Çiçek Göndermek İsteyen Erkeklere Tavsiyeler


Rekabet sıkı. Günümüz kadınlarına birşey beğendirmek o kadar kolay değil artık. Ama nedense çiçek göndermenin modası hiç geçmiyor kadınlar için. İşte size, bir çiçek ile ‘mükemmel erkek’ olmanın yolları:

–         Doğal olun, şaşırtın. Kadınlar doğum günlerinde ya da sevgililer gününde çiçek alacaklarından çok emindir. Hatta o kadar eminlerdir ki, göndermezseniz ‘odun’ olursunuz. Bu günleri es geçmeyin. Ama yine de hiç beklemedikleri anlarda gönderdiğiniz çiçeğin yerini hiçbirşey tutamaz. Bunu da unutmayın.

–         Eğer göndereceğiniz kişi sevgilinizse, ev adresinden çok iş yeri adresine göndermeyi tercih edin. Kim bilir belki de kötü giden bir iş gününde onu gülümsetmeniz size yol, su ve köprü olarak geri dönecektir.

–         İş yerine çiçek gönderdiğinizde hem onu iş arkadaşları arasında onure etmiş hem de potansiyel tehlikelere ‘Geri basın beyler. Onun bir erkek arkadaşı var’ demiş olursunuz.

–         Gülden başka çiçekleri de deneyin. Lilyum, orkide, papatya, gerbera… Kolaya kaçmış gibi görünmeyin. Yani kolaya kaçın ama ‘gibi’ görünmeyin.

–         Göndereceğiniz çiçeğin üzerine ‘özel’ notlar yazın. Çiçeğin sadece kendisi gitmesin. Kısa bir cümle bile yeter. Mesela, neden o çiçeği seçtiğinizi yazabilirsiniz.

–         Hiçbir kadın kendisine çiçek sepeti gönderen erkeği unutmaz. Siz de bunu unutmayın.


Yorumlar: 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş

Şifreyi Sıfırla

Back to
Giriş