Özür Dilemek İçin En Çok Tercih Edilen Çiçek Buketleri


0

Günlük telaşların, koşuşturmacaların arasında istemeden de olsa sevdiklerinizin kalbini kırabilir, onları istemeden üzebiliriz. Hatta bazen kötümser bir duygu ile aramızın bir daha eskisi gibi olamayacağını düşünüp çok üzülebiliriz. Ama sevdiklerimizin gönlünü almak ve kendimizi affettirmek her zaman mümkündür! Siz de istemeden üzdüğünüz, hayatınızdaki o biricik insandan özür dilemek için en çok tercih edilen çiçek buketleri arasından en güzelini seçerek kendinizi affettirebilirsiniz!

İstemeden kalbini kırıp üzdüğünüz sevdiklerinize kendinizi affettirmeye çalışırken kuru bir özürle yetinmek olmaz. Gördüklerinde yüzlerinde bir tebessüm bırakacak, kırık kalplerini onaracak ve üzgün suratlarını eski haline getirecek birbirinden güzel çiçek buketlerine bakmayı ihmal etmeyin! Sizin için değerli olan, kalbinizin başköşesindeki sevdiklerinizi birbirinden renkli ve güzel çiçek buketleri ile şımartın. Ona çiçeği yollarken yanına ekleyeceğiniz küçük bir notla şirinliğinize şirinlik katmayı, kendinizi affettirecek birkaç cümle eklemeyi de unutmayın!

İster sevgiliniz, ister eşiniz olsun, paylaştığınız kalbi bir tıkla onarmanız, ona olan hislerinizi dile getirerek kendinizi affettirmeniz mümkün. Aranızda ne geçmiş olursa olsun hiç kimse rengarenk ve sevecen bir çiçek buketine karşı koyamaz. 🙂 Şimdi elinizdeki kahve kupasını, bileğinize kadar çektiğiniz salaş hırkanızı yavaşça yere bırakın ve yağmuru izlediğiniz pencerenin kenarından uzaklaşın. Ayrılığın ve pişmanlığın ağır yüklerini omuzlarınızdan atın ve hemen ÇiçekSepeti‘ni ziyaret ederek bir tıkla bu işe bir son verin. Çünkü hayat pişmanlıklar için çok kısa, mutluluklar için ise epey uzun!

En Çok Tercih Edilen Çiçek Buketleri

1-) Kucak Dolusu Aşk 25 Kırmızı Gül Buketi

Gül Buketi

Belki hiç söylemeyeceğiniz bir şey söylediniz, belki sesinizi yükselttiniz, belki onu kıracak bir şey yaptınız… Umutsuzluğa kapılmayıp hepsini bir kenara bırakarak Kucak Dolusu Aşk 25 Kırmızı Gül Buketi ile onun kalbini tekrar kazanmanız an meselesi! “Seni Seviyorum” ya da “Özür dilerim!” demenin en şık ve göz alıcı yollarından biri olan gül buketleri ile siz de yaptığınız hataları telafi edebilirsiniz. 25 adet aşk dolu gül ile hazırlanan bu bukete birkaç cümleden oluşan özür metninizi eklemeyi de unutmayın!

2-) Sonbahar Buketi

Sonbahar Buketi

Mis kokulu ve güzel renklere sahip bir Sonbahar Buketi ile onun gönlünü geri kazanabilirsiniz! Doğanın en güzel renklerinden olan sarı, turuncu, kahverengi ve yeşilin bir arada olduğu bu buket ile içten özrünüzü birleştirebilirsiniz. Arkadaşınızdan, annenizden ya da biricik sevgilinizden özür dilemek ve kendinizi affettirmek istediğinizde bu buketin işe yarayacağını söyleyebiliriz!

3-) Valentius

Çiçek buketleri

Valentius, 17 adet kırmızı gül, hiperikum ve mevsim yeşillikleri ile hazırlanan göz alıcı bir çiçek buketidir. Onun kalbini kırdıysanız ve ondan içten bir özür dilemek istiyorsanız bu zarif, şık ve eşsiz çiçek buketini tercih edebilirsiniz. Ona karşı duyduğunuz yoğun hisleri anlatan birkaç cümle ile hediyenizi daha unutulmaz bir hale getirebilir, gönlünü hemen geri kazanabilirsiniz!

4-) Beyaz Papatyalar Çiçek Buketi

Papatya buketi

Sevginin, asaletin ve masumluğun simgesi olan beyaz papatyalar ile hazırlanan Beyaz Papatyalar Çiçek Buketi aradığınız çiçek buketi olabilir! Ona duygularınızın saflığını ifade edebileceğiniz 40 adet beyaz papatyadan oluşan bu özel hediyeyi ona verdiğinizde yüzünde kocaman bir gülümseme oluşacak, kalbi ısınacak ve sizi affedecek diyebiliriz.

