Hediye Önerileri

Özür Dilemek İçin En Çok Tercih Edilen Çiçek Buketleri

Günlük telaşların, koşuşturmacaların arasında istemeden de olsa sevdiklerinizin kalbini kırabilir, onları istemeden üzebiliriz. Hatta bazen kötümser bir duygu ile aramızın bir daha eskisi gibi olamayacağını düşünüp çok üzülebiliriz. Ama sevdiklerimizin gönlünü almak ve kendimizi affettirmek her zaman mümkündür! Siz de istemeden üzdüğünüz, hayatınızdaki o biricik insandan özür dilemek için en çok tercih edilen çiçek buketleri arasından en güzelini seçerek kendinizi affettirebilirsiniz!

İstemeden kalbini kırıp üzdüğünüz sevdiklerinize kendinizi affettirmeye çalışırken kuru bir özürle yetinmek olmaz. Gördüklerinde yüzlerinde bir tebessüm bırakacak, kırık kalplerini onaracak çiçekler vardır. Ayrıca üzgün suratlarını eski haline getirecek birbirinden güzel çiçek buketlerini keşfedebilirsiniz! Sizin için değerli olan, kalbinizin başköşesindeki sevdiklerinizi birbirinden renkli ve güzel çiçek buketleri ile şımartın. Ona çiçeği yollarken yanına ekleyeceğiniz küçük bir notla şirinliğinize şirinlik katmayı, kendinizi affettirecek birkaç cümle eklemeyi de unutmayın!

İster sevgiliniz, ister eşiniz olsun, paylaştığınız kalbi bir tıkla onarmanız mümkün. Yani, ona olan hislerinizi dile getirerek kendinizi affettirebilirsiniz. Aranızda ne geçmiş olursa olsun hiç kimse rengarenk ve sevecen bir çiçek buketine karşı koyamaz. :) Şimdi elinizdeki kahve kupasını, bileğinize kadar çektiğiniz salaş hırkanızı yavaşça yere bırakın ve yağmuru izlediğiniz pencerenin kenarından uzaklaşın. Ayrılığın ve pişmanlığın ağır yüklerini omuzlarınızdan atın ve hemen ÇiçekSepeti‘ni ziyaret ederek bir tıkla bu işe bir son verin. Çünkü hayat pişmanlıklar için çok kısa, mutluluklar için ise epey uzun!

En Çok Tercih Edilen Çiçek Buketleri

1-) Kucak Dolusu Aşk 25 Kırmızı Gül Buketi

Gül Buketi
Kucak Dolusu Çiçek ile Sevdiklerini Mutlu Et!

Belki hiç söylemeyeceğiniz bir şey söylediniz, belki sesinizi yükselttiniz, belki onu kıracak bir şey yaptınız… Umutsuzluğa kapılmayıp Kucak Dolusu Aşk 25 Kırmızı Gül Buketi ile onun kalbini tekrar kazanmanız an meselesi! “Seni Seviyorum” ya da “Özür dilerim!” demenin en şık ve göz alıcı yollarından biridir güller. Siz de gül buketleri ile yaptığınız hataları telafi edebilirsiniz. 25 adet aşk dolu gül ile hazırlanan bu bukete birkaç cümleden oluşan özür metninizi ekleyebilirsiniz. Böylece kendinizi kolayca affettirebilirsiniz!

2-) Dance with Me

Özür çiçekleri
Özür Dilemenin En Güzel Hali

Mis kokulu ve güzel renklere sahip bir Dance with Me ile onun gönlünü geri kazanabilirsiniz! Doğanın en güzel renklerinden pembe, kırmızı ve yeşil bu bukette bir arada! Siz de bu buket ile içten özrünüzü birleştirebilirsiniz. Arkadaşınızdan, annenizden ya da biricik sevgilinizden özür dilemek için çiçeklerden yardım alabilirsiniz. Ayrıca kendinizi affettirmek istediğinizde bu buketin işe yarayacağını söyleyebiliriz!

3-) Valentius

Çiçek buketleri
Kendinizi Affettirebileceğiniz Çiçek Buketleri

Valentius, 17 adet kırmızı gül, hiperikum ve mevsim yeşillikleri ile hazırlanan göz alıcı bir çiçek buketidir. Onun kalbini kırdıysanız ve ondan içten bir özür dilemek istiyorsanız zarif, şık ve eşsiz çiçek buketini tercih edebilirsiniz. Ona karşı duyduğunuz yoğun hisleri anlatan birkaç cümle ile hediyenizi unutamayacağı bir hale getirebilirsiniz. Böylece gönlünü hemen geri kazanabilirsiniz!

4-) Beyaz Papatyalar Çiçek Buketi

Papatya buketi
Kendinizi Affettirmeniz için Çiçek Buketleri

Sevginin, asaletin ve masumluğun simgesi olan beyaz papatyalar ile hazırlanan Beyaz Papatyalar Çiçek Buketi, aradığınız çiçek buketi! 40 adet beyaz papatyadan oluşan bu özel hediye ile ona duygularınızın saflığını ifade edebilirsiniz. Ayrıca ona bu çiçeği verdiğinizde yüzünde kocaman bir gülümseme oluştuğunu görebilirsiniz. Bu buket sayesinde kalbi ısınacak ve sizi affedecek diyebiliriz.

