GÜLDÜREN KURABİYELER


Kurabiye dediğiniz yalnızca karın doyurmaz, kahveye çaya eşlik etmez. Kurabiye dediğiniz güldürürken doyurur, doyururken eğlendirir. Önce hali tavrı ile kanınıza girer, sonra da lezzetiyle aklınızı başınızdan alır. Hal böyle olunca ne ona karşı koyabilir, ne de onsuz durabilirsiniz. İşte şimdi sizi bu birbirinden tatlı kurabiyelerle tanıştıracağız. Yemeye kıyabilir misiniz bilemiyoruz ama bakmaya doyamayacağınız kesin.

k1

k2

k3

k4

Evet, hepsi birbirinden komik ve eğlenceli olan bu kurabiyelerin yenmekten çok eğlenmek için yapılmış oldukları belli. Fakat bir de hem güldürmek, hem de afiyetle yenmek için yapılmış olanları var:

k5

Gülen Kalpler elma şekerli kurabiye buketi

Niyetiniz kurabiye yemenin tadına varmaksa hemen ÇiçekSepeti’ni ziyaret edin, hem gözünüze hem ağzınıza layık bir kurabiyeyle mutlaka karşılaşacaksınız. Güle güle yiyin.


Yorumlar: 1

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. iyi günler çiçek sepeti, ben denizlinin bir ilçesinde bulunan sevgili ablama bir bonnyfood göndermek istiyorum ama bulunduğu ilçe (çal) küçük ve söylediklerine göre kargo açısından sıkıntı yaşanılıyormuş. Lakin ben sizin gibi kapsamlı ve işini profesyonele bağlamış bir firmanın bu tarz bir sıkıntı oluşturmayacağını düşünsem de sevgili babacığımı ikna edemedim. Bu konu hakkında bizi bilgilendirirseniz gerçekten çok sevinirim. Eğer sıkıntı oluyor ise dürüst olmanızı rica edeceğim çünkü olmazsa hediye olarak başka alternatiflerim de var zaten üzülmeyin :)))) not: en kısa zamanda bilgilendirirseniz sevinirim malum özel günler kaçmamalı değil mi şimdiden teşekkürler , hayırlı işler 🙂

Giriş

Don't have an account?
Çıkış

Şifreyi Sıfırla

Back to
Giriş

Çıkış

Captcha!
Back to
Giriş