5-) Purple Beauty

Çiçek buketleri

Purple Beauty, mor ve pembe tonlardaki çiçekler ile sevdikleriniz için özel olarak hazırlanan çiçek buketleri arasında yer alır. Sevgi ve özen ile hazırladığımız bu göz alıcı buket sayesinde en sevdiğiniz insanlara karşı yaptığınız hataları telafi edebilir, onların gönlünü alırken yüzlerini de gülümsetebilirsiniz. Zarif ve dikkat çekici görüntüsü sayesinde sevdiklerinizi etkileyecek bu buket ile özrünüz değer kazanacak!

6-) Endless Love Flower Bouquet

Çiçek buketleri

Mis kokulu lisyantuslar ve somon rengi, göz alıcı güller ile hazırladığımız Endless Love Flower Bouquet, sevdiklerinizin gönlünü almak için aradığınız çiçek! Her bir çiçek dalından zarfına kadar özenle hazırlanan bu çiçek buketi ile siz de sevdiklerinize kendinizi affettirebilirsiniz. Bu buket ile birlikte şık ve romantik bir zarfın içinde ona karşı duyduğunuz sevgiyi ve özür dilediğiniz ifade eden cümleleri ekleyerek hediyenizi daha özel ve unutulmaz bir halde getirebilirsiniz.

7-) Definition of Peace Flower Bouquet

Çiçek buketleri

Definition of Peace Flower Bouquet; limonyum, wax ve astrantia bitkileri ile her bir dalı özenle hazırlanan bir mutluluk buketidir. Saf duyguları ve sevgiyi ifade eden beyaz çiçeklerin meydana getirdiği bu buket, en derin duygularınızın tercümanı olurken yaptığınız hatayı affettirmenize de yardımcı olur. Ölümsüz çiçek olarak da bilinen ve sizi sevginizin ölümsüzlüğünü ifade eden limonyum bitkisinin dahil olduğu bu buket ile içten bir özür dileyebilirsiniz. Bukete ek olarak birkaç cümleden oluşan, içten duyguların yer aldığı bir notu da hediyenize eklemeyi unutmayın!

8- Amazing Love

Çiçek buketleri

Onun kadar güzel, onun kadar göz alıcı ve ona layık bir çiçek buketi: Amazing Love! 15 adet koyu pembe gül ve 8 adet beyaz astrantia bitkisinin ahenkle bir arada dans ettiği bu çiçek buketi sayesinde sevdiklerinize kendinizi affettirebilirsiniz. Nezaket, hayranlık ve masumiyetin simgesi olan çiçekler ile hazırlanan bu buket, ona olan en derin duygularınızı ve özrünüzü içten bir şekilde ifade etmenize yardımcı olacak. Bukete eşlik eden hediye kartı içerisine yazacağınız birkaç cümleden oluşan özür mesajınız ile hediyenizi daha etkili hale getirebilir, onu kalbini yeniden kazanabilirsiniz!

Çiçek buketlerinde yer alan bazı çiçekler, mevsim koşullarına bağlı olarak çiçek açmamış halde, kapalı olarak gönderilebilir. Bu durumda kapalı olan çiçekler 1-2 gün içerisinde, oda sıcaklığında açmaktadır.

Birbirinden güzel ve göz alıcı buket çeşitlerinden evinizi ya da çalışma alanlarınızı süsleyecek farklı saksı bitkilerine, özel tasarım çiçeklerden teraryumlara çok çeşitli bitkileri ÇiçekSepeti‘nde bulabilirsiniz! Binlerce ürün arasından birbirinden güzel, indirimli ve kolay kullanıma sahip ürünleri kolayca satın alabilir, istediğiniz gün teslimat seçeneği ile teslimat tercihinizi değiştirerek ürününüzü istediğiniz zaman teslim alabilirsiniz. Aradığınız her ürünü bulabileceğiniz ÇiçekSepeti’nde keyif dolu bir alışveriş deneyimi VarVar! Unutmayın; ÇiçekSepeti, sizi ve sevdiklerinizi mutlu etmek için her zaman yanınızda!

İlginizi çekebilecek bazı yazılarımız:


0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Aybuke

1998 yılında dünyaya gelen Aybüke Dizman, ilköğretim ve lise eğitimini Kocaeli'de tamamladı. Ardından üniversite eğitimini Marmara Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı bölümünde başarıyla gerçekleştirdi. Çeşitli ajanslarda ve dergilerde sosyal medya, içerik üretimi, editörlük gibi pozisyonlarda çalıştıktan sonra 2020 itibarıyla ÇiçekSepeti'nde Copywriter olarak çalışmaya başladı. Şu an hala ÇiçekSepeti bünyesinde Ev&Yaşam, Yapı&Market, Süpermarket, Hediye ve benzeri alanlarda içerik üretimi yapmaya devam ediyor.