5-) Purple Beauty

Çiçek buketleri
Baharın Enerjisiyle Kendinizi Affettirin!

Purple Beauty, mor ve pembe tonlardaki çiçekler ile sevdikleriniz için özel olarak hazırlanan çiçek buketleri arasında yer alır. Sevgi ve özen ile hazırladığımız bu göz alıcı buket sayesinde en sevdiğiniz insanlara karşı yaptığınız hataları telafi edebilirsiniz. Böylece onların gönlünü alırken yüzlerini de gülümsetebilirsiniz. Zarif ve dikkat çekici görüntüsü sayesinde sevdiklerinizi etkileyecek bu buket ile özrünüz değer kazanacak!

6-) Endless Love Flower Bouquet

Çiçek buketleri
Göz Alıcı, Etkileyici ve Eşsiz Özür Çiçekleri

Mis kokulu lisyantuslar ve somon rengi, göz alıcı güller ile hazırladığımız Endless Love Flower Bouquet, sevdiklerinizin gönlünü almak için aradığınız çiçek! Her bir çiçek dalından zarfa kadar özenle hazırlanan bu çiçek buketiyle siz de kendinizi affettirebilirsiniz. Bu buket ile birlikte şık ve romantik bir zarfın içinde ona karşı duyduğunuz sevgiyi ifade edebilirsiniz. Ayrıca özür dilediğinizi ifade eden cümleleri ekleyerek hediyenizi daha özel ve unutamayacağı bir halde getirebilirsiniz.

7-) Definition of Peace Flower Bouquet

Çiçek buketleri
Sevdiklerinizi Mutlu Edecek Çiçek Buketleri

Definition of Peace Flower Bouquet; limonyum, wax ve astrantia bitkileri ile her bir dalı özenle hazırlanan bir mutluluk buketidir. Saf duyguları ve sevgiyi ifade eden beyaz çiçeklerin meydana getirdiği bu buket, en derin duygularınızın tercümanı olurken yaptığınız hatayı affettirmenize de yardımcı olur. Limonyum, ölümsüz çiçek olarak da bilinir. Ayrıca sizin sevginizin ölümsüzlüğünü de ifade eder. Limonyum bitkisinin dahil olduğu bu buket ile içten bir özür dileyebilirsiniz. Bukete ek olarak birkaç cümleden oluşan, duygularınızın yer aldığı bir notu da hediyenize eklemeyi unutmayın!

8- Amazing Love

Çiçek buketleri
Affettiren buket: Amazing Love!

Onun kadar güzel, onun kadar göz alıcı ve ona layık bir çiçek buketi: Amazing Love! Bukette 15 adet koyu pembe gül ve 8 adet beyaz astrantia bitkisi ahenkle dans ediyor. Bu çiçek buketi sayesinde siz de sevdiklerinize kendinizi affettirebilirsiniz. Nezaket, hayranlık ve masumiyetin simgesi olan çiçekler ile hazırlanan bu buket, ona olan en derin duygularınızı ifade etmenizi sağlar. Ayrıca özrünüzü içten bir şekilde ifade etmenize de yardımcı olur. Bukete eşlik eden hediye kartı içerisine yazacağınız birkaç cümleden oluşan özür mesajınız ile hediyenizi daha etkili hale getirebilirsiniz. Böylece onun kalbini yeniden kazanabilirsiniz!

Çiçek buketlerinde yer alan bazı çiçekler, mevsim koşullarına bağlı olarak çiçek açmamış olabilir. Bu yüzden çiçeklerin kapalı halde gelmesi mümkündür. Bu durumda kapalı olan çiçekler 1-2 gün içerisinde, oda sıcaklığında açmaktadır.

Birbirinden güzel ve göz alıcı buket çeşitlerinden evinizi ya da çalışma alanlarınızı süsleyecek farklı saksı bitkilerine, özel tasarım çiçeklerden teraryumlara çok çeşitli bitkileri ÇiçekSepeti‘nde bulabilirsiniz! Binlerce ürün arasından birbirinden güzel, indirimli ve kolay kullanıma sahip ürünleri kolayca satın alabilir, istediğiniz gün teslimat seçeneği ile teslimat tercihinizi değiştirerek ürününüzü istediğiniz zaman teslim alabilirsiniz. Aradığınız her ürünü bulabileceğiniz ÇiçekSepeti’nde keyif dolu bir alışveriş deneyimi VarVar! Unutmayın; ÇiçekSepeti, sizi ve sevdiklerinizi mutlu etmek için her zaman yanınızda!

Ayrıca ilginizi çekecek diğer yazılarımız:

Aybüke

1998 yılında dünyaya gelen Aybüke, ilköğretim ve lise eğitimini Kocaeli'de tamamladı. Ardından üniversite eğitimini Marmara Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı bölümünde başarıyla gerçekleştirdi. Çeşitli ajanslarda ve dergilerde sosyal medya uzmanlığı, içerik üretimi, editörlük gibi işlerde çalıştı. 2020 itibarıyla ÇiçekSepeti'nde Copywriter olarak çalışmaya başladı. Şu an hala ÇiçekSepeti bünyesinde Ev&Yaşam, Yapı&Market, Süpermarket, Hediye, Hobi ve benzeri alanlarda içerik üretimi yapmaya devam ediyor.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir