Hediye ÖnerileriBurçlara Göre Hediyeler

OĞLAK BURCUNA HEDİYELER

Herkese hediye almak zordur elbette ama mevzu bahis eğer bir oğlak insanıysa işiniz çok daha zor. Bu fazla mükemmeliyetçi, zor beğenen, her şeye bir mantık olgusuyla yaklaşan ve gördüğü her nesnenin kendisine ne şekilde fayda sağlayabileceğini düşünen bir oğlak burcuna hediye alırken siz de tüm bu detayları hesaba katmalısınız. Ama merak etmeyin, biz sizi araştırma derdinden bir nebze de olsa kurtaracağız, yani niyetimiz bu. İşte bir oğlak burcuna alabileceğiniz hediyeler ve elbette bunların gerekçeleri:

Kitap Tutucu

image

Oğlak burcu insanı kendini geliştirmeyi, bir şeyler öğrenmeyi çok sever. Bu nedenle de vakit buldukça okur, hepsi birbirinden farklı tarzlarda birden fazla başucu kitabı vardır. Fakat aynı zamanda düzenli bir kişiliğe sahip olduğundan bu başucunda durması gereken kitapların hepsinin bir arada düzenli bir biçimde bulunmasını ister. Bu nedenle ona bu kitap tutucuyu gönül rahatlığıyla hediye edebilirsiniz.

Kişiye Özel Kartvizitlik- Anahtarlık – Kalem Seti

image (1)

Daha önceki yazımızda da belirttiğimiz gibi, oğlak burcu insanı tam anlamıyla bir işkoliktir. Genellikle de alt tabakada işlerde pek çalışmaz, çalışsa bile çok kısa süre içerisinde yükselir. O nedenle kendisinin her zaman yeni sözleşmelere imza atabileceği kalemi, he an toplantıya gitmek üzere aracına binebilmek adına anahtarı ve yeni tanıştığı insanlara verebilmek için kartvizitliği yanında olmalı, bu da onun adını taşımalı yani ona özel olmalıdır. Gördüğünüz gibi geçerli sebebi bolca olmasından ötürü bu kartvizit – anahtar – kalem setini gönül rahatlığıyla ona armağan edebilirsiniz.

Ayak ısıtıcı ayakkabı

image (2)

Oğlak burcu insanları bu aralar doğum günü kutlamaları halinde olduklarından, mevsimleri de kıştır. Özellikle bu soğuk ay içinde doğum günlerinin kutlanıyor olması onlarda bir beklenti yaratır, yani mevsimi göz önünde bulundurarak onlara bir hediye seçmeniz kalplerini fethedecektir, çünkü bu sizin mantıklı bir insan olduğunuzu gösterir, demek ki zekisinizdir vs. Her neyse, bu mikrodalgada ısıtılabilen ev ayakkabılarıyla onlara bu soğuk kış günlerinde sıcacık bir hediye vermiş olur, öpücükleri hak edersiniz.

Çekmeceli Ahşap Takımı

image (3)

Bu burca mensup insanlar satranç olsun, efendime söyleyeyim briç olsun böyle zeka oyunlarına bayılırlar, böylelikle zekaları ortaya çıkar, bundan da haz alırlar. Onlara bir satranç takımı alarak zekalarına duyduğunuz saygıyı belirtmiş olursunuz, fakat bunu bir meydan okuma olarak da algılayabilir, şayet kendinize çok güvenmiyorsanız onun zekasına saygı duyun, öpün geçsin.

Bizim oğlak burcu sevdikleriniz için önerilerimiz bunlar, en azından doğru yönlendirdiğimizi umuyor, tüm oğlak burcu insanlarının doğum günlerini en içten dileklerimizle kutluyoruz, iyi ki varsınız :)

ÇiçekSepeti

2006 yılında kurulan Ciceksepeti.com, Türkiye dışında 4 farklı ülkede faaliyet gösteren, 145 franchise noktasına sahip, 450+ çalışanı olan, bir Türk firmasıdır. Online çiçek & hediye sektöründeki liderliğini ve tecrübesini, pazaryeri modeliyle birleştiren Ciceksepeti.com, bugün ulaştığı noktada 20 bin kategoride 9 milyondan fazla ürün listelemektedir. Türkiye'nin en büyük çiçek sitesinde şimdi aradığınız tüm ürünler Var Var!

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir