Ona farklı bir kupa bardak hediye edebilirsiniz. Evde birbirinden farklı belki de 50 adet kupası olsa da bu hediye onu hiç yokmuşcasına mutlu edecektir.

Eğer bir evcil hayvanı var ise, ona şiddetle bağlıdır yay burcu. Ona alınacak her hediyeye kendine alınmış gibi mutlu olacaktır. Küçük pisi pisiyi ihmal etmeyin anlayacağınız. Bu da bizden dost tavsiyesi olsun.

Kişiye Özel Aşk Kanatlarımın Altında Kolye için buraya tıklayabilirsiniz.

Papatyalı Yaşayan Kolye için buraya tıklayabilirsiniz.

Pembe Bavul Şekilli Müzik ve Takı Kutusu için buraya tıklayabilirsiniz.

Eğlenceli ve İlginç Hediyeler

Neşeli ve eğlenceli biridir yay burcu insanı. Onun olduğu ortamda gülücüklerin eksik olmaması da bu sebeptendir. İlk bakışta onunla ilgili edindiğiniz izlenimler sonrasında sizi şaşırtır. Çünkü o beyefendi veya hanım hanımcık duruşun altında belki de tanıyabileceğiniz en eğlenceli suç ortağı yatıyordur. Ona hediye seçerken de görünce gülümseyeceği, eğlenceli bulacağı şeyleri tercih edebilirsiniz. Emek vereceği bir set, belki bir mandala boyama kitabı, belki de bir bitki yetiştirme seti! Neden olmasın?

Nostalji sever yay burcu. Geleneklerine bağlıdır ancak bunlar kendi iç dünyasındaki geleneklerdir. Kendi iç dünyasında yaşamayı çok sever.  Eğer bir pikabı varsa ona birkaç plak hediye edebilirsiniz. Yoksa da eskiden özlemle andığı oyuncaklardan gönderebilirsiniz.

Önerilere daima açıktır. Onun çok beğeneceği bir film serisi olduğunu düşünüyorsanız filmlerin DVD’lerini alabilir, ya da ona kitap alabilirsiniz.

Nostaljik Oyuncaklar ve Atıştırmalıklar Kutusu için buraya tıklayabilirsiniz.

Projeksiyonlu Okyanus Dalgaları Gece Lambası için buraya tıklayabilirsiniz.

Dört Yapraklı Yonca Kiti için buraya tıklayabilirsiniz.

Görsel: CBC
Şık Hediyeler

Yay burcu erkeğini unuttuğumuzu sanmayın, bu burcun erkeği özgür ve bağımsız ruhunu hem giyim tarzıyla hem de dikkat çekmeyen ama kendine özgü bir tarzı olan takılarla belli etmeyi sever. Onlara şıklıklarından ödün vermeyecekleri hediyeler verebilirsiniz.

Yay burcu insanı kendine özel hazırlanan hediyelere bayılır. (Aslında birçok kişi bundan çok çok hoşlanır) Onun adına özel hazırlanmış bir ajanda ve kalem seti tercih edebilirsiniz. Fotoğraflar konusunda da oldukça hassastır yay burcu. Onun evinde birçok yerde fotoğraf çerçeveleri görebilirsiniz. Kendi fotoğraflarına bakmayı da en az sevdiklerinin fotoğraflarına bakmayı sevdiği kadar sever.  Fotoğraflarından oluşturulmuş bir takvim hediye ederek masasına yepyeni bir albüm kondurabilirsiniz.

Kişiye Özel Premium Tavla Seti için buraya tıklayabilirsiniz.

Kişiye Özel Ds Damat Köstekli Saat için buraya tıklayabilirsiniz.

Kişiye Özel Kalem Kartvizitlik Defter Seti için buraya tıklayabilirsiniz.

Evet, hediye işini de hallettiğinize göre şimdi onun doğum günü için hoş bir organizasyon yapın, emin olun o içinde sizin olduğunuz her organizasyonu sevecektir. Duygusal yay burcumuz sevdikleri ile olduğu her ortamda mutlu olur çünkü…

Tüm yay burçlarını sevgi ile selamlıyoruz!


0